Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mysiauek napisał:

Od dwóch tygodni do nich jeżdżę na sanki. W święta była masakra :) nienie, że tam pełno, kompletną masakra. Momentami nie dało się znaleźć miejsca żeby przejechać sankami. 

Kiedy zobaczyłem to wszystko, pomyślałem, że właściciel interesu modli się o mróz (żeby naśnieżyć fragment dla saneczkarzy) oraz o brak naturalnego śniegu (żeby saneczkarze mu nie uciekli). I już chyba zapomnieli tam o nartach - na sankach lepszy biznes ;) Dzisiaj to dopiero będzie inferno!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekM napisał:

Kiedy zobaczyłem to wszystko, pomyślałem, że właściciel interesu modli się o mróz (żeby naśnieżyć fragment dla saneczkarzy) oraz o brak naturalnego śniegu (żeby saneczkarze mu nie uciekli). I już chyba zapomnieli tam o nartach - na sankach lepszy biznes ;) Dzisiaj to dopiero będzie inferno!

Ciekawe, czy sfery sprzętu też to dotyczy-może nowe modele sanek marki Nordica, nowe stroje, a można też szkoły jazdy na sankach.. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, christof napisał:

no i chyba wykrakałeś

 

W sumie to 5 razy zmieniałem swoją reakcję, bo byłem i smutny i chciało mi się śmiać itd.  W zasadzie to chyba jednak ze smutkiem odnotowałem ten fakt.
Wg mnie jabłuszka i sanki na trasie nr. 5 od samej góry są niebezpieczne a mocno intensywny/masowy ruch turystyczny w tym rejonie jest zjawiskiem smutnym.


Pozdrawiam
mirekn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest taka samo. Rysianka w stronę Pilska po hali to tor saneczkowy i dzikie tłumu rozwrzeszczanych dzieci. Jestem załamany bo jest gorzej niż w lecie. Zawsze miałem Słowacką alternatywę a tu też lipa. Błagam niech te dzieci wrócą po 17-tym do szkół. Do kogo pisać, kogo przekonywać by tak się stałoxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem przez Sport Dolinę rowerem - INFERNO! Setki ludzi biegających z obłędem w oczach, tłumy na stoku z miejscami wydartą ziemią. Droga dojazdowa zablokowana autami z ludźmi próbującymi się wydostać i dostać do. Biegająca straż miejska - chyba zawezwana przez właścicieli domów zablokowanych stojącymi wzdłuż drogi samochodami. Trzeba mieć sporo samozaparcia, żeby się tam wybrać :)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tankowiec napisał:
3 godziny temu, brachol napisał:

 

Kurła cofnąć się tak w czasie o rok. Zamówiłbym dwa kontenery z Chin. Jeden z maseczkami. Drugi z "dupolotami' .

Chińszczyzny już wystarczy! Dużą przyczepkę siana plus mocne worki i dopiero dzieciaki ubaw by miały 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Ustroniu na Małej Czantorii. Ci to chyba się cieszą, że stoki zamknięte bo tylu ludzi tam chyba nigdy nie było.... Ale czerwona kartka dla tego ośrodka bo sprzedawanie biletów to dramat.... podobno korona A oni sprzedają bilety w barze..  Jedno jest pewne, w tym roku to na nartach tam nie pojezdzicie....

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właściciele i zarządcy ośrodków narciarskich stwierdzą, że to lepszy klient i pogonią narciarzy na dobre? 😆

Co do warunków, dziś pochodziłem jak zwykle w Karkonoszach bocznymi sobie znanymi szlakami, którymi nikt nie chodzi. Jest zima. Śnieg leży wszędzie, jest mróz i cały czas prószy.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ziemowit napisał:

Może właściciele i zarządcy ośrodków narciarskich stwierdzą, że to lepszy klient i pogonią narciarzy na dobre? 😆

Co do warunków, dziś pochodziłem jak zwykle w Karkonoszach bocznymi sobie znanymi szlakami, którymi nikt nie chodzi. Jest zima. Śnieg leży wszędzie, jest mróz i cały czas prószy.

🤣🤣 🤣 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

Może właściciele i zarządcy ośrodków narciarskich stwierdzą, że to lepszy klient i pogonią narciarzy na dobre? 😆

Co do warunków, dziś pochodziłem jak zwykle w Karkonoszach bocznymi sobie znanymi szlakami, którymi nikt nie chodzi. Jest zima. Śnieg leży wszędzie, jest mróz i cały czas prószy.

Wcięło całą moją wypowiedź... generalnie pisałem że taka Mała Czantoria czyli ośrodek Ponowniec wychodzi na tym że 100 razy lepiej. Tabuny ludzi, droga zaklinowania i musiałem się bawić w kierownika ruchu... Masakra totalna A ja myślałem że wyjdę na tym lepiej jak jazda na dużą Czantoriie....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Author napisał:

Wszędzie jest taka samo. Rysianka w stronę Pilska po hali to tor saneczkowy i dzikie tłumu rozwrzeszczanych dzieci. Jestem załamany bo jest gorzej niż w lecie. Zawsze miałem Słowacką alternatywę a tu też lipa. Błagam niech te dzieci wrócą po 17-tym do szkół. Do kogo pisać, kogo przekonywać by tak się stałoxD

Daj spokój nie dramatyzuj, to nie ty, my zrobiliśmy z tej młodzieży małpy zamykając je w wirtualnej rzeczywistości z samymi nakazami zakazami, nie my skumulowaliśmy ich w jednym terminie w tych samych miejscach,  w czasach kiedy zabrania się już niemal wszystkiego normalnym jest i będzie że każdy będzie radził Sobie na swój oryginalny sposób a że działo się będzie to w sposób coraz mniej cywilizowany, uporządkowany - czego zapewne większość z nas by Sobie życzyła? 

To chyba doskonałe świadectwo tego w jakim kierunku to wariactwo zmierza.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jusik2002 napisał:

Ale wracając do meritum. Czantoria kurzyla cały dzień.... Może jednak coś wiedzą....Może stoki tak A hotele nie ???? 

Wszyscy kurzą. Gdzie się nie wejdzie na kamery, to jak tylko jest na minusie to kurzą. Ale szczerze przy dotychczasowych absurdach, trudno mi uwierzyć, że coś wiedzą.

Tak jak ktoś wcześniej napisał - robią koszty pod tarczę antykryzysową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem napadało trochę śniegu (tak gdzieś z 5 - 10 cm), więc pomyślałem o nartach. Moje dzieci podchwyciły pomysł. Zaliczyliśmy zatem pierwszy dzień na nartach, koło naszego domu, bez wyciągów, bez gór, bez tłumu osób wokół nas (byliśmy sami). Sprawiło to nam bardzo dużo radości, choć od podchodzenia z buta wolę jednak czynne wyciągi. 

Tak wyglądały nasze narty w pandemii.

spacer.png

Dało się zjechać.

spacer.png

Śniegu raczej mało.

spacer.png

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...