Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Turnplayer napisał:

 

Polecasz jakies konkretne tereny/trasy na biegowki?

Cześć

Tomato Ci napisał. My akurat mieszkamy przy węźle Marsa więc w Mazowieckim Parku jesteśmy bardzo często, czy to na MTB czy na biegówkach czy na browarach w Barze na Dakowie - zazwyczaj się łączy ale Bar nieczynny.

Osobiście staram się unikać szerszych dróg bo są wyślizgane i uczęszczane, ale mniejsze ścieżki - super.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomato napisał:

Polecam biegówki w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Dzisiaj po opadach na szerszych duktach fajne warunki, na wąskich ścieżkach leśnych trochę gorzej:

IMG_20210130_151236_.jpg

IMG_20210130_160750_.jpg

IMG_20210130_144603_.jpg

Cześć

Kneissl !. Miałem kiedyś Kneissle ISR - przełom lat 70 i 80 zeszłego wieku. Jedne z gorszych nart jakie miałem, bo to były czasy konstrukcji z tworzyw ale były autentycznie piękne. Miały asymetryczną szatę gdzie gwiazda Kneissla powstała po złożeniu obu nart...

To zawsze była taka wyjątkowa wizjonerska firma.

Może się dzisiaj gdzieś mijaliśmy. Jutro też gdzieś będziemy pewnie od 10.30-11.00 ale będziemy się starali chować gdzieś w lesie bo ma być ładna pogoda więc będzie kupa ludzi, psów itd.

Teraz widzę, ze Ty pokazujesz tereny za Otwockiem - my operujemy bliżej Wawy (na nartach) bo na rowerach to tak do Pilawy.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Tomato Ci napisał. My akurat mieszkamy przy węźle Marsa więc w Mazowieckim Parku jesteśmy bardzo często, czy to na MTB czy na biegówkach czy na browarach w Barze na Dakowie - zazwyczaj się łączy ale Bar nieczynny.

Osobiście staram się unikać szerszych dróg bo są wyślizgane i uczęszczane, ale mniejsze ścieżki - super.

Pozdrowienia

Dzieki, sprawdze. Ja operuje raczej w Kampinosie ale powoli szukam czegos nowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Mitek said:

Cześć

Tomato Ci napisał. My akurat mieszkamy przy węźle Marsa więc w Mazowieckim Parku jesteśmy bardzo często, czy to na MTB czy na biegówkach czy na browarach w Barze na Dakowie - zazwyczaj się łączy ale Bar nieczynny.

Osobiście staram się unikać szerszych dróg bo są wyślizgane i uczęszczane, ale mniejsze ścieżki - super.

Pozdrowienia

Tak tylko podpowiem, ale wg FB Barku od 9 stycznia jest otwarty w trybie na wynos.

Godziny i dni otwarcia tu:

http://www.bareknadakowie.pl/?fbclid=IwAR2uapN_BJelPS-dqbrnLkZmLTmxaY_AglHlFMZltCI8RSyRjxD1rCNSxp0

Pozdr

 

 

Edytowane przez rafalc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafalc napisał:

Tak tylko podpowiem, ale wg FB Barku od 9 stycznia jest otwarty w trybie na wynos.

Godziny i dni otwarcia tu:

http://www.bareknadakowie.pl/?fbclid=IwAR2uapN_BJelPS-dqbrnLkZmLTmxaY_AglHlFMZltCI8RSyRjxD1rCNSxp0

Pozdr

 

 

Cześć

Dzięki, z FB nie korzystam praktycznie. Jak ostatnio tam byłem na rowerze - mam wrażenie, ze parę dni temu, to nawet widziałem Pana i powiedzieliśmy sobie dzień dobry, ale było zamknięte. Może weekendy tylko? Jak dzisiaj tam dotrzemy to dam znać, choć kumpel ma chyba jakieś inne pomysły trasowe.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Osada- WIsła.

Witam.

Dzisiaj postanowiłem się trochę poedukować na stoku :) Punkt 7:45, mroźno, na górze mgliście, ludu jeszcze nie wiele. Szkolenie wykupione na 2h, 65 zł bez kaucji.

IMG_20210131_075756.thumb.jpg.0f1bbbbfc9ebdf496087e0e192a3a86b.jpg

Pierwszy zjazd kryzysowy, twardo i równo. Trasy wszystkie otwarte.

IMG_20210131_081329.thumb.jpg.109a59a19e8bad84d9b31046f9eed142.jpgGóra nie co mglista... Ale sztruks jest :)

IMG_20210131_084033.thumb.jpg.62f20a593da03c793872a8b7ec7f7323.jpg

Pogoda z minuty na minuty co raz lepsza, pojawiło się Słoneczko, warunki fenomenalne, po każdym zjeździe chciało się jeszcze więcej :)

IMG_20210131_091802.thumb.jpg.abe1aa737369717572ca8bbbf5036bf4.jpg

Troszkę ludu się pojawiło, ale każdy miał swoją część stoku dla siebie. Po 9:30 dotarło sporo wyspanych narciarzy. Pojawiły się drobne kolejki do wyciągu

IMG_20210131_100117.thumb.jpg.aa59a60dd9f56187e610e12be3c563dc.jpg

Godz. 9:59 kończę jazdę. Niestety kolejki co raz większe, 2 godzinki w zupełności wystarczyły by się wyszaleć. Szybko ten czas minął, szkoda, że nie ma możliwości wykupienia 3h godzin szkolenia😄 Mimo to, w pełni zadowolony wracam do domu. 

Dziękuje za uwagę

Michał.

  • Like 14
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Kazimierz ,jazda 7:45-9:457ECC392B-E683-438C-83FA-3F0EEA56CE9C.thumb.jpeg.566f12956de91292f169ae0ccee56509.jpeg

Wyjazd 6.00 ,jeszcze ciemno było 8C43E1DF-6DB9-4526-AEEF-E2E0C1FE8C9E.thumb.jpeg.2f7fe8264880b1aa7f314c1aaa8fa35c.jpegNa miejscu byłem 7:30 -kilka samochodów już było.Zakup karnetu i jazda na stok.Dziś piękna pogoda,słońce,sztruks -jazda to sama przyjemność.Po godzinie już dużo ludzi,swoje trzeba odczekać w kolejce.Jezdzimy dalej-spotykam @1mirinda.Widziałem go już wcześniej na stoku  ale nie mogłem go dogonić 🤪W końcu się udało 👍Śmigamy dalej,ludzi coraz więcej.Po kilku kolejnych zjazdach trzeba kończyć-ludzi mnóstwo .Moze w tygodniu trzeba się wybrać 😎

Dzięki za spotkanie.

Pozdrawiam

Łukasz

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie Tumlin.

Na stoku parę minut przed 10, wyciąg ruszył kilka minut wcześniej. Temperatura -7 więc zapowiada się nieźle. Warunki idealnie, mroźno i słonecznie.

Na początku jazda na bieżąco, z czasem ludzi przybywa. Ok godziny 12 stanie w kolejne 10-15min, więc pora kończyć jazdę. 

Pozdrawiam

20210131_100236.jpg

20210131_100214.jpg

20210131_100101.jpg

20210131_102925.jpg

20210131_105600.jpg

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Mitek said:

Cześć

Dzięki, z FB nie korzystam praktycznie. Jak ostatnio tam byłem na rowerze - mam wrażenie, ze parę dni temu, to nawet widziałem Pana i powiedzieliśmy sobie dzień dobry, ale było zamknięte. Może weekendy tylko? Jak dzisiaj tam dotrzemy to dam znać, choć kumpel ma chyba jakieś inne pomysły trasowe.

Pozdrowienia

Tylko soboty i niedziele od 10 do 17.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mitek napisał:

Cześć

No to My dzisiaj gubiliśmy ludzi w rejonie Ponurzycy, sporo dalej na S.

Też było super...

Pozdrowienia serdeczne

Wiem wiem :) Piękne miejsce, szczególnie wiosną w okolicach rozlewisk przy żeremiach bobrowych :) ...ale tam jak na razie tylko na rowerze docierałem :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem wątku poświęconego stricte Bałtowie albo słabo szukałem, więc wrzucę tu.

w poprzedni piątek było fajnie ... I naprawdę pojęcia nie mam jak to się stało, że fotek zabrakło 😉b1.thumb.jpg.6370d315f65f8815b82a5947eab48c3d.jpg

Za to w zeszły łikendzik przejeżdżałem chyba ze trzy razy 😀 I miałem już czym zdjęcia robić.

b3.thumb.jpg.6c42732ba5909d552eae4ec07a9e3157.jpg

b2.jpg

b4.jpg

b5.jpg

b6.jpg

b8.jpg

b9.jpg

Przed sobotnią nocną jazdą były jak widać dodatkowe atrakcje ! I dobrze bo padający dość mocno śnieg i duża "spora" ilość narciarzy sprawiła, że było kopnie.

b10.jpg

W porównaniu do mojego ostatniego pobytu w zeszłym roczku Bałtów się troszkę rozwinął. Góreczki i hopki z lewej strony przeniesiono na prawą i powiększono.

 

 

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Like 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...