Narty - skionline.pl
Jump to content

Co sądzicie o naratch Stockli ?

Recommended Posts

Godzinę temu, labas napisał:

Nie przesadzaj, za 4800 kupiłem parę tygodni temu dwie pary nart, jedne FIS, drugie I sklepówki, oczywiście GS.

Kupiłeś dwie pary GS za 4,8 k? Gołe narty, czy z płytami i wiązaniami? Też bym chciał kupić, ale jedną😃

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tu się z Tobą nie zgodzę. Moim zdaniem tak nie jest. Osoba przyzwoicie jeżdżąca szybko wyłapie różnicę w modelach. Akurat na ten temat mogę coś powiedzieć z doświadczenia. Po drugie, bardzo często,

Nie. Na większości nart "pojeździsz", ale narty z górnej półki, cenowej niestety też, mogą sprawić, że będziesz się czuł pewniej, bezpieczniej i dostarczą wiele radości z jazdy.

Narte kupuje sie do wzrostu, lub na wyciagniecie reki i tyle w temacie ...

Posted Images

2 godziny temu, labas napisał:

Nie przesadzaj, za 4800 kupiłem parę tygodni temu dwie pary nart, jedne FIS, drugie I sklepówki, oczywiście GS.

Zdradź tajemnice: co i gdzie..??

Bo mnie w weekend natchnęło na nowe narty jakieś ..😁

pozdr 

Gwyn

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Arek1982
      Czy ktoś w temacie powyżej, wie coś więcej ? Taki mejl dostałem dziś.
      "Zgodnie z nowymi przepisami osoby przybywające do Austrii z krajów UE/ EOG, Szwajcarii, Andory, Monako, San Marino, Watykanu i Stanów Zjednoczonych na ogół mogą wjechać bez ograniczeń, jeżeli: Stan/ obszar, z którego pochodzą, jest wymieniony w załączniku A
      Przy wjeździe mogą przedstawić  dowody, że w ciągu ostatnich 10 dni przebywali wyłącznie w Austrii lub w państwie, lub na terytorium wymienionym w załączniku A

Szczegółową listę krajów i zwolnień można znaleźć w załącznikach A i B.

Jeżeli pkt 1 i 2 nie znajdują zastosowania, należy przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że dana osoba miała negatywny wynik testu COVID-19 (§ 2 i załącznik C lub D). Badanie nie może być wykonane wcześniej niż 72 godziny przed wejściem w życie rozporządzenia.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 rozporządzenia zasady nie mają zastosowania do podmiotów zajmujących się transportem towarów i osób.

Nowe przepisy będą obowiązywać do 31 marca 2021 r. 
      Opr. ZMPD/DTR/ACH
      Źródło: AISÖ, IRU Flash Info
      Grafika: Pixabay
    • By jacekma
      Na pierwsze szusy w "naszych" gorach jeszcze za wczesnie ale idziemy w dobra strone;)
      Sezon juz nie taki odlegly
      https://tatromaniak.pl/aktualnosci/snieg-i-minusowe-temperatury-to-nas-czeka-za-kilka-dni-w-tatrach/
    • By Arek1982
      Ktoś może podzielić się wrażeniami z rejonu Montafon ?
    • By Arek1982
      Z informacji które znalazłem w sieci, kilka ośrodków w tym roku planowało nowe inwestycje ( nowe wyciągi ), Flachau miało lub ma  połączyć się z Kleinar, nowe wyciągi planowali w Ischgl, Schladming,  Reiteralm i pewnie gdzieś jeszcze.
      Pytanie, czy wcześniejsze zamknięcie ośrodków nie wpłynie na kondycje finansowe ośrodków, a co za tym idzie wstrzymanie nowych inwestycji.

Booking.com

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...