Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jeżeli zagraniczne ośrodki narciarskie będą otwarte, czy wyjedziesz na narty w trakcie ferii?


JC

Czy wyjedziesz na narty w ferie  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeżeli zagraniczne ośrodki narciarskie będą otwarte, czy wyjedziesz na narty w trakcie ferii?

    • Tak
      28
    • Nie
      14

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.11.2020 o 22:49

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Victor napisał:

Zdecydowanie TAK,mam rezerwace w okresie ferii 14-20.02 Karprun,wiec nawet nie chce słyszeć ze nie będzie możliwości, chyba ze zdrowie nie pozwoli . 
 

pozdrawiam

To nie jest termin feryjny, co najwyżej przerwa semestralna na uczelniach ;).

Czekam z dużym znakiem zapytania na decyzję Austrii w sprawie terminu otwarcia - jeśli będzie taka możliwość, to chciałabym pojechać z rodziną  w jakieś kameralne miejsce w pierwszej dekadzie stycznia. Duże, popularne ośrodki raczej w tym sezonie odpuszczę.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rezerwowalem wyjazd nie było tematu łączonych ferii w pl 4-17,z drugiej strony jeżeli ośrodki zagraniczne otworzą się po 10 stycznia lub później( o których mowa w innych wątkach) to pytanie jest- jaki wyjazd na ferie-jak już będzie po i dzieci będą musiały wracać do szkoły ? 
Mieszkam w BE i tu nikt póki co nie zmienił okresu ferii zimowych raczej je przedłuża o dodatkowy tydzień znając życie, tak jak to miało miejsce przy pierwszym zamknięciu rynku i drugim listopadowym.. 

18 minut temu, AndKur napisał:

JC pytał raczej o polskie ferie, 4-17.01

Tego w pytaniu nie ma ...tak jak i odp @Bumer po co mu tłok , dla mnie oczywistym jest ze w ferie jedzie się z dziećmi bo urlop mogę wziąć kiedy chce ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

To nie jest termin feryjny, co najwyżej przerwa semestralna na uczelniach ;).

Czekam z dużym znakiem zapytania na decyzję Austrii w sprawie terminu otwarcia - jeśli będzie taka możliwość, to chciałabym pojechać z rodziną  w jakieś kameralne miejsce w pierwszej dekadzie stycznia. Duże, popularne ośrodki raczej w tym sezonie odpuszczę.

Ja podobnie, nastawiamy się na Ski Safari po maluchach. O ile będzie to możliwe 🙏

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tanova napisał:

Masz na oku konkretny region?

Na dzisiaj mam kwaterę w Tamsweg i w zasięgu mniej więcej pół godziny jazdy: Turracher Hohe, Murau, Grosseck, Mariapfarr, etc. 
Drugą opcją jest Montafon, ale myślę, że tam może być ciaśniej, plus statystycznie pada tam dużo intensywniej w styczniu. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, idealist napisał:

Na dzisiaj mam kwaterę w Tamsweg i w zasięgu mniej więcej pół godziny jazdy: Turracher Hohe, Murau, Grosseck, Mariapfarr, etc. 
Drugą opcją jest Montafon, ale myślę, że tam może być ciaśniej, plus statystycznie pada tam dużo intensywniej w styczniu. 
 

Z Tamsweg faktycznie masz blisko w różne miejsca w Lungau i w Karyntii, choć - nie powiem Montafon narciarsko bardzo mi przypadł do gustu, przy czym nie jest to już region kameralny. Ja się zastanawiam nad Tyrolem Wschodnim - czyli wariant jeszcze bardziej prowincjonalny :). Plus ewentualnie Heiligenblut.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 17:26, idealist napisał:

Na dzisiaj mam kwaterę w Tamsweg i w zasięgu mniej więcej pół godziny jazdy: Turracher Hohe, Murau, Grosseck, Mariapfarr, etc. 
Drugą opcją jest Montafon, ale myślę, że tam może być ciaśniej, plus statystycznie pada tam dużo intensywniej w styczniu. 
 

słuszna koncepcja 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 18:09, tanova napisał:

Ja się zastanawiam nad Tyrolem Wschodnim - czyli wariant jeszcze bardziej prowincjonalny :). Plus ewentualnie Heiligenblut.

Ja się już nie zastanawiam. Ja właśnie zarezerwowałem 😉. Druga opcja to Ski Juwel + okolice. 

Edytowane przez mifilim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tanova napisał:

Też Tyrol Wschodni?

Nasza rezerwacja również klepnięta :). Z możliwością bezpłatnej rezygnacji do 4 dni przed przyjazdem ;). Oby nie trzeba było korzystać! 

tak Osttirol. To samo - tzn. odwołanie do 2 dni przed :D. 10-17.01. Oby się dało jechać...czego wszystkim i sobie życzę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...