Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hupon napisał:

     No i ta cena - 120 Euro za spanie i skipas (za tydzień), teraz około 300 Euro. Jeździliśmy tam do 2010 roku, a potem Dolomity i  Austria.

@hupon, jeszcze teraz wyszukasz tanią ofertę. Mnie właśnie zwrócono kasę za niedoszły pobyt na przełomie marca i kwietnia, całe 768zł. Tygodniowy pobyt z ubezpieczeniem i 6 dniowy skipas. Przelicz to na euro, wyjdzie nieżle, nieprawda?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bumer napisał:

@hupon, jeszcze teraz wyszukasz tanią ofertę. Mnie właśnie zwrócono kasę za niedoszły pobyt na przełomie marca i kwietnia, całe 768zł. Tygodniowy pobyt z ubezpieczeniem i 6 dniowy skipas. Przelicz to na euro, wyjdzie nieżle, nieprawda?

Gdzie wynajdujesz  @Bumer takie okazje ? Sam skipass w ośrodkach narciarskich zdecydowanie droższy a gdzie zakwaterowanie plus ubezpieczenie ! Tylko gratulować takich cen i życzyć wszystkim oby jeździli za takie kwoty ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na dzisiejszy LIVE, w trakcie którego opowiem o moim pobycie na 5 Tyrolskich Lodowcach. Dowiecie się jakie są warunki narciarskie, co już jest czynne oraz oczywiście opowiem o zasadach bezpieczeństwa w ośrodkach narciarskich.
W trakcie spotkania będzie kilka konkursów - do wygrania upominki z tyrolskich lodowców!
Spotykamy się o godz. 20:00 na moim kanale na YouTube: www.youtube.com/skionlinetv

 

7D06EBD2-8E2C-4298-A68B-484EC5A5D1A0.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Chrumcia napisał:

Jestem niepocieszona że nie dostałam chusty 😂

Live pierwsza klasa, super się słuchało i oglądało, małe wpadki na początku już odleciały w niepamięć. Za tydzień w czwartek w takim razie też biorę wolne albo pierwsza zmianę żeby być obecna na live😁


Chuste -Buff można kupić na:  Stubai czy Hintertux za 1 euro być może i na Kaunertal.  W Soelden nie widziałem (choć  były maseczki z logo -Otztal w nieco wyższej cenie 12e) tak jak i buffa z logo Pitztal 17e (na Pitztalu  rzecz jasna  .

Więc nie "becz" -sama sobie kupisz albo ktoś za Ciebie to zrobi i Ci podeśle 🙂

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 rok. Ale niewiele (poza najważniejszym: nowa główna kolej) się zmieniło:

sobota, 31 października 2020

Wspomnienie przed zimą! Czy byliście kiedyś na ... dachu świata, a przynajmniej narciarskiej Austrii? Pitztal

 

Wyżej jeździć w Austrii już się nie da... To Pitztaler Gletscher!

Przed sezonem (nie wiadomo jakim) seria zdjęć sprzed 12 lat:

HPIM4806.JPG
 
HPIM4807.JPG
 
HPIM4809.JPG

 

Więcej: http://ekonomiaplussport.blogspot.com/2020/10/wspomnienie-przed-zima-czy-byliscie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...