Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Słotwiny w dzień dzielnie po 6 os. pakowali, teraz widzę że po 3 os

..w południe ludzi chyba nawet więcej niż w niedziele, tłoczyli się do kanapy niczym bydełko do szopki - aż się prosiło kolędy puścić przez głośniki - w pewnym momencie obsługa zatrzymała nawet kanapę i powiedzieli ze nie puszcza dopóki ludzie nie zaczną trzymać dystansu itd.. przyjechała policja i straż miejska ..trochę na pokaz bo niezbyt sami wiedzieli co robić - ale poskutkowało.. 

Przyjechałem na dwa dni ale "powalczyłem" trzy godziny, potem przeczekałem dwie (najgorszego tłoku) zjechałem jeszcze parę razy i odpaliłem do domu - myślę ze jutro będzie jeszcze więcej ludzi.

Ale pogoda cudna ..fakt 🙂

IMG_3192.jpg

IMG_3190.jpg

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexi napisał:

..w południe ludzi chyba nawet więcej niż w niedziele, tłoczyli się do kanapy niczym bydełko do szopki - aż się prosiło kolędy puścić przez głośniki

U mnie na osiedlu ktoś puszczał w lipcu z okna... :D

Myślałem o tym czy się nie wybrać dzisiaj... ale jednak dobrze że nie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

..w południe ludzi chyba nawet więcej niż w niedziele, tłoczyli się do kanapy niczym bydełko do szopki

 

To jest taki ogólny fenomen, że narciarze jako jedyni nie wiedzą chyba, co znaczy stanie w kolejce. Klienci w sklepie, urzędzie, czy do jakiejkolwiek kolejki linowej latem, ustawiają się pojedynczo, jeden za drugim. Narciarze natomiast, nawet stojąc na długich nartach, potrafią "upchnąć" się w każdy wolny centymetr, a kolejka rozrasta się wszerz proporcjonalnie do jej długości.

Edytowane przez koliber
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moruniek Kazimierz wystartował dzisiaj :D 

Zapraszam wszystkich na relację z mojego pierwszego dnia na nartach 2020/21 w PL.

Wpis na blogu, pod poniższym linkiem:

Start sezonu 2020 w Stacji Narciarskiej Kazimierz - Nogi bolo - skionline.pl - forum narciarskie

Jak było w szybkim skrócie?

Świetnie!

DSC08106.thumb.JPG.8a13c00dbfa754d194d2621fafd1f546.JPG

@1mirinda Marek może chyba potwierdzić, bo widziałem, że też był tylko wcześniej :) 

Pozdro

marboru

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy start pierwszego ośrodka narciarskiego w świętokrzyskim - Szwajcarii Bałtowskiej...nie mogło mnie tam nie być :D Byliśmy oczywiście we dwoje z Paulą :) 

9 dzień na nartach w sezonie zaliczony!

Zapraszam do krótkiej relacji na moim blogu, pod linkiem:

Świętokrzyska Szwajcaria start! - Nogi bolo - skionline.pl - forum narciarskie

DSC08125.thumb.JPG.ce8adf8f40a5aa51a0e9eb5f2f591d6b.JPG

Ojjj było niebezpiecznie COVIDowo ;) 😮 :D 

DSC08107.thumb.JPG.64d97ee5f4751df0592f5e43b53fb876.JPG

Pozdrawiam

marboru

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...