Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lola, to dawna Lolobrigida?  Miałem przyjemność nią zjechać. Była to wtedy nartostrada, dróżka w lesie.  Akurat było mało śniegu, w tym czasie w  Karkonoszach. Szczególnie niżej. Ale na Loli było pasemko białego. Uchodziła wtedy za ekstremalne wyzwanie dla  miejscowych i przyjezdnych. 

Skąd ta nazwa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zagronie napisał:

Czy lola, to dawna Lolobrigida?  Miałem przyjemność nią zjechać. Była to wtedy nartostrada, dróżka w lesie.  Akurat było mało śniegu, w tym czasie w  Karkonoszach. Szczególnie niżej. Ale na Loli było pasemko białego. Uchodziła wtedy za ekstremalne wyzwanie dla  miejscowych i przyjezdnych. 

Skąd ta nazwa?

Lolobrygidy”, na cześć wydatnego biustu słynnej w latach 60. XX wieku włoskiej ...
liczne garby na trasie, do tego się wije, oprocz wypłaszczenia, to  moja hipoteza:-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11/12 - majówka na Pilsku. Wcześniej chyba 2009 wielkanoc w Karkonoszach i 5 dni w Domu Śląskim. Panie i Panowie pamiętajmy jednak że faktycznie ten sezon mógł by być rekordowy. Większość ON nawet nie w 1/3 możliwości nasnieżało. Zwardoń ładuje regularnie ok 9 basenów - w tym sezonie niecałe 3. Aktualnie w Rajczy i okolicach standartowa zima. Liczyłem na Pilsko 10 ale zostaną tylko tury.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michas222k napisał:

Lola była otwarta 18 marca, jeździłem tego dnia. Było super:-)

image.jpg

Racja, odpalili ponownie Lole, żeby zamknąć cały ośrodek dzień czy tez dwa dni później.

sstar wrzucał kilka dni przed restartem marcowym zdjęcia z Loli, wtedy już była ratrakowana na części jej szerokości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś na wyłączność Golgotę :) warunek- petarda! Najlepsza jazda w sezonie.

Ps. Widziałem sporą grupę ludzi na desce, którzy wwożeni byli do góry na skuterach. Jeździli cały dzień z Kuflonki na Solisko.

Ps2. Wypozyczalne skiturowe też działają. 

śniegu w Szczyrku bardzo dużo, jutro powinny być jeszcze fajne warunki

IMG_20210408_140323094_HDR.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here we go again:

I jest piątek ,piąteczek 👍zaczynamy weekend😀
Po mroźnym ❄️poranku w Koninkach dużo słońca ☀️☀️☀️
Jeździmy dla Was narciarsko⛷i turystycznie👫w sobotę i niedzielę w godz.9.00-17.00🤗
Czekamy na miłośników sportów zimowych i aktywnych turystów 🥰
 
Może być zdjęciem przedstawiającym stok narciarski
 
Wybiera się ktoś?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Plywak napisał:

Here we go again:

I jest piątek ,piąteczek 👍zaczynamy weekend😀
Po mroźnym ❄️poranku w Koninkach dużo słońca ☀️☀️☀️
Jeździmy dla Was narciarsko⛷i turystycznie👫w sobotę i niedzielę w godz.9.00-17.00🤗
Czekamy na miłośników sportów zimowych i aktywnych turystów 🥰
 
Może być zdjęciem przedstawiającym stok narciarski
 
Wybiera się ktoś?

 

Może pojadę, ale w niedzielę, przeprowadzkę mam firmy i nie wiem czy ogarniemy to w sobotę, ale jak byś był w sobotę daj znać jakie warunki, narty normalne czy te które już prawie na śmietniku stoją:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, marekbtl said:

Może pojadę, ale w niedzielę, przeprowadzkę mam firmy i nie wiem czy ogarniemy to w sobotę, ale jak byś był w sobotę daj znać jakie warunki, narty normalne czy te które już prawie na śmietniku stoją:)

Ja też raczej, jak co, to niedziela, pewnie na 2h o 9. Patrząc na kamerkę, to wyglada to nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...