Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

W czeluściach YT znalazłem takie cacko. Ogląda się to rewelacyjnie pomimo słabej jakości obrazu.

Zadziwiła mnie w tej relacji jazda Jansruda. Nie pamiętałem że tak świetnie jeździł slalom, Ligety z resztą również.

Najbardziej jednak zdziwił mnie fakt, że w roku 2006 kaski nie były jeszcze obowiązkowe w slalomie. W czapeczkach Albrecht, Neureuther i Palander.

Miłego oglądania

 • Like 2
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By Marxx74
   W słoweńskiej Vuzenicy ruszyła karuzela Pucharu Świata InlineAlpine 2021. Polacy nie startowali.
   Co należy zrobić, gdy trasa trochę mokra ale nierówno schnie? Polać wodą z hydrantu i puścić zawodników ... ciekawa transmisja na stronach https://m.facebook.com/smucarskiklubvuzenica . Odpowiedz czy układ 4x110 na mokrym asfalcie z górki pojawia się w trakcie a pochód obsługi z wężem polewającej trasę spektakularny :).
   Bardziej branżowo - Niemcy jak zawsze idealnie, Hiszpanie już na poważnie w czołówce (doskonała otwarta jazda), Włosi coraz mocniej, honoru Czech broni Gabi wracająca po macierzyńskiej przerwie .. 
   M.
  • By pawelb91
   Za 4 tygodnie pierwsze zawody alpejskiego pucharu świata w Sölden. Zawody przesunięte o tydzień naprzód względem pierwotnego harmonogramu.
   Niestety odbędą się bez kibiców. Mają być wydzielone 3 strefy (dla zawodników, dla mediów oraz pracowników obsługi). Pewnie smutnie będzie wyglądać to podczas transmisji w TV.

   Lodowiec Rettenbach na razie niezbyt przypomina śnieżną krainę z trasami narciarskimi. Ostatnio ściągano płachty które ochraniały śnieg przez lato.
   Przez miesiąc jednak powinno się wiele zmienić.


    
   Dalsze losy PŚ wciąż się ważą, co chwile jakieś zmiany, zawody z części północno-amerykańskiej przeniesiono do Europy.
   3 października FIS ma zatwierdzić nowy kalendarz.
  • By szakunec
   Witam,
   sprzedam narty ELAN SLX PRO PS + ELS 11 GW Power Shift 2020 165cm.
   Więcej informacji na OLX.
  • By pawelb91
   Już tylko lekko ponad dwa tygodnie do startu Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim!

   Inauguracja tradycyjnie gigantem pań i panów w Sölden w dniach 26 i 27 października 2019.

   Będzie to sezon bez zawodów rangi mistrzowskiej oraz bez wielu świetnych zawodników i zawodniczek. Coś się kończy, coś zaczyna. Może wypłyną w tym sezonie nowe talenty?

   Wrzucam udostępnione przez TechnoAlpin zdjęcia z przygotowywania trasy na inaugurację.

  • By andy-w
   Udało nam się zorganizować na szybko rodzinny wyjazd do Szpindlerowego Młyna na zawody pucharu świata. Nigdy nie byliśmy w tym rejonie i oprócz oglądania zawodów planujemy trochę ponartować. Rano wyjechałem z Marcinem z Bielska, a we Wrocławiu dołączył do nas student Marek, który przyjechał z Warszawy. Ok. 12 godz. byliśmy w Vrchlabi czyli ok 17 km od Szpindla. Tutaj policja nas zatrzymała (tego się spodziewaliśmy) i wskazała parking obok torów do narciarstwa biegowego. Szybkie przebranie w ciepłe narciarskie ciuchy i za chwilę jesteśmy w autobusie. Po 15 min jazdy wysiadamy w centrum Szpindlerowgo Młyna. 10 minutowy spacer i jesteśmy u wyjścia na teren zawodów. Ekscytacja rośnie, spiker i widownia szaleją. Za chwilę zaczyna się 2 czyli finałowy przejazd giganta. Jesteśmy w strefie wzdłuż stoku zawodów. Widoczność na stok całkiem dobra, a atmosfera jeszcze lepsza. Podchodzimy jakieś 200-300 m w górę i tu zostajemy. Z każdym przyjazdem zawodniczek publika mocno się ożywia. W ruch idą aparaty-smartfony. Ale przejazdy Mikaeli i Petry to już maksymalne pobudzenie. Czeski spiker oznajmia, że wygrała "nasza" . Zaraz, przecież Petra to Słowaczka. Zapytałem lokalnych kibiców o co chodzi i wyjaśnili mi, że Czesi i Słowacy to w gruncie rzeczy jedno. Zeszliśmy niżej. Dekoracja, hymn, wywiady, śpiewy kibiców, świetna atmosfera. Czesi zorganizowali wszystko wzorowo. Mam nadzieje, że jutro na slalomie będzie przynajmniej tak samo. Zabieramy narty i mamy zamiar pogodzić jeżdżenie z kibicowaniem.   Mikaela i Petra

   20190308_141945.mp4 20190308_142514.mp4
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...