Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mario33 napisał:

Dzisiejsza sytuacja na Slotwinach

Pokazuje brak jakiejkolwiek organizacji ... wystarczyło kilku więcej pracowników, więcej  barierek lub taśm na wydłużenie kolejki i limit godzinowy w sprzedaży  karnetów i takiego młynu by nie było ! Tak przez cały listopad radzi sobie SnowWorld w nl max 2 godziny,sprzedaż całodniowego lub 4 godzinnego została wstrzymana . 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Victor napisał:

Pokazuje brak jakiejkolwiek organizacji ... wystarczyło kilku więcej pracowników, więcej  barierek lub taśm na wydłużenie kolejki i limit godzinowy w sprzedaży  karnetów i takiego młynu by nie było ! Tak przez cały listopad radzi sobie SnowWorld w nl max 2 godziny,sprzedaż całodniowego lub 4 godzinnego została wstrzymana . 

To prawda. Ale jak powiedziałem - ludziom potrzebne są odgórne ograniczenia, bo nie potrafią się samoograniczyć.

  • Like 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mario33 napisał:

Ale jak powiedziałem - ludziom potrzebne są odgórne ograniczenia, bo nie potrafią się samoograniczyć.

Czyli z jednej str chcesz żeby ludzie płacili podatki a z drugiej ograniczyć ich swobody -powiem ze słabe . Choć każdy ma swoje podejście do życia . 

  • Like 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Victor napisał:

Czyli z jednej str chcesz żeby ludzie płacili podatki a z drugiej ograniczyć ich swobody -powiem ze słabe . Choć każdy ma swoje podejście do życia . 

Owszem, dlatego trzeba kazać ludziom jeździć z zapiętymi pasami bezpieczeństwa 😀 to dłuższa, filozoficzna dyskusja. To co obserwujemy to znaczący przerost odmieniania „ja” przez wszystkie przypadki plus nabyta skłonność do oszukiwania zawsze i wszędzie. Nie dotyczy to tylko Polaków, ale w naszym narodzie jest to dość mocno rozwinięte,

Przypominam, że właściciel ośrodka to tez człowiek i to on pozwolił na to co się stało. Nie zainwestował w infrastrukturę ograniczająca dostęp. Bo po co...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jezeli dobry system szkolnictwa nie działa to ograniczając społeczeństwu swobodę  na bank do niczego nie dojdziemy, no może do większej agresji, kombinatorstwa( wiąże się z historia tego kraju) Wszystko to edukacja i wychowanie przez rodziców . A nie ograniczenia,nakazy,zakazy itd

....zdrowe myślenie które zastąpione jest banknotem to wielki problem ....fakt! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Victor napisał:

Wiesz, jezeli dobry system szkolnictwa nie działa to ograniczając społeczeństwu swobodę  na bank do niczego nie dojdziemy, no może do większej agresji, kombinatorstwa( wiąże się z historia tego kraju) Wszystko to edukacja i wychowanie przez rodziców . A nie ograniczenia,nakazy,zakazy itd

....zdrowe myślenie które zastąpione jest banknotem to wielki problem ....fakt! 

Jesli przyjmujemy ze w duzym tloku jest wieksza szansa na zarazanie innych, to patrzac na dzisiejsze obrazki nie ma wyjscia jak tylko zamknac osrodek. Wychowanie przez rodzicow nie zadzialalo, zdrowego rozsadku brak to niestety to chyba jedyne rozwiazanie.

Tylko patrzec az obrazki z ON stana sie popularne, decydenci zrobia swoje i zaraz zapomnimy o sezonie 2020/2021 w Polsce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mario33 napisał:

To prawda. Ale jak powiedziałem - ludziom potrzebne są odgórne ograniczenia, bo nie potrafią się samoograniczyć.

Cześć

Nie. Ludzie potrafią. Hołota nie potrafi. Tylko nie wiem czemu się dziwicie. Od wielu już lat standardem jest, że ktoś z tyłu stoi mi na nartach albo próbuje się przepchnąć środkiem. Na szczęście na nartach stoję bardzo pewnie i potrafię wyrwać nartę spod innej w taki sposób, że gościowi - jak lżejszy - rozwala kolano, trzeba tylko wyczekać odpowiedni moment.

Również warto dopracować spychanie nart tych "nacierających" za płotki lub miedzy słupki.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

Na szczęście na nartach stoję bardzo pewnie i potrafię wyrwać nartę spod innej w taki sposób, że gościowi - jak lżejszy - rozwala kolano, trzeba tylko wyczekać odpowiedni moment.

narciarze to rak niesamowity ale takie rzeczy to na prawde brak mi slow.. nie udzielam sie na forum tak jak ty Bogu, jestem zwyklym amatorem i sympatykiem tego sportu i nie chce wchodzic w polemike wiec to bedzie moj pierweszy i ostatni post na temat umyslnego uszkadzania zdrowia innych uzytkownikow. Zycze Ci rozwalenia kolana a nawet dwoch.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Matifcb napisał:

narciarze to rak niesamowity ale takie rzeczy to na prawde brak mi slow.. nie udzielam sie na forum tak jak ty Bogu, jestem zwyklym amatorem i sympatykiem tego sportu i nie chce wchodzic w polemike wiec to bedzie moj pierweszy i ostatni post na temat umyslnego uszkadzania zdrowia innych uzytkownikow. Zycze Ci rozwalenia kolana a nawet dwoch.

Cześć

Dzięki. Miło wiedzieć, że są osoby, które doceniają konieczność walki ze stokowym bandytyzmem.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Przemekc1 napisał:

Jeżeli wg ciebie najechanie na narty to stokowy bandytyzm to ja nie wiem jak nazwać posty o celowym uszkadzaniu komuś kolana

@Przemekc1 nie bierz tego zbyt poważnie - pies, który dużo szczeka nie ugryzie

Pamiętam takich nerwusów co sobie nowe narty wsklepie górniczym pokupili i warczeli jak ktoś zbiżył sie do tyłów ich zachodnich nart na odległość mniejszą niż 20 cm.  🙂

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie. Ludzie potrafią. Hołota nie potrafi. Tylko nie wiem czemu się dziwicie. Od wielu już lat standardem jest, że ktoś z tyłu stoi mi na nartach albo próbuje się przepchnąć środkiem. Na szczęście na nartach stoję bardzo pewnie i potrafię wyrwać nartę spod innej w taki sposób, że gościowi - jak lżejszy - rozwala kolano, trzeba tylko wyczekać odpowiedni moment.

Również warto dopracować spychanie nart tych "nacierających" za płotki lub miedzy słupki.

Pozdrowienia

Łatwo nazywasz innych hołota sam będąc zbirem na stoku

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

?

To znaczy? Rozumiem, że jak Ciebie ktoś depcze to jeszcze podkładasz mu córkę czy syna?
Pozdro

Jeżeli nie rozumiesz tego co zostało wyżej napisane i dla ciebie odpowiednia reakcja na pchanie się w kolejce jest rozwalenie komuś kolana to jesteś nie tylko zbirem ale i idiota. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Przemekc1 napisał:

Jeżeli nie rozumiesz tego co zostało wyżej napisane i dla ciebie odpowiednia reakcja na pchanie się w kolejce jest rozwalenie komuś kolana to jesteś nie tylko zbirem ale i idiota. 

Cześć

Widzę, że odezwali się koledzy, którzy lubią się pchać w kolejce. Uderz w stół...

Pozdrowienia

  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mitek napisał:

?

To znaczy? Rozumiem, że jak Ciebie ktoś depcze to jeszcze podkładasz mu córkę czy syna?
Pozdro

Odwracam sie i zwracam uwagę - ale z tego typu zachowaniem spotykam sie rzadko i w 85% przez osoby poniżej 18 lat.

Nigdy nie przeszło mi przez  myśl by komukolwiek uszkadzać za to kolana czy inne części ciała. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie. Ludzie potrafią. Hołota nie potrafi. Tylko nie wiem czemu się dziwicie. Od wielu już lat standardem jest, że ktoś z tyłu stoi mi na nartach albo próbuje się przepchnąć środkiem. Na szczęście na nartach stoję bardzo pewnie i potrafię wyrwać nartę spod innej w taki sposób, że gościowi - jak lżejszy - rozwala kolano, trzeba tylko wyczekać odpowiedni moment.

Również warto dopracować spychanie nart tych "nacierających" za płotki lub miedzy słupki.

Pozdrowienia

Mi kolana nie rozwalisz tak czy siak bo jestem o wiele za duży. Ale dobrze być świadomym, że ktoś komuś tak może zrobić. Będę ostrożny i pilnował się by nie najeżdżać komuś na tyły. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ziemowit napisał:

@kptdenaturatZa co minus? Bardzo rzadko je dostaję, dlatego pytam.

Witam, ten "minus". To reakcja na zachowanie się niektórych osób na wyciągach i w kolejkach na nie. To absolutnie nic osobistego szkalującego Cię w jakikolwiek sposób.  Jeśli uraziłem Cie, bardzo przepraszam nie miałem takiego zamiaru, ale problem tych osób nachalnie brnących do przodu pozostaje nie rozwązany.

Z pozdrowieniami:

Wariat jazdy techniką Telemark.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ziemowit napisał:

 

Mi kolana nie rozwalisz tak czy siak bo jestem o wiele za duży. Ale dobrze być świadomym, że ktoś komuś tak może zrobić. Będę ostrożny i pilnował się by nie najeżdżać komuś na tyły. :)

Cześć

Widzisz na nartach praktycznie wszystko nie jest kwestią siły lecz techniki. Twoją wagę można łatwo wykorzystać przeciwko Tobie wiedząc jak, masz tą świadomość?

W każdym razie należy Ci się nagroda, połączona z szacuneczkiem. ;)

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...