Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

marboru

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr_67bardzo fajnie się oglądało z perspektywy pobytu tutaj, i czasu w którym wiem, że zaraz tam będę 👍🙂

Dzięki za to video 👏👏👏

Poranek z perspektywy balkonu wygląda tak... 

IMG_20201022_072658.thumb.jpg.8397f0215aaf9385216ed7d89976ff09.jpg

Zapowiada się kolejny, pogodny dzień... i oby do jutra conajmniej 🙂

IMG_20201022_072728.thumb.jpg.c9b15dcb8b5551ab19739c9d493ff624.jpg

Na koniec zbliżenie na miasteczko, w którym mieszkamy. Uroczy kościółek, a w tle jedna z tutejszych stacji narciarskich. Ktoś wie jaka? 🤪

IMG_20201022_072715.thumb.jpg.d5e3aa0f4e4947b5b3fccdbb80c154ca.jpg

Oczywiście, do zaliczenia 😁

Edytowane przez marboru
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa tak paruje 😤 patrząc na wasze relacje ze postanowiłem wybrać się-powiedzmy schłodzić głowę tak na trzy dni początkiem listopada ( oczywiście jak Covid nie przeszkodzi) ..i tu mam małe pytania ,w grę wchodzą dwa lodowce Stubai i Sölden,na których nie byłem, wiec dwa dni jeden i dzionek na drugim lodowcu. Na którym warto spędzić dwa ? Wiem,ze pytanie troche śmieszne dla tych co tam byli,aczkolwiek jakos muszę to rozplanować .Następne  pytanie dotyczy parkingów pod dolnymi stacjami,są płatne czy za free? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odpowiedź na zagadkę 🙂 wydaje mi się że to w oddali widać Innsbruck-Igls Patscherkofel, jeżeli patrzysz z okna hotelu w stronę Innsbrucka, a Elfer11 jest w prawo w stronę lodowca.

Panowie macie SUPER warunki i pogodę, zazdroszczę pozytywnie i dziękuję za relację 🙂 

Pozdrawiam 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Głowa tak paruje 😤 patrząc na wasze relacje ze postanowiłem wybrać się-powiedzmy schłodzić głowę tak na trzy dni początkiem listopada ( oczywiście jak Covid nie przeszkodzi) ..i tu mam małe pytania ,w grę wchodzą dwa lodowce Stubai i Sölden,na których nie byłem, wiec dwa dni jeden i dzionek na drugim lodowcu. Na którym warto spędzić dwa ? Wiem,ze pytanie troche śmieszne dla tych co tam byli,aczkolwiek jakos muszę to rozplanować .Następne  pytanie dotyczy parkingów pod dolnymi stacjami,są płatne czy za free? 

Zdarzają się płatne parkingi, ale pod niemal wszystkimi dużymi gondolami to przeważnie darmowe płyty wielkości lotniska na minimum 100 aut.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czupirak napisał:

Cześć,

Odpowiedź na zagadkę 🙂 wydaje mi się że to w oddali widać Innsbruck-Igls Patscherkofel, jeżeli patrzysz z okna hotelu w stronę Innsbrucka, a Elfer11 jest w prawo w stronę lodowca.

Panowie macie SUPER warunki i pogodę, zazdroszczę pozytywnie i dziękuję za relację 🙂 

Pozdrawiam 

 

Zgadzam sie z Toba 100%, jednak na pierwszym zdjeciu jest niezaprzeczalnie 11nastka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...