Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kilka treningowych skrętów Tadzia


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Myślałem, że chodzi o jakiegoś kumpla...

Ja tej wyjątkowości nie widzę. On jeździ po prostu ładnie w poukładany sposób. Do tego ten akurat fragment jest jakby ułożony pod jego jazdę, pod jego styl. Myślę, że to ma znaczenie.

Myślę, jednak, że gdyby puszczać identycznie ubranych zawodników nie mówiąc kto jedzie na tym kawałku większość pozostałaby nierozpoznana albo rozpoznana błędnie, łącznie z Ligetym.

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Myślałem, że chodzi o jakiegoś kumpla...

On jeździ po prostu ładnie w poukładany sposób. Do tego ten akurat fragment jest jakby ułożony pod jego jazdę, pod jego styl. Myślę, że to ma znaczenie.

Myślę, jednak, że gdyby puszczać identycznie ubranych zawodników nie mówiąc kto jedzie na tym kawałku większość pozostałaby nierozpoznana albo rozpoznana błędnie, łącznie z Ligetym.

@Mitek chciałbym mieć takiego kumpla ;) może w jego blasku moja technika by się poprawiła :D żart!

No właśnie, chodzi o piękno jazdy. A Ligety jeździ wyjątkowo i śmiem twierdzić, że na tym samym odcinku gdyby puścić kilku zawodników, to przejazd właśnie Tadeusza podobałby mi się najbardziej i spokojnie rozpoznałbym go pośród wszystkich startujących :) 

Jak patrzę na taką jazdę, to po prostu serducho rośnie, a człowieka zaraz ciągnie na stok!

 

Na razie, w okolicznych ośrodkach nizinnych, warunków do śnieżenia brak - może to się zmienić w najbliższych dniach...tak więc?

Jadę do serwisu odebrać narty, bo człowiek nie zna dnia i godziny.

Za tydzień jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ruszam na południe Polski na weekend - trzeba pojeździć ;) 

W planach jest debiut w Rytrze, @pawelb91 może uda się spotkać? Myślę, że szansa na uruchomienie tej stacji jest...a jak nie, to Krynica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Mnie już same takie pomysły bawią do łez. Trzeba być wyjątkowo nieogarniętym w temacie narciarskim lub/i być wyjątkowym bufonem aby mieć nadzieję, że nie będzie takie porównanie śmieszne i żenujące.

...no weź Mitek🙂  ... powiedz dzieciakowi biegającemu za piłką ze nie jest i nigdy nie będzie jak Ronaldo..... trzeba równać do góry - nawet gdy rozsadek podpowiada ze to nieosiągalne.. na tym tez polega nasza pasja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Mnie już same takie pomysły bawią do łez. Trzeba być wyjątkowo nieogarniętym w temacie narciarskim lub/i być wyjątkowym bufonem aby mieć nadzieję, że nie będzie takie porównanie śmieszne i żenujące.

Pozdrowienia

@Mitek czy Ty masz w sobie chociaż miligram poczucia humoru? Skoro nie zauważyłeś w moim wpisie ironii, czy autoironii to jak możesz funkcjonować w takim świecie jaki mamy? Gdybym był bufonem, to bym sobie wpisał w umiejętnościach 9, 10 albo w ogóle 25. Błagam, życie nie jest łatwe, po co je sobie jeszcze bardziej uprzykrzać? Mam się podniecać filmami ze szkółki narciarskiej? Wolę Ligety'ego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldek71 napisał:

@Mitek czy Ty masz w sobie chociaż miligram poczucia humoru? Skoro nie zauważyłeś w moim wpisie ironii, czy autoironii to jak możesz funkcjonować w takim świecie jaki mamy? Gdybym był bufonem, to bym sobie wpisał w umiejętnościach 9, 10 albo w ogóle 25. Błagam, życie nie jest łatwe, po co je sobie jeszcze bardziej uprzykrzać? Mam się podniecać filmami ze szkółki narciarskiej? Wolę Ligety'ego.

Cześć

Ale przecież ja do Twojego wpisu nie ma najmniejszych zastrzeżeń. Tak jak napisałeś - ubaw po pachy. Piszę o tym co mnie bawi. Z pewnością widziałeś na stoku nie raz pozujących na zawodników narciarzy (nie myślę o dzieciach - je zachęcać trzeba zw wszech miar). Tacy to są dopiero zabawni w swojej powadze działań. :)

Prawda jest taka, że żaden amator nie ma najmniejszych szans z zawodnikiem tak pod względem skuteczności jazdy i uniwersalności techniki jak i stylu.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marboru napisał:

Na razie, w okolicznych ośrodkach nizinnych, warunków do śnieżenia brak - może to się zmienić w najbliższych dniach...tak więc?

Jadę do serwisu odebrać narty, bo człowiek nie zna dnia i godziny.

Za tydzień jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ruszam na południe Polski na weekend - trzeba pojeździć ;) 

W planach jest debiut w Rytrze, @pawelb91 może uda się spotkać? Myślę, że szansa na uruchomienie tej stacji jest...a jak nie, to Krynica.

Rytro w pełni to myślę że dopiero styczeń (a w tym roku to nic nie wiadomo), wcześniej (okolice świąt) udawało się otworzyć całość z jakieś 2 razy w ostatnich 10 latach... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Tacy to są dopiero zabawni w swojej powadze działań. :)

No tak, małe nieporozumienie😀. Mój wpis dotyczył kosmosu w istocie różnicy między bardzo dobrym nawet amatorem, a zawodnikiem. A co się tyczy gwiazdorstwa na trasie, to zupełnie inny temat.

Edytowane przez waldek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Coś się Rytro guzdrało w tym roku z odpaleniem armat..

Niestety Rytro tak ma że z opóźnionym zapłonem. Ale jest też tam cieplej niż w Krynicy i okolicach, czasem też czekali kilka dni żeby dobrze zmroziło grunt. 
Rytro traktować można na poważną jazdę przez 2 -2,5 miesiąca ale też zależy od pogody bo bywało i krócej niestety...
Raz trafił się taki piękny rok 2013 gdy jeździłem w Rytrze 7 kwietnia, na całej szerokości po wszystkich wariantach po zmrożonym śniegu... Wyjątek od reguły ale wyjątkowo piękny.  

Na obecny sezon widziałem że przybyło armatek w liczbie trzech, łącznie mają 18. Trzymać kciuki za mróz a w końcu naśnieżą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Myślałem, że chodzi o jakiegoś kumpla...

chyba jednak to 2 różne osoby bo przedstawiony na filmiku zawodnik ma na imię Teodor a nie Tadeusz

Swoją drogą miałem kiedyś przyjemność poznania Tadeusza Wowkonowicza - wspaniałego człowieka i narciarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Niestety Rytro tak ma że z opóźnionym zapłonem. Ale jest też tam cieplej niż w Krynicy i okolicach, czasem też czekali kilka dni żeby dobrze zmroziło grunt. 
Rytro traktować można na poważną jazdę przez 2 -2,5 miesiąca ale też zależy od pogody bo bywało i krócej niestety...
Raz trafił się taki piękny rok 2013 gdy jeździłem w Rytrze 7 kwietnia, na całej szerokości po wszystkich wariantach po zmrożonym śniegu... Wyjątek od reguły ale wyjątkowo piękny.  

Na obecny sezon widziałem że przybyło armatek w liczbie trzech, łącznie mają 18. Trzymać kciuki za mróz a w końcu naśnieżą...

Kilka razy byłem tam na wielkanocnym Pucharze Rytra,warunki były w końcu marca najlepsze w sezonie,a ludzi przyjeżdżało bardzo mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...