Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, iż nie mogę edytować, Nowa Osada również odpaliła armaty.

A tymczasem na facebooku, Wisła stwierdziła, że też ma dosyć i utworzyła wydarzenie:

image.png.966384d09567b17f20b81ea21c7984da.png

Organizatorzy: Poniwiec, Soszów, Siglany, Wiślański Skipass. 

Edytowane przez Micheł
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rzecznik rządu Piotr Müller powiedział tak:

Cytat

Mam nadzieję, że liczba szczepień plus zmniejszenie się liczby zachorowań w przyszłości pozwoli jeszcze tej zimy, częściowo chociaż, otworzyć sektor turystyczny. Ale, jak mówię, to jest tylko w tej chwili, na tym etapie nadzieja, danych za miesiąc nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Każdy może mieć inne spostrzeżenie, jeśli chodzi o plany rządu w kwestii odmrażania turystyki. Ja sądzę, że rzecznik powiedział coś takiego: "Mamy nadzieję odmrozić turystykę, ale jak wiadomo, nadzieja jest matką głupich".

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale chciałbym spróbować skiturów. Miałem w planach wypożyczyć w nowym centrum skiturowym w szczyrkowskim, ale dowiedziałem się, że całe centrum też jest nieczynne. Czy ktoś może polecić jakąś wypożyczalnię w Szczyrku (lub po drodze do Szczyrku od strony Bielska) gdzie wypożyczę taki sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna Krynicka dzisiaj dużo mniej przeludniona niż Beskid Śląski z Waszych relacji.Armaty w nocy naprawiły szkody,główna trasa już jest przygotowana nienagannie.Kilkudziesięciu skiturowców,dla których przy górnym  wejściu na trasę postawiono tablicę "Zakaz jazdy na skiturach".Wyglada,że mogą na dół wrócić tylko po trawie przez las.Trzy  slalomy i tyle wszystkiego,żadnych jabłuszek i sanek,żadnych korków na ulicach...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Micheł napisał:

Z racji tego, iż nie mogę edytować, Nowa Osada również odpaliła armaty.

A tymczasem na facebooku, Wisła stwierdziła, że też ma dosyć i utworzyła wydarzenie:

image.png.966384d09567b17f20b81ea21c7984da.png

Organizatorzy: Poniwiec, Soszów, Siglany, Wiślański Skipass. 

Oby Was nie zgnoili jakoś... 

Przyślą jakieś służby, policję, wojsko - jestem w stanie wszystko sobie wyobrazić po strzelance na stacji Stadion.

Z drugiej strony, jeśli rząd nie chce być OŚMIESZONY, powinien podjąć dialog!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja walczy z sankarzami:

www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/tlu...wskich-podstolicach/

Policjanci interweniują, przypominają o obowiązujących obostrzeniach i mogą wyciągać konsekwencje - pouczać, ale też dawać mandaty tym, którzy się nie stosują do obowiązujących przepisów.

Nie wiadomo jeszcze, czy i ile mandatów na stoku w Podstolicach wystawili policjanci. Tłumy chętnych do korzystania z naśnieżonej górki nie zamierzały się jednak rozchodzić do domów - mimo obecności funkcjonariuszy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekM napisał:

Wróciłem ze spaceru ze Sport Doliny w Bytomiu. Wpuszczają na stok na sanki za 25 zł/os. Tłumy to mało powiedziane. Restauracja też wpuszcza do środka. Kiedy wracałem jechała tam policja. Podobno nie pierwszy raz. Właściciel ma chyba na to w......e.

Od dwóch tygodni do nich jeżdżę na sanki. W święta była masakra :) nienie, że tam pełno, kompletną masakra. Momentami nie dało się znaleźć miejsca żeby przejechać sankami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WojtekM napisał:

Na ZG taka sytuacja

Tak się zastanawiam. Czego tak naprawdę za kazał rząd? :). Siłownie i baseny planują otworzyć przełom marzec/kwiecień. A że rząd leci wg. skryptu. Nie liczyłbym na otwarcie ośrodków narciarskich. Chyba że właściciele pójdą po bandzie. I będą dochodzić swoich praw w sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tankowiec napisał:

Tak się zastanawiam. Czego tak naprawdę za kazał rząd? :). Siłownie i baseny planują otworzyć przełom marzec/kwiecień. A że rząd leci wg. skryptu. Nie liczyłbym na otwarcie ośrodków narciarskich. Chyba że właściciele pójdą po bandzie. I będą dochodzić swoich praw w sądach.

Skąd takie info odnośnie siłowni i basenow  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...