Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Reżim sanitarny klęska


kruger27

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mario33 napisał:

Ludzi jest za dużo (za dużo sprzedanych karnetów). Albo trzeba wydłużyć korytarze.

W Biedronce też jest za dużo ludzi i to w ZAMKNIĘTYM pomieszczeniu. Dodam tylko, że kina/teatry były czynne, a stadiony na wolnym powietrzu zamknięte - logika jest? W tej pandemii od początku nie ma żadnej logiki.

Ośrodek jak każdy biznes ma na siebie zarobić. Powinien sprzedawać tyle karnetów ile uzna za słuszne i opłacalne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ski89 napisał:

W Biedronce też jest za dużo ludzi i to w ZAMKNIĘTYM pomieszczeniu. Dodam tylko, że kina/teatry były czynne, a stadiony na wolnym powietrzu zamknięte - logika jest? W tej pandemii od początku nie ma żadnej logiki.

Ośrodek jak każdy biznes ma na siebie zarobić. Powinien sprzedawać tyle karnetów ile uzna za słuszne i opłacalne.

Cześć

W pandemii to logika jest, natomiast nie ma logiki w działaniach rządowych, raczej "paradziałaniach".

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

W pandemii to logika jest, natomiast nie ma logiki w działaniach rządowych, raczej "paradziałaniach".

Pozdro

Nie uważam tak. Inne kraje robią podobne paradziałania. Za sznurki pociągają inne osoby niż premier/prezydent danego kraju. Logicznym było zakończenie sezonu letniego i zamknięcie w piździec wszystkiego na październik oraz listopad, kiedy nic konkretnego się nie dzieje. Tymczasem w październiku można było iść do kina, we wrześniu można było zamówić nocleg, a teraz nie można pojeździć na nartach i normalnie zamieszkać na kwaterze. Idiotyczna ta pandemia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ski89 napisał:

W Biedronce też jest za dużo ludzi i to w ZAMKNIĘTYM pomieszczeniu. Dodam tylko, że kina/teatry były czynne, a stadiony na wolnym powietrzu zamknięte - logika jest? W tej pandemii od początku nie ma żadnej logiki.

 

Co ty porównujesz Biedronkę? Biedronka to jest obcy kapitał, to inwestor, to coś lepszego bo zagraniczne!!!

Tak na marginesie, kiedyś odbierałem jakiś obiekt co do którego zastrzeżenia miał Sanepid i  Nadzór budowlany. Gdy moja argumentacja nie znajdowała zrozumienia, przywołałem przykład rozwiązań właśnie odebranego supermarketu. Pani z Nadzoru budowlanego właśnie w ten sposób, słowami,  to jest inna sprawa, to jest prywatny zagraniczny sklep,  zbijała moje argumenty.  Tak więc doświadczenie życiowe  powoduje, że mnie już chyba nikt, ani nic, nie zaskoczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ski89 napisał:

Nie uważam tak. Inne kraje robią podobne paradziałania. Za sznurki pociągają inne osoby niż premier/prezydent danego kraju. Logicznym było zakończenie sezonu letniego i zamknięcie w piździec wszystkiego na październik oraz listopad, kiedy nic konkretnego się nie dzieje. Tymczasem w październiku można było iść do kina, we wrześniu można było zamówić nocleg, a teraz nie można pojeździć na nartach i normalnie zamieszkać na kwaterze. Idiotyczna ta pandemia.

Cześć

Czyli kto? Konkretnie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby było aż tak źle, ja byłem w zeszłą sobotę w Tyliczu i mnóstwo samochodów było na rejestracjach krakowskich, a nawet śląskich i dalszych. Także wydaje mi się, że sporo ludzi wybierze w najbliższy weekend podhale lub okolice wisły. Do tego dojdzie jeszcze druga stacja w Tyliczu.

Edytowane przez Przemekc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tankowiec napisał:

Cześć

Nie mam więcej pytań. Pierwsze zdanie artykułu mówi wszystko. To jaka to strona - wiele.

Aha - żadnych konkretów tu nie przeczytałem.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ski89 napisał:

Nie uważam tak. Inne kraje robią podobne paradziałania. Za sznurki pociągają inne osoby niż premier/prezydent danego kraju.

Nareszcie ktoś dostrzegający "drugie dno".

Gdy u nas większość twierdzi, że to nie Premier, nie Prezydent, nie Trybunał Konstytucyjny, a jeden Kaczyński pociąga za sznurki, to to niby nie jest "teoria spiskowa". I nie trzeba na to dowodów, bo to jest przecież oczywiste i wie to każdy, zorientowany w polityce.

Gdy analogicznie ludzie zorientowani w światowej polityce twierdzą, że to nie Rządy/Prezydenci/Premierzy sprawują władzę, to już są "teorie spiskowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mifilim napisał:

o której godzinie ta fotka zrobiona?

Tak było już po 10 rano, też obserwowałem.

Z ciekawostek, teraz mierzyłem czas to wychodzi ze trzeba stać w kolejce 12,5 minuty nim się wsiądzie na krzesełko.
Przy takiej kolejce, z tego co widać można przesuwać się co drugim korytarzem i wsiada się po 3os. 

image.thumb.png.5bc4c04cce8e04fb11b902f770b27f5f.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 12:40, lski@interia.pl napisał:

Ani wezwania do dyscypliny,ani płotki,które już wczoraj wieczór Krynica wprowadziła po rannym kataklizmie,nie rozwiążą sprawy przy takim naporze.Można by to rozwiązać tylko ostrymi działaniami cennikowymi,bo ten tłum to mieszanina napalonych i oszczędnych.A jakiś idiota na pierwszy czynny weekend wprowadził promocję black friday.A w tej drażliwej i przewidywalnej sytuacji,gdy mogą zamknąć stację,wystarczyłoby -w weekendy żadnych promocji,a cenę podnosimy 2x normalna.W powszednie dni cena jest 25% ceny normalnej.Nadzwyczajne sytuacje wymagają odważnych rozwiązań.A popatrzcie teraz na kamery-pustka.Idę pakować narty...

... jak już spakowałeś narty to dołączyłeś do grona napalonych i oszczędnych?

Ja do Twoich fantasmagorii dodał jeszcze żeby wpuszczali tylko w krawatach.

W sumie od niedawna jestem na forum ale nazywanie kogoś idiotą to chyba wbrew regulaminowi szczególnie ze taka promocja może dla wielu to być albo nie być na stoku.

do zobaczenia  🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarianS napisał:

... jak już spakowałeś narty to dołączyłeś do grona napalonych i oszczędnych?

Ja do Twoich fantasmagorii dodał jeszcze żeby wpuszczali tylko w krawatach.

W sumie od niedawna jestem na forum ale nazywanie kogoś idiotą to chyba wbrew regulaminowi szczególnie ze taka promocja może dla wielu to być albo nie być na stoku.

do zobaczenia  🙂

 

Ja jestem jeszcze w innej kategorii,dlatego nie spakowałem nart i mnie w tej kolejce nie ma i nie będzie .Nie lubię stać w kolejkach,nie muszę oszczędzać, ,zostawiam te fanaberie  Tobie.Sam jeżdżę w te dni i godziny,gdy wyciągi są puste, zapłąciłbym za tę przyjemność znacznie więcej,gdyby trzeba było...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...