Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnanie Myślenic w tym sezonie. Spokojnie śniegu jest na 2 tygodnie, niestety na szkolenia się nie decydują od soboty.

O 17 start, jeszcze za dnia. Jedynka czerwona tuż po ratrakowaniu. Góra początkowo miękka,  środek to sporo brył po ratrakowaniu a dół twardy. Potem z czasem zrobiła się kasza na górze. 

Dwójka zamknięta od 17 do 19, także zdążyłem się załapać na 2 ostatnie zjazdy.

DSC_0554-01.thumb.jpeg.1662c8b94de832e68104d84afa5b4183.jpegDSC_0555-01.thumb.jpeg.c6464cf3aa04de660af445d8eeda630f.jpeg

DSC_0556-01.thumb.jpeg.321272f7cf036657f329d96248e8685e.jpegDSC_0557-01.thumb.jpeg.280879a3c7b65406ecceffa5f4e1838f.jpeg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobre combo. Pobudka 5 rano, potem bieganie. Następnie praca, po robocie 170km autem na CG. 
Mija 3 godz na CG, na nogach GS i już zaczynaja puszczać nogi.

Warun fantastyczny, kolejki na bieżąco do wyciągów. B już lekko rozjeżdżona od tej stromizny w połowie do samego końca. Najzacniej trzyma się A, równo i twardo do prawie samego końca.GPS pokaże zaraz 50km w totalu i trzeba będzie się zbierać do domu- 170 km do przejechania. Jutro do pracy na 8 rano 🙂 wrzucam sweet fotę nart i widok na początek A.

653C9F5A-FC67-43AB-9378-D5FB466FF5C9.jpeg

A26AC6AD-0AC8-4C55-B29F-94C2167E8FA7.jpeg

Edytowane przez grimson
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeradów na nocnej.

Ludzi dużo, 2 zjazdy na godzinę do 20:30 potem stopniowo luźniej.

Jutro Szklarska - rozpocząłem tu po lockdownie 12-02 jutro kończę przed kolejnym.

12-02 bylo 53km w dół - czy jutro poprawię? Taką mam nadzieję bo forma narciarska wyższa, a warun powinien być b.dobry po mroźnej nocy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, izydar napisał:

Świeradów na nocnej.

Ludzi dużo, 2 zjazdy na godzinę do 20:30 potem stopniowo luźniej.

Jutro Szklarska - rozpocząłem tu po lockdownie 12-02 jutro kończę przed kolejnym.

12-02 bylo 53km w dół - czy jutro poprawię? Taką mam nadzieję bo forma narciarska wyższa, a warun powinien być b.dobry po mroźnej nocy.

Jak będzie na okrągło od 8.30 do 16 Karkonoszem, to pęknie 60 dych w dol. Oby tylko czworoglowe wytrzymały. 
 

Ja swoje już teraz czuje po katowaniu na CG. Na razie mam dość, ale jutro człowiek rano wstanie i zatęskni za białym szaleństwem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grimson napisał:

Jak będzie na okrągło od 8.30 do 16 Karkonoszem, to pęknie 60 dych w dol. Oby tylko czworoglowe wytrzymały. 
 

Ja swoje już teraz czuje po katowaniu na CG. Na razie mam dość, ale jutro człowiek rano wstanie i zatęskni za białym szaleństwem. 

Ja byłem od 9-16, z synem, zjazdów nie liczyłem. Ludzi mało, jazda na bieżąco, świeży śnieg z nocy i trochę padało podczas dnia, były lekkie muldy - szczególnie na B na górze, ale generalnie warun super. Pogoda głównie słońce potem trochę chmur.

Jakby Lux puścili szybciej można by więcej pojeździć.

Myślałem, że będzie więcej ludzi jak na przedostatni dzień. Jednak marzec to już prace w ogrodzie, a nie narty. 

Miałem jeszcze w przyszłym tygodniu pojechać do Szklarskiej na jeden dzień, ale nie sądzę, żeby tam zrobili jakieś szkolenia.

Edytowane przez brachol
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, izydar napisał:

Świeradów na nocnej.

Ludzi dużo, 2 zjazdy na godzinę do 20:30 potem stopniowo luźniej.

Jutro Szklarska - rozpocząłem tu po lockdownie 12-02 jutro kończę przed kolejnym.

12-02 bylo 53km w dół - czy jutro poprawię? Taką mam nadzieję bo forma narciarska wyższa, a warun powinien być b.dobry po mroźnej nocy.

Ee tam, spadł świeży, z 5 cm, przykryje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego maila dostałem wczoraj wieczorem od kolegi...

 

Dzwoniliśmy dziś na Słotwiny, Arene, Tylicz Ski i Master, zamykają definitywnie, nawet na licencje
 
Białka jeszcze ma chodzić w weekend, ale tylko grupy minimum 10 osobowe a ja mam 7 osób z FIS code
Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec, nie opłaca się kręcić dla paru osób tym bardziej, że w sezonie nie zarobili tyle co w poprzednich latach.

Kilka lat temu też była długa zima i w Czarnej Górze/Stronie pod koniec marca był taki tydzień, że karnet na cały dzien kosztował złotówkę - to w ramach podziękowania za długi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, lski@interia.pl said:

Takiego maila dostałem wczoraj wieczorem od kolegi...

 

Dzwoniliśmy dziś na Słotwiny, Arene, Tylicz Ski i Master, zamykają definitywnie, nawet na licencje
 
Białka jeszcze ma chodzić w weekend, ale tylko grupy minimum 10 osobowe a ja mam 7 osób z FIS code

na stronie Jurgowa jest napisane: 

20-03-2021 💪
👉Startujemy dla osób z aktualną licencją zawodniczą polskiego związku sportowego 💪🏂
🌨🎿🏂🌨 Zapraszamy od 9.00 do 16.00 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, brachol napisał:

Marzec, nie opłaca się kręcić dla paru osób tym bardziej, że w sezonie nie zarobili tyle co w poprzednich latach.

Kilka lat temu też była długa zima i w Czarnej Górze/Stronie pod koniec marca był taki tydzień, że karnet na cały dzien kosztował złotówkę - to w ramach podziękowania za długi sezon.

Duch w narodzie nie upada.

Wczoraj jak pakowałem się na parkingu na CG o godz 22- właśnie przyjechało auto z Wawy, tata i córka. Tata narzekał, ze droga ze stolicy do Wrocka była Ok, natomiast z Wrocka na CG to już katastrofa.

Jadac z koleji DK8 w kierunku na Wrocek po nartowaniu, minąłem kilka aut z boxami na dachach, rejestracje poznańskie i warszawskie. 
Mozna? Można.

p.s. Luxtorpeda już któryś tydzień z rzędu z kagańcem, wczoraj tylko 12 km/ godz.

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, grimson napisał:

Duch w narodzie nie upada.

Wczoraj jak pakowałem się na parkingu na CG o godz 22- właśnie przyjechało auto z Wawy, tata i córka. Tata narzekał, ze droga ze stolicy do Wrocka była Ok, natomiast z Wrocka na CG to już katastrofa.

Jadac z koleji DK8 w kierunku na Wrocek po nartowaniu, minąłem kilka aut z boxami na dachach, rejestracje poznańskie i warszawskie. 
Mozna? Można.

p.s. Luxtorpeda już któryś tydzień z rzędu z kagańcem, wczoraj tylko 12 km/ godz.

Dzisiaj mają kręcić chyba do 23 więc opłacało się wczoraj przyjechać. Może coś na sobotę uruchomią dla "sportowców"?

Tyle śniegu i taka kicha. Nawet w lesie da się jeździć.

Trasa z Wrocka do Czarnej to zazwyczaj jest dramat, chociaż wczoraj przejechałem w obie strony dość szybko.

Edytowane przez brachol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...