Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Sportego360 napisał:

Myślisz, że nawet w tygodniu? Zastanawiam się nad jutrem.

A wiesz ile parking przy rondzie oraz dojazd busem?

w środę za parking z dojazdem w dwie strony płaciłem 70zł. 

Kolejka do kas była dosyć duża, mało kto ogarnia że można kupić też wjazd w Biurze Informacji (tylko tam na godzinę kupimy, mimo że w automacie nie było to normalnie kupiliśmy o 10 na 11:30. Na górze e było dosyć luźno na stokach mimo godziny 12. 

W piątek pojechaliśmy do Białki mimo godziny 9 już było zapchane więc zrezygnowaliśmy i znowu Jurgów. W sobotę chcieliśmy spróbować od rana Małe Ciche... porażka, ludzi bardzo dużo więc zawrotka ponownie na Jurgów... i tam też zapchane strasznie. Więc wybór padł na Koziniec-SKi Czarna Góra, i tam okazało się że było w miarę mało ludzi i dało się pojeździć. 

Ogólnie 4 dni na nartach i już wiem że byłem w Polsce na nartach dwa razy, Pierwszy i Ostatni. Tzn już nigdy nie pojade celowo na narty, jedynie turystycznie w góry i jak coś wynajmę sprzęt. Kompletnie nie ma sensu tłuc się przez całą polskę z bagażnikiem dachowym żeby tak marnie pojeździć. W moim przypadku jazda ze Słupska to jest też wyprawa która niestety nie jest tego warta. Na Kasprowym można pojeździć ale inne ośrodki trochę trącają nudą. 

Podliczyłem cenowo też, mimo że apartament miałem w dobrych pieniądzach (jeszcze zarezerwowany przed otwarciem połowę taniej niż normalnie bo jak sprawdzałem później to już prawie 2x tyle chcieli za niego) wyjazd  5dni (4noce) ze skipasami paliwo itd (4osoby) wyszedł drożej niż narty 7dni we Włoszech Paliwo+apartament+skipassy (wyżywienie do Włoch głównie bierzemy ze sobą). 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem odpuścić sobie wrzucanie fotek z wizyty w dość znanym Bałtowie, ale około 14:30 trochę popadał deszczyk i po 17-tej jak zaczęło być coraz zimniej górka się dla mnie i nie tylko dla mnie otworzyła 🙃 Nie widziałem takich sytuacji na żadnej nocnej jeździe do tej pory choć faktem jest, że i za często nie jeżdżę.

Na początek piątek tzw. łikendu początek 😀 Kto bywa to wie, że taki widok na górce to hmmm ... wyjątkowa pustka jak na Bałtów. Zdjęcie przy kanapie zrobione około 20:30.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

44.jpg

 

Sobotni poranek do około 11 również był łaskawy. Od około 12 stanie zajmowało pewnie około 15-20 minut czego nie sprawdzałem bo udaliśmy się na posiłek do znajomego.

5.thumb.jpg.8aab086b35ecec24bcb1c39c36c05a15.jpg

6.thumb.jpg.ee0af14599c34452eaa6d6b8d56e4fc0.jpg

7.thumb.jpg.171c42e0d50ff016e9759f3915070c6f.jpg

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, -Boss- napisał:

Cześć,

Mam do Was pytanie jako do bardziej doświadczonych czy przy zapowiadanym w tym tygodniu ociepleniu temperatury do 12 a nawet 16 stopni jest szansa o jeszcze dobre warunki na stokach między 25.02 a 28.02 ? Czy będzie jeszcze śnieg i na czym jeździć? 

 

 

 

Jeżeli gdzieś mają być dobre warunki,to polecam Szczawnicę i FiS.Wczoraj w południe,przy degradacji pozostałych tras ,FiSowska w lesie  była nietknieta.Po przejeździe 160 zawodników na nierównym  lodowisku  zostały tylko rysy i małe ilości zeskrobanego lodu.Była tak przygotowana,że Magda Łuczak przed Cortiną dwa tygodnie tam trenowałą,nie wjeżdżają od dawna ratrakiem,by lodu nie przemielić w proszek.I oczywiście żadnych kolejek,jeśli nie było ich wczoraj,w słoneczną niedzielę,to w tym sezonie już nie będzie.Narty polecam naostrzyć w ząbki,jak piłę...

IMG_20210221_094617.jpg

IMG_20210221_094611.jpg

IMG_20210221_094423.jpg

IMG_20210221_093804.jpg

IMG_20210221_093835.jpg

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dezext napisał:

w środę za parking z dojazdem w dwie strony płaciłem 70zł. 

Kolejka do kas była dosyć duża, mało kto ogarnia że można kupić też wjazd w Biurze Informacji (tylko tam na godzinę kupimy, mimo że w automacie nie było to normalnie kupiliśmy o 10 na 11:30. Na górze e było dosyć luźno na stokach mimo godziny 12. 

W piątek pojechaliśmy do Białki mimo godziny 9 już było zapchane więc zrezygnowaliśmy i znowu Jurgów. W sobotę chcieliśmy spróbować od rana Małe Ciche... porażka, ludzi bardzo dużo więc zawrotka ponownie na Jurgów... i tam też zapchane strasznie. Więc wybór padł na Koziniec-SKi Czarna Góra, i tam okazało się że było w miarę mało ludzi i dało się pojeździć. 

Ogólnie 4 dni na nartach i już wiem że byłem w Polsce na nartach dwa razy, Pierwszy i Ostatni. Tzn już nigdy nie pojade celowo na narty, jedynie turystycznie w góry i jak coś wynajmę sprzęt. Kompletnie nie ma sensu tłuc się przez całą polskę z bagażnikiem dachowym żeby tak marnie pojeździć. W moim przypadku jazda ze Słupska to jest też wyprawa która niestety nie jest tego warta. Na Kasprowym można pojeździć ale inne ośrodki trochę trącają nudą. 

Podliczyłem cenowo też, mimo że apartament miałem w dobrych pieniądzach (jeszcze zarezerwowany przed otwarciem połowę taniej niż normalnie bo jak sprawdzałem później to już prawie 2x tyle chcieli za niego) wyjazd  5dni (4noce) ze skipasami paliwo itd (4osoby) wyszedł drożej niż narty 7dni we Włoszech Paliwo+apartament+skipassy (wyżywienie do Włoch głównie bierzemy ze sobą). 

Może wyjdzie we Włoszech taniej niż na Podhalu, ale tylko w okresie "free ski". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sławek Nikt napisał:

Miałem odpuścić sobie wrzucanie fotek z wizyty w dość znanym Bałtowie, ale około 14:30 trochę popadał deszczyk i po 17-tej jak zaczęło być coraz zimniej górka się dla mnie i nie tylko dla mnie otworzyła 🙃 Nie widziałem takich sytuacji na żadnej nocnej jeździe do tej pory choć faktem jest, że i za często nie jeżdżę.

Na początek piątek tzw. łikendu początek 😀 Kto bywa to wie, że taki widok na górce to hmmm ... wyjątkowa pustka jak na Bałtów. Zdjęcie przy kanapie zrobione około 20:30.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

44.jpg

 

Sobotni poranek do około 11 również był łaskawy. Od około 12 stanie zajmowało pewnie około 15-20 minut czego nie sprawdzałem bo udaliśmy się na posiłek do znajomego.

5.thumb.jpg.8aab086b35ecec24bcb1c39c36c05a15.jpg

6.thumb.jpg.ee0af14599c34452eaa6d6b8d56e4fc0.jpg

7.thumb.jpg.171c42e0d50ff016e9759f3915070c6f.jpg

Cześć

Jeżdżę w Bałtowie (i na pozostałych świętokrzysko-lubelskich górkach dość regularnie i zazwyczaj nawet pod koniec planowanych dwóch czy trzech godzin można być samemu na stoku. Jutro Krajno.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bumer napisał:

Może wyjdzie we Włoszech taniej niż na Podhalu, ale tylko w okresie "free ski". 

 

Jeżdżę co roku, porównywalnie wychodzi, chyba że ktoś chce hotel 5* we Włoszech to wiadomo ale opcją budżetową do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, dezext said:

 

Jeżdżę co roku, porównywalnie wychodzi, chyba że ktoś chce hotel 5* we Włoszech to wiadomo ale opcją budżetową do zrobienia. 

Nie wiem jak ty to liczysz, ale kwaterka z wyżywieniem na Podhalu to ok. 100 zł, karnet dzienny ok. 100 zł, więc za 7 dni wychodzi 1400 plus dojazd, ni huhu mi sie kalkuluje w tej cenie tydzień w Alpach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeżdżę w Bałtowie (i na pozostałych świętokrzysko-lubelskich górkach dość regularnie i zazwyczaj nawet pod koniec planowanych dwóch czy trzech godzin można być samemu na stoku. Jutro Krajno.

Pozdrowienia

Trochę niezbyt fortunnie się wysłowiłem. Oczywiście, że zdarzają się piątki czy soboty po 23 kiedy i na stoku i na kanapie jest więcej miejsca, ale wtedy zwykle stok jest niemal zryty w przeciwieństwie do warunków na stoku jakie były w zeszły piątek późnym wieczorem. Dzięki temu popołudniowemu deszczykowi później było w miarę ślisko i w miarę twardo. Chyba o to mi chodziło. A tak ogólnie to najlepiej wpaść na 2 godziny rano 😀 jak ktoś ma niedaleko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Plywak said:

Nie wiem jak ty to liczysz, ale kwaterka z wyżywieniem na Podhalu to ok. 100 zł, karnet dzienny ok. 100 zł, więc za 7 dni wychodzi 1400 plus dojazd, ni huhu mi sie kalkuluje w tej cenie tydzień w Alpach.

Kwestia w jakim składzie jedziesz:

- kwatera w alpach dla 4 osobowej rodziny 800EUR/1200CHF (nie sa to najtansze opcje)

- 2x karnet 600EUR/600CHF, dzieci do 10 lat free, w Polsce marzenie bo juz czesto 4-5 latek musi placic, jazda nocna w cenie, w Polsce slona doplata

do tego dojazd w Polsce dla mnie to 8h (Podhale), do Austrii 11h, a Włoch niecałe 14h, roznice w ilosci i w dostepnosci tras pomijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, pawel_ts said:

Kwestia w jakim składzie jedziesz:

- kwatera w alpach dla 4 osobowej rodziny 800EUR/1200CHF (nie sa to najtansze opcje)

- 2x karnet 600EUR/600CHF, dzieci do 10 lat free, w Polsce marzenie bo juz czesto 4-5 latek musi placic, jazda nocna w cenie, w Polsce slona doplata

do tego dojazd w Polsce dla mnie to 8h (Podhale), do Austrii 11h, a Włoch niecałe 14h, roznice w ilosci i w dostepnosci tras pomijam

nadal mi nie pasi ;)

karnet TatrySki w układzie 2+2 to 2300, za 3000 spokojnie masz kwaterkę dla 4 osób (razem 5300)

licząc z twoich danych 1000e za kwaterę + 600e za karnety wychodzi 7200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sławek Nikt napisał:

Trochę niezbyt fortunnie się wysłowiłem. Oczywiście, że zdarzają się piątki czy soboty po 23 kiedy i na stoku i na kanapie jest więcej miejsca, ale wtedy zwykle stok jest niemal zryty w przeciwieństwie do warunków na stoku jakie były w zeszły piątek późnym wieczorem. Dzięki temu popołudniowemu deszczykowi później było w miarę ślisko i w miarę twardo. Chyba o to mi chodziło. A tak ogólnie to najlepiej wpaść na 2 godziny rano 😀 jak ktoś ma niedaleko.

Cześć

No, ja zawsze jeżdżę na otwarcie i zazwyczaj w dni powszednie. Jazdy przy sztuczny świetle nie lubię, a że mam minimum 2h 15 min. jazdy samochodem więc w ogóle tych opcji nie rozważam. No chyba, ze Marboru napisze, ze będzie to wtedy...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sławek Nikt napisał:

Trochę niezbyt fortunnie się wysłowiłem. Oczywiście, że zdarzają się piątki czy soboty po 23 kiedy i na stoku i na kanapie jest więcej miejsca, ale wtedy zwykle stok jest niemal zryty w przeciwieństwie do warunków na stoku jakie były w zeszły piątek późnym wieczorem. Dzięki temu popołudniowemu deszczykowi później było w miarę ślisko i w miarę twardo. Chyba o to mi chodziło. A tak ogólnie to najlepiej wpaść na 2 godziny rano 😀 jak ktoś ma niedaleko.

też byłem w piątek na nocnej jeździe. Potwierdzam, że warunki były fajne - twardo i szybko. W dolnej części trochę "cukru", ale to w niczym nie przeszkadzało. Natomiast dojazd do Bałtowa i powrót był trudny - na drodze miejscami lodowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pawel_ts napisał:

Kwestia w jakim składzie jedziesz:

- kwatera w alpach dla 4 osobowej rodziny 800EUR/1200CHF (nie sa to najtansze opcje)

- 2x karnet 600EUR/600CHF, dzieci do 10 lat free, w Polsce marzenie bo juz czesto 4-5 latek musi placic, jazda nocna w cenie, w Polsce slona doplata

do tego dojazd w Polsce dla mnie to 8h (Podhale), do Austrii 11h, a Włoch niecałe 14h, roznice w ilosci i w dostepnosci tras pomijam

 

W tym roku miałem rezerwacje na kwaterę, 390Euro na 4 osoby +dodatkowa sofa 2os więc teoretycznie 6osób. 

Na samym stoku, zapinam narty w narciarni i zjeżdzam do wyciągu. W Polsce dochodzi jeszcze dojazd, trzeba kombinować i się przemieszczać między ośrodkami żeby było jakieś zróżnicowanie, tam z zapartamentu mam dostęp do prawie 300km tras... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rytro 22.02.2021

Dzisiaj fajnie w Rytrze mimo że coraz cieplej, stok wytrzymał w dobrej kondycji już dużo krócej niż ostatnio. 
Po 11 godzinie mokra kasza na twardym podkładzie, górna ścianka cały czas twarda i śnieg zmrożony...

Jeździłem 4h od 9:45, na miejscu zastałem już ekipę @marboru Dzięki za spotkanie i do następnego sezonu! 

Kilka fotek z dzisiaj.

IMG_20210222_093138.thumb.jpg.bff1bdc10812c4ae379ade5cc12de5a1.jpg

IMG_20210222_094634.thumb.jpg.bd16021f778640ad1ff151724bb41e90.jpg

Godzina 11
IMG_20210222_110344.thumb.jpg.171f50d8cabbf64aab7a9696589d7bd6.jpg

Godzina 12
IMG_20210222_120425.thumb.jpg.ff4d9445415dcdf438670dfe7304d30e.jpg

Godzina 13
IMG_20210222_124718.thumb.jpg.d3aaab6cb71014a63c26c4037924718e.jpg

IMG_20210222_130039_HDR.thumb.jpg.20661eead6407dcf0d4d23e144f39d38.jpg

IMG_20210222_130847_HDR.thumb.jpg.d2a6c8125e0d3e40d9d04e0289cdefe4.jpg

Po jeździe 13:50
IMG_20210222_135107.thumb.jpg.9c98a1c3859257457cd352585fa441ae.jpg


Jutro wybiorę się chyba jeszcze raz bo ostatnia noc z przymrozkiem... Raczej będzie to moje zakończenie sezonu w Rytrze jak i pewnie w ogóle. "Sezon" jednej stacji a właściwie jednego stoku. Dobre i to bo nawet tyle szans nie dawałem. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wiosna na nartach. W nocy brak mrozu, więc miękko na stoku. Pisałem wcześniej, że kupując sezonówki nie dostałem kominów, dziś dostałem maila, że kominy czekają do odbioru - szacun dla osób zarządzających ośrodkiem. 

Na stoku jesteśmy przed otwarciem.

spacer.png

Ludzi mało.

spacer.png

Stok przygotowany bardzo dobrze. 

spacer.png

Dziś miękko więc zabawa przeniosła się do snowparku (bardzo, bardzo fajnie zrobiony). 

spacer.png

spacer.png

Zabawy na hopkach. spacer.png

Zabawy na hopkach cd. 

spacer.png

Ilość ludzi około 11:00.

spacer.png

U ich konkurencji pusto.

spacer.png

Widoczek z popołudniowego spaceru.

spacer.png

  • Like 17
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddając karnet w kasie(za 5 zł) pod Mosornym mówię-do następnego sezonu.  Zamkną budę za parę dni. Kasjer nie wiadomo?  Ma jakieś informacje z za kulisów?

Mamy z żoną farta. Ten Mosorny to ewenement. Dzisiaj rano  paru gości. Wzorowa separacja. Tyczkowcy już nie trenowali.  Odbyli swoje Małolatowe Mistrzostwa Polski i  stok był dla takich, jak ja emerytów. Stok, do jedenastej,  całkiem jeszcze nie za miękki. Ale i potem po lewej stronie, szukając twardszego można było pokręcić. Nie wjeżdzając, w mokre śnieżne zwały. Tylko dość szybko, ponieważ  ten bardziej równy kawałek był wąski.  Jest druga metoda przejazdu takiego paska. Na wariata. Może się nie trafi na pechowca, który niepatrznie zaplącze się pod narty.  A jak się zaplącze to polecą drzazgi. 

Kontynuując  temat warunki w Polsce. To warto się jeszcze wybrać do Jurgowa.  Czynne są szybkie, czarne wężyki. Do dwunastej będzie jeszcze nie za miękko. Przy tej lampię i tych alpejskich widokach, naprawdę warto.  Wstajemy z moją damą o szóstej, by być na dziewiąta. Powrót do Koninek.  Na kilka dni opalania się. A może nie zamkną stoków i się oziębi. Mosorny ma zgromadzone spore zapasy sztucznego.   Krokusów jeszcze nie ma. Więc po co się spieszyć z zamknięciem sezonu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawel_ts napisał:

jazda nocna w cenie, w Polsce slona doplata...

 

Chyba  w Szczyrku ;) Niemal wszędzie całodzienny obejmuje również wieczory. Do tego to w Polsce jazdy wieczorne przyjęły się niemal w każdym ośrodku, a w Alpach wprost przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór na Podhalu | 22.02

O 12:00 po ogarnięciu spraw zawodowych podejmuję spontaniczna decyzja - ruszam na 1,5 dniówkę na Podhale. 12:15 w aucie, droga z Łodzi mija w miarę sprawnie i o 17:15 melduję się w Jurgowie pod kasą.

A więc Jurgów:

Karnecik Tatry Super Ski na 4h kupiony, cena bodajże 85 zł - sporawo.

Jako, że cały dzień temperatura była wysoko powyżej zera, a po 17:00 zaczął łapać mróz - warunki wiadomo jakie. 

Sporo cukru, między jego kopcami twarda tarka - mi to nie przeszkadza. 🙃

IMG_2974.thumb.jpg.75cb40c7c583242c4e59f2b10f3dfa5d.jpgIMG_2985.thumb.jpg.892046659d96cfc79317c802968a94d4.jpgIMG_2990.thumb.jpg.0a007807222d7553077ed075d3f7e2f1.jpgIMG_2998.thumb.jpg.ec32e41cd68fb54a92e1696d4517c006.jpgIMG_3003.thumb.jpg.94cb9b32f565afd1bfdf21eb37f19b2a.jpg

Dwie godzinki spędzone bardzo miło, zero kolejek - jazda na bieżąco! Po dwóch godzinach zaczyna być jednak lekko monotonnie, więc wskakuję w auto i hop do Suchego.

Suche Ski:
Traska wiadomo jaka, wyciąg również nie zachwyca. Jednak to bardzo fajnie spędzony czas, przez dwie godziny sporo rundek góra - dół, warunki identycznie jak w Jurgowie, choć dzięki mniejszemu nachyleniu było bardziej równo. I ponownie: zero kolejek! 😇

IMG_3010.thumb.jpg.1c7ced705dba6c44b3cf36f2452ae348.jpgIMG_3012.thumb.jpg.26165e4c1f75ed0b30157bdb9d11b480.jpg

Jutro zaś... Święta Góra. 🤭

 

Pozdrawiam całą narciarską brać!

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Słotwiny - pełna lampa ale warunki naprawdę dobre. Jeździliśmy prawie do 15. Kolejka w szczycie na 5-8 minut. Stok oczywiście miekki ale bez muld.  Kolo 14 zrobiłem 3 szybkie przejazdy i narta naprawdę szła dobrze. Ale jak człowiek usiadł na ławeczce to nie chciał się już ruszać. Bardzo udany dzień mimo jazdy 10-15  ;)

20210222_122156.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był Kasprowy dzisiaj - pogoda - lepiej nie mówić a oglądać :).

Dzięki za podpowiedzi wczoraj @pasazer85, @dezext - byłem przygotowany na obie opcje czyli wjazd kolejką jak i wyjście na nogach. 

7:40 jestem na rondzie i 80% miejsc zajętych - lampka ostrzegawcza się zaświeciła. Dobra biorę podkoszulek na zmianę, plecak z butami i zostaje w trekkingach. Najwyżej wjadę :)

Piątka za bus i jestem w Kuźnicach - kolejka jak na zdjęciu. Decyzja była szybsza niż zastanowienie. Idę, i to nie sam :).

w7.thumb.png.a494921b1abf3192ea5a6af4d9d1cc25.png

6 zł za wejście do parku. Mogę podziwiać kolejkę z dołu. I od razu sprawdzam stan nartostrady - prefekt. Ogólnie to ją poszerzyli i poprawili. Ale o tym się przekonałem na samym końcu.

51 minut i jestem przy dolnej stacji Goryczkowej. Po drodze spotkałem jakieś 40 osób w tym 2 osoby po 50 które szły w butach narciarskich. SZACUN.

W drewnianej budce koło wyciągu można kupić karnet, ale nie ma 4h w sprzedaży. Całodzienny lub 10 wyjazdów. 

Widoki przepiękne. Co do warunków, podkład twardy, ale góra szybko się zrobiła miękka. Oczywiście gorzej miała Gąsienicowa. Goryczkowa wytrzymała dłużej. Na Goryczkowej do 12 nawet spokojnie. Potem ludzie opuścili Gąsienicową i się przenieśli na Goryczkową. Stanie na 15 minut, za to na Gąsienicowej między 12 a 14 godziną jazda na okrągło. Nikomu nie chciało się mierzyć z muldami na ściance. ⛷️w8.thumb.png.e27466c721c6c75213984711be5fa6ae.png

w9.thumb.png.314669cc5497fe8f597fcef6aebc597c.png

Na koniec płatność za parking - ALL DAY - 20 zl.

  • Like 18
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Dzisiejsze Słotwiny - pełna lampa ale warunki naprawdę dobre. Jeździliśmy prawie do 15. Kolejka w szczycie na 5-8 minut. Stok oczywiście miekki ale bez muld.  Kolo 14 zrobiłem 3 szybkie przejazdy i narta naprawdę szła dobrze. Ale jak człowiek usiadł na ławeczce to nie chciał się już ruszać. Bardzo udany dzień mimo jazdy 10-15  ;)

20210222_122156.jpg

Ponoć śmiertelny wypadek był tam w ten dzień. Kraksa 2 narciarzy jeden w szpitalu drugi niestety w kostnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...