Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, barteks071992 napisał:

Czy wyjazdy w Alpy w styczniu D Włoch są zagrożone ? Jak myślicie ?mamy zarezerowane val di sole

Bartek, trochę musimy wszyscy poczekać. To co się teraz stało we Włoszech wcale nie oznacza, że sezonu nie będzie, że ośrodki będą zamknięte. Zwróć uwagę na datę, do której teraz zamknięto ośrodki. To jest dzień, w którym planowane jest otwarcie większości ośrodków. Po drugie napisane zostało, że otwarte zostaną te ośrodki, które spełnią pewne kryteria. Stacje narciarskie mają teraz czas na przygotowanie się w taki sposób, aby korzystanie z kolei było jak najbardziej bezpieczne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chrumcia napisał:

https://nartomaniak.blogspot.com/2020/10/chaos-we-woszech-osrodki-narciarskie.html?m=1

 

Miejmy nadzieję że jednak otworzą normalnie... Póki co chociaż w Tyrolu Południowym nadzieja...

A Tyrol Północny gorszy?Może chcesz się dołączyć na trening między 8 a 14.11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz sobie pozwoliłem na taką wycieczkę słowną i moje konto zostało zablokowane. Gdy ja byłem obrażany przez kilka stron i to nie takimi słowami (pisałem do JC i prosiłem o reakcje) to wtedy nie zrobiłeś nic! Moderator który nie reaguje na wulgaryzmy na forum - brawo! Przypomnij sobie co wtedy napisałeś! Pytałem Cię wtedy czy będziesz konsekwentny, ale jak widać nie. W ostatnim temacie który został zamknięty to ten śmieć też mnie obrażał, nie zrobiłeś NIC!!! Od pewnego czasu cały czas mnie obraża i tobie to nie przeszkadzało. Mam już dosyć jego i tym podobnych osobników i ich głupich uwag. Niestety moderator tego forum okazał się strasznym stronniczym arogantem! 
Nie dziwię się że tyle osób uciekło z tego forum. Możesz usunąć moje konto, nie lubię towarzystwa głupich ludzi a zbyt wiele jest ich na tym forum i Ty też w tą grupę się wpisujesz, przez twoje zachowanie! 
Są to słowa które nie powinny paść na forum ale doprowadziło do tego zachowanie JC! 


 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jeeb napisał:

może jednak na FORUM NARCIARSKIM dajmy spokój polityce

Nie za bardzo się da ... Wszak od "decyzji" "politykuf" zależy od tego czy masa ludzi będzie miała na chleb ...

O wyjazdach nawet krajowych już wielu może zapomnieć.

18 godzin temu, tankowiec napisał:

W naszym kraju nie ta się tego rozgraniczyć. Wirus z polityką idą razem za rączkę.

W każdym kraju tak jest. Nawet telewizornie na co dzień zwalczające się nawzajem z zaciekłością godną samców walczących o ostatnią samice zgodnie gadają jednym słowem na tematy wajrusowe ... Dla mnie to bardzo dziwne.

@Plywak możesz Waldka nie lubić, ale po co teksty, że ktoś tam się pojawił i zaraz wątek do zamknięcia ... Robisz za kolegę lekarza, który wiosną armagiedon bez mokrej szmatki na buzi ogłaszał przygotowując jednocześnie łóżka na porodówce ... ?

Jeśli zaś chodzi o wyjazdy to ja się będę cieszył jak będzie można do Bałtowa podjechać, a nie godzina policyjna od "czapy", szmata na ustach i bieda w kraju ...

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JC napisał:

Po drugie napisane zostało, że otwarte zostaną te ośrodki, które spełnią pewne kryteria. Stacje narciarskie mają teraz czas na przygotowanie się w taki sposób, aby korzystanie z kolei było jak najbardziej bezpieczne.

Myślę ze wszystkim bardzo będzie zależało żeby spełnić te kryteria - to już nie widzimisię ale walka o gospodarczy byt. Przypuszczam ze przy niższym obłożeniu w sezonie nie będzie problemu z utrzymaniem wymaganych standardów.

Podobnie jest w liniach lotniczych - obłożenie mizerne (czasem poniżej opłacalności) - bezpieczeństwo wyższe niż w jakimkolwiek "Lidlu".

Zdjęcie przedstawia tłok w kabinie pasażerskiej dziś na trasie Krakow - Manchester.

IMG_6930.jpg.0077946b2e02a124e158116f71209c6d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pawelb91 napisał:

Oby się udało.

Ja mam rezerwację (z opcją rezygnacji) na grudzień do Włoch, wyjazd mocno niepewny.

Grudnia bym nie zaryzykował.

41 minut temu, tresor napisał:

Naczelny forumowy korona pesymista takim optymistą? Bierzesz kampera i skitury będziesz robił?

Raczej realista.

 

39 minut temu, Spiochu napisał:

Liczysz, że będzie pusto, bo wszyscy będą leżeć z gorączką?

Wręcz odwrotnie. Będzie masa ozdrowieńców nie przenoszących SARS-CoV-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fredek321 napisał:

Na ulicy niekoniecznie, ale na nartach z bardzo dużym prawdopodobieństwem. 

Narciarze to proepidemiczne niezdary i pierwsi się zarażają.

Apeluję: Unikajcie narciarzy w barach, sklepach i na ulicy, przynajmniej do Lutego. :D

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Naprawdę sądzisz, że tak szybko to się potoczy, że do Lutego większość ludzi chodzących po ulicy to będą ozdrowieńcy?

Ta wersja nie jest wykluczona.

Popatrz co się dzieje w Szwecji. Rekordy zakażeń a nowych zgonów prawie nie ma.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

Jak przejdziemy pierwszą falę, może nastąpić szybka poprawa sytuacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy covidowe na noc: 1. Niemcy rozważają zamkniecie wszystkiego (poza szkolami) na 2 tyg., żeby przerwać 2 fale epidemii. 2. Francuski rząd planuje miesięczny lockdown dla cełego kraju. Początek od czwartku. Jeśli to przejdzie Q4 będzie słaby gospodarczo, ale mniej #COVID owy.

 

Jesli tak dalej pojdzie to listopadowe wypady na lodowiec chyba sie nie odbeda, ale za to moze zimowy sezon zostanie uratowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, quba0 napisał:

W piątek mam jechać do Austrii - ciekawe czy się uda 😷 Na razie widzę, że zarówno tranzyt przez Niemcy, jak i sam pobyt w Austrii, dla Polaków jest możliwy.

Też chcę się upewnić czy będzie OK, bo mapka jest bardzo czerwona: https://corona-ampel.gv.at/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...