Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Marxx74 napisał:

Z dedykacją dla ...

Witam serdecznie widząc, że pasja się rozprzestrzenia i jest zaraźliwa. Pięknie.

Co do spraw technicznych - będzie o wiele łatwiej kiedy skrócicie kije. Tak mniej więcej do wysokości pępka. (oczywiście swojego).

Z pozdrowieniami:

Wariat jazdy technika Telemark, ucieszony jak dziecko, stary upierdliwy grzyb.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

Tylko czemu taką piękną własną sukę przejechaliście?

Mota się trochę przy wsiadaniu na krzesło i coś przecięło opuszek przy tej skomplikowanej operacji :) ale grzecznie melduję, że cała, zdrowa, rana powierzchowna i właśnie żebrze w kuchni o kolejną (nie wiem ktorą) kosteczkę .. a jutro wróci na stok - mam nadzieję, że bardziej uważna ( chodzi o tę panią w futrze z prawej ;) ) .. a my też bardziej czujni będziemy :)

Pozdrawiam,

M.

 

received_795907277656144.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Bytom mi zamknęli https://dziennikzachodni.pl/bytom-zamiast-na-nartach-tlumy-ludzi-zjezdzaja-z-gorki-na-sankach-obiekt-jest-otwarty-wbrew-przepisom-interweniowala-policja/ar/c1-15367169

no i nie potrenuję ;) ,  że o podbiegach na śniegu w okolicach Dolomitów ( kopalni ) nie wspomnę ;)

 

Pozdrawiam

mirekn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marxx74 napisał:

Mota się trochę przy wsiadaniu na krzesło i coś przecięło opuszek przy tej skomplikowanej operacji :) ale grzecznie melduję, że cała, zdrowa, rana powierzchowna i właśnie żebrze w kuchni o kolejną (nie wiem ktorą) kosteczkę .. a jutro wróci na stok - mam nadzieję, że bardziej uważna ( chodzi o tę panią w futrze z prawej ;) ) .. a my też bardziej czujni będziemy :)

Pozdrawiam,

M.

 

received_795907277656144.jpeg

Dziś pewnie nie mam czego żałować,wybierałem się znowu na trening,ale jak zobaczyłem,co u mnie za oknem,to spasowałem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trochę rano padało ale tylickie betony się bronią .. nadal tylko dwa kluby i brak wymówki żeby odpocząć .. nawet #szekla dziś uznała, że trzeba latać góra-dół i pięć kursów zaliczyła coraz sprawniej (i bez kontuzji) wskakując na kanapę ;).

Do zobaczenia,

M.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marxx74 napisał:

Cóż, trochę rano padało ale tylickie betony się bronią .. nadal tylko dwa kluby i brak wymówki żeby odpocząć .. nawet #szekla dziś uznała, że trzeba latać góra-dół i pięć kursów zaliczyła coraz sprawniej (i bez kontuzji) wskakując na kanapę ;).

Do zobaczenia,

M.

Jutro nie, bo testuję Jaworzynę, może w Nowy Rok... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Marxx74 napisał:

#szekla

Witam, czy ręczne wykonanie czterech nart dla "#szekli" jest w stanie zainteresować Ją do jazdy techniką Telemark.

Mam dwa podobne, (no tak nie bardzo) cudowne stworzenia czworonożne i nie bardzo chcą zainteresować się tą cudowną dla mnie techniką narciarską. Chociaż Hugo był wyraźnie zdziwiony co jego pan, właściciel, (dwa ohydne słowa) wyrabia na śniegu.  Na początku wszystko jest bardzo proste, ale im dalej tym ciężej, o wiele ciężej.  Nie składam broni...Także w studiowaniu tej dla mnie idealnej techniki narciarskiej.

Z serdecznymi pozdrowieniami:

Wariat jazdy technika Telemark, kochający zwierzęta, stary wariat. Ale narciarz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...