Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję plecaka na plecy na wypady narciarskie. Szukam plecaka małego myślę że 8-10l powinien wystarczyć, na schowanie jakiegoś batona napoju i podobnych rzeczy.

Zaciekawiły mnie te dwa plecaki ten oraz ten 

Plecak musi być dopasowany do pleców tak aby nie odstawał i nie podwiewał mi go wiatr podczas jazdy.

Może macie jakieś fajne plecaki które użytkujecie i jesteście zadowoleni :)

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziemowit napisał:

Czy czasem przy minusowej temperaturze szybko nie okaże się, że w tych wyeksponowanych na klatce piersiowej bidonach wszystko zamarzło?

Tych bidonów to nie brałem nawet pod uwagę w użytkowaniu. 

 

@Mitek, czy to zawsze musisz się w praktycznie w każdym temacie do czegoś doczepić 😰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kolorowy napisał:

Może macie jakieś fajne plecaki które użytkujecie i jesteście zadowoleni :)

Właściwie każda firma robiąca plecaki ma w ofercie takie maleństwa, ja polecę Ortovox i Gregory albo Evoc - to nie znaczy ze są lepsze, po prostu te miałem lub mam i są bardzo OK.

A tak na marginesie - jeśli tylko batona i cos do picia to kup po prostu kurtkę z systemem "hydro", mniejszy (kłopot a i picie nie zamarznie)  na przykład cos z oferty 686, solidne ciuchy robia. https://eu.686.com/collections/hydrastash

No chyba ze chcesz do herbaty dolewać procenty albo w ogóle wozić denaturat czy inne tanie wino..😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak 8 -10L to raczej z tych malutkich. 

Tez coś malutkiego potrzebowałem na narty żeby przewieźć termos, kanapki, czapkę.
Kupiłem fajny taniutki plecak w decathlonie za 10zł na promocji, nie ma żadnych bajerów typu pas piersiowy czy biodrowy, ale właśnie chciałem coś jak najmniej rzucającego się w oczy i prostego. Czasem go wieszam gdzieś na zewnątrz i idę jeździć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ziemowit napisał:

Można wlać płyn spożywczy, który nie zamarza w niskiej temperaturze, chociaż nie wiem czy to etyczne i bezpieczne. :)

Na całe szczęście stać mnie aby zjeść obiad i wypić ciepłą herbatkę na stoku :) Nie muszę kombinować. 

Zazwyczaj ze sobą biorę jakąś ciepła herbatę lub kawkę w termosie, i wezmę sobie łyczka w czasie wjazdu na górę.

Wiadomo do plecaka wsadzi się dużo potrzebnych rzeczy, np. Druga kominiarka czy druga para rękawic, upychanie po kieszeniach w kurtce nie jest zabardzo praktyczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelb91 napisał:

Plecak 8 -10L to raczej z tych malutkich. 

Tez coś malutkiego potrzebowałem na narty żeby przewieźć termos, kanapki, czapkę.
Kupiłem fajny taniutki plecak w decathlonie za 10zł na promocji, nie ma żadnych bajerów typu pas piersiowy czy biodrowy, ale właśnie chciałem coś jak najmniej rzucającego się w oczy i prostego. Czasem go wieszam gdzieś na zewnątrz i idę jeździć.

Ja też mam taki zwykły plecak za 15 zł z Decathlonu, a nawet dwa - w różnych wersjach kolorystycznych. Do okazjonalnego użytku na nartach zupełnie wystarczy - dodatkowe pasy poziome tylko utrudniają życie, jak się w kolejce do wyciągu chce szybko przerzucić plecaczek do przodu, a systemy wentylacji na plecach też nie są potrzebne w zimie, gdy się go nosi na kurtkę narciarską. Jedyna wada to, że takie plecaczki - szczególnie w kolorystyce granatowo-turkusowej - ma bardzo dużo osób, więc kiedy się gdzieś go zostawia, to trzeba dobrze popatrzyć, żeby potem zabrać swój, a nie cudzy ;).

 

Edytowane przez tanova
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś dotarł do mnie plecak SALOMON TRAILBLAZER 10L

Plecak mały, zgrabny i lekki. Dopasowany do pleców, posiada dwa zapięcia na dwóch wysokościach do klatki.

Parę kieszonek w środku i główna przegroda przedzielona na pół.

Tego oczekiwałem i myślę że się sprawdzi idealnie aby wrzucić jakiś napój czy owoc w plecak.

https://www.salomon.com/pl-pl/shop-emea/product/trailblazer-10.html?CMPID=pla|ss|google|PL_PL_GOO_SMARTSHOPPING_PERF__Bags%26Packs|All+Bags%26Packs||391878182306&gclid=Cj0KCQiA2uH-BRCCARIsAEeef3mVvI5EAhK_gmRWwkIBHe6KC7LX6Hq2Gt11dzthQs676txhmFEmcDwaAienEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#color=21256&size=6248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...