Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cepry w Tatrach


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w ramach odpoczynku od nart wybralem sie ze znajomymi w Tatry. 

Jak na ceprow przystalo zaopatrzylismy sie w adidaski i o 13.00 zameldowalismy sie w Kuznicach.

Celem byl oczywiscie Giewont. TPN znowu sie nie postaral i szlak nie byl calkiem odsniezony! Nawet nie sypia sola i piaskiem. Wszedzie slisko! Na szczescie pozyczylem od Janusza takie kolce na buty. Srednio pasowaly do moich letnich adikow ale jakos dalo rade zamocowac. Udalo mi sie doczlapac przed zmrokiem na taka gorke niedaleko krzyza.

Znajomi poszli dalej a ja zrobilem kilka fotek na insta i musialem wracac bo mam slaba lampe w telefonie.

Schodzenie okazalo sie trudniejsze. Przez te kolce potykalem sie tak czesto, ze zeszlo mi dluzej niz jak ide w nocy na stacje po flaszki.

W koncu je zdjalem i od razu zaczalem zbiegac. Niestety zaraz pozniej walnalem konkretna glebe. Nawet szwagier na schodach takiej nie mial. Znow musialem wrocic do dreptania.

W dolinie zrobilo sie ciemno a szlak jest nieoswietlony! Za co ja placilem ten wstep? 

W koncu jednak dotarlem do karczmy w kuzikach czy jak to sie nazywa. A dalej juz nie pamietam...

Dodaje kilka fotek z tej gorki bo widok byl taki ze ja p.....!

20201219_151831.jpg

20201219_144631.jpg

20201219_144606.jpg

20201219_144657.jpg

20201219_144557.jpg

20201219_144750.jpg

20201219_144449.jpg

20201219_144601.jpg

20201219_154254.jpg

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Haha 10
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie sobie poradziłeś nie angażując TOPR-u, policji czy innej straży miejskiej ale ja bym tego tak nie zostawił. Brak oświetlenia mogę zrozumieć ale żeby w takiej sytuacji kiedy śnieg popruszył - no nie pamiętam kiedy nie odgarnąć za tyle czasu śniegu i nie posypać piaskiem to jest już przegięcie. Nie wiem co oni tam w tym Parku całymi dniami robią i za co biorą wypłaty>:( Dobrze, że się wszystko dobrze skończyło. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ładna cepeliada, a w zasadzie ceperiada. Ja nie ryzykuję, siedzę w domu i czytam o niejakiej Joannie F. Znalazłem te Kozie Tarasy na fajnej stronie http://hemli-w-gorach.blogspot.com/2012/10/zadni-granat.html skąd fotka. Wcześniej mnie przekierowali niesłusznie na inną stronę https://hasajacezajace.com/zleb-kulczynskiego-szlak/ choć grani tą samą, ale o Rysie Zaruskiego też w relacjach z wypadków w Tatrach piszą, więc jak znalazł. PS obydwie strony warte odwiedzin, oczywiście wirtualnie, bo jak?

F62E849A-BC41-4AB8-9A0B-CFFBD2DC9030.jpeg

A41D3CFE-99F6-4F89-A5AB-D708B8632D5B.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...