Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - sezon 2020/21


Gerald

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tanova napisał:

U nas są nawet armatki do śniegu i instalacja, ale prawie nie ma ujemnych temperatur, żeby je odpalić. Dwa lata temu stok i wyciąg działały chyba ze dwa tygodnie, a w ubiegłym roku nie dali rady uruchomić - za ciepło było.

Niemniej fajnie, że stok jest. 

Ja kilka razy korzystałem z bełchatowskiej (Kamieńsk) górki w środku Polski. Całkiem niezła trasa, wyciąg (krzesło) jednak wolny. Jak na stolicę polskiej energetyki (El. Bełchatów) to nie ocieka to złotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Oni dowalają najmocniej tam (testy: woj. śląskie, podkarpackie, małopolskie), gdzie są wyborcy tej władzy. 

.może któryś "geniusz" w rządzie naczytał się o syndromie sztokholmskim...😉

Edytowane przez Lexi
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pinio46 napisał:

UFO wcześniej niż Biały Krzyż

Prawie co roku tak jest. Ja słyszałem śmieszna anegdotę - nie wiem czy prawdziwa - ze raz właśnie w okresie okolozimowym, żona wyciągnęła właściciela UFO na jakaś pielgrzymkę, czy inna uroczystość kościelna poza Bukowinę. Właściciel pozostawił śnieżenie i dbanie o stok swoim pracownikom. W tamtym roku Biały Krzyż ruszył wcześniej niz UFO. Po tym, właściciel miał powiedzieć zonie, ze następnym razem nie ma co w sprawach duchowych w tym okresie na niego co liczyć. Kompetnie nie wiem czy historia jest prawdziwa, ale usłyszałem ja od kogoś właśnie na stoku UFO. Faktem jest, ze jest to moze i niewielki stoczek, ale do śnieżenia przywiązuje sie tam niezwykła uwagę. Przeważnie pierwsi otwierają i ostatni zamykają.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat
  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...