Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

[Sprzedam] Narty Dynastar Speed WC FIS GS FACTORY (komórkowe, gigant)


piosliw

Rekomendowane odpowiedzi

Narty:
Dynastar Speed WC FIS GS FACTORY (R21 WC) - 2016/17
Długość - 195cm
Promień skrętu - 35m

Wiązania:
Look SPX 15 ROCKERFLEX
Siła wypięcia - 7-15 DIN

Narty zostały kupione jako nowe w październiku 2018. Były na nogach przez +/- 25h, co daje < 10h faktycznej jazdy. Przy transporcie były zawsze spięte czterema rzepami. Mają fabryczne krawędzie i strukturę ślizgu. Powierzchnia ślizgu bez głębszych zarysowań. Do uzyskania pełnego potencjału krawędzie wymagają kosmetycznego serwisu. Laminat od góry w bardzo dobrym stanie, jest delikatnie zarysowany w dolnej części od przewozu w kolejkach gondolowych. Wbrew powszechnej opinii narty nie są bardzo wymagające, zapewniają niespotykaną stabilność i bezpieczeństwo. Z powodzeniem można nawet jeździć tyłem. Nierówności na stoku przestają być wyczuwalne. Przyjemność i wrażenia z jazdy nie do opisania.

Cena: 1600zł do drobnej negocjacji, tylko odbiór osobisty w Gliwicach.

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, piosliw said:

 

Cena: 1600zł do drobnej negocjacji, tylko odbiór osobisty w Gliwicach.

 

 

Raczej nie uda ci się sprzedać tych nart w takiej cenie. Niedawno można było tego typu nowe narty (promień 35m) kupić za jakieś 500 zł. Specyfikacja FIS się zmieniła i kluby wyprzedawały je hurtowo. Aktualnie na olx są takie nowe Stockli za 650. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Plywak napisał:

 

Raczej nie uda ci się sprzedać tych nart w takiej cenie. Niedawno można było tego typu nowe narty (promień 35m) kupić za jakieś 500 zł. Specyfikacja FIS się zmieniła i kluby wyprzedawały je hurtowo. Aktualnie na olx są takie nowe Stockli za 650. 

Obawiam się tego samego.Zostały mi  takie nowe Elany 195cm/35 m, nowe nieprzykręcone wiązania Marker do tego,i z przyjemnością sprzedałbym ten zestaw za 600 zł.Na R35 m nie jest łatwo znaleźć amatora,pewnie przeznaczę je na tzw.żużlówki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, lski@interia.pl said:

Obawiam się tego samego.Zostały mi  takie nowe Elany 195cm/35 m, nowe nieprzykręcone wiązania Marker do tego,i z przyjemnością sprzedałbym ten zestaw za 600 zł.Na R35 m nie jest łatwo znaleźć amatora,pewnie przeznaczę je na tzw.żużlówki...

Może bym i kupił takie, ale mam już jedne GSy oraz mastery, pewnie mi to wystarczy na kolejne 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Plywak napisał:

Może bym i kupił takie, ale mam już jedne GSy oraz mastery, pewnie mi to wystarczy na kolejne 10 lat :)

Ja też mam spora kolekcję,gdyby nie to,do szaleństw dla odważnych przy pustych stokach się nadają.To jednak topowa materiałowo narta za śmieszne pieniądze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...