Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy się zaszczepisz?


Ziemowit

Czy się zaszczepisz?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zaszczepisz siebie i/lub swoją rodzinę przeciw COVID-19?

    • Wezmę udział w szczepieniach.
      41
    • Jeszcze się nie zdecydowałem.
      12
    • Nie mam zamiaru się szczepić.
      19
  2. 2. Czy uważasz, że szczepienia przeciw COVID-19 powinny być obowiązkowe?

    • Obowiązkowi szczepień powinien podlegać każdy.
      13
    • Trzeba zachęcać do szczepień, ale bez przymusu.
      44
    • Nikt nie powinien nawet zachęcać ludzi do tego.
      15


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Arti51 napisał:

Rozumiem że ta specjalizacja to Twoja i z zakresu wirusologii i biotechnologi.

Nie, trzeba czytać ze srozumieniem.

5 minut temu, Arti51 napisał:

Doświadczenia czerpię z ponad 30 lat pracy na neurochirurgi, neurotraumatologii, oddziałach OIOM a ostatnio covidowych mojej zony. I mówię tu o pracy z pacjentem, a nie teorii. Ale Ty wiesz że ja po przyjęciu szczepionki na grypę mogę się zaraz szczepić na Covida . Dasz mi to na piśmie ? Jako gwarancję mojego zdrowia ? Nie. Więc nie pierd...l mi ze Twoja żona mówi że będzie OK. Dale razem z doktorkiem Fredkiem nie podaliście mi danych na ten temat. A wybacz, ale zdanie Twojej zony nam głęboko w czterech literach.

Nie dam Ci gwarancji, słyszałem o osobach które się utopiły jedząc zupę. Jak się szczepiłeś na grypę to brałeś gwarancję na zdrowie, na piśmie ? 

Nie twierdze,że wszyscy w służbie zdrowia nie są idiotami... w Katowicach w ŚUM na oddziale patologii noworodka do szczepień zgłosili się wszyscy lekarze, ale żadna pielęgniarka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pasazer85 napisał:

 

@Author myslisz,że piszesz z ministrem zdrowia ? Po co tutaj wylewasz swoje żale ? 

Czemu do mnie piszesz w taki sposób a innych wyzywasz od idiotów. Boli Cię coś czy jesteś od tych rządowych s..ów? Pieprzysz tutaj od rzeczy bo masz zły dzień czy nie kapujesz w czym jest naprawdę kłopot? Największa finansowa kaszana od lat, największe szczepienie w dziejach a ten mi tu wyskakuje, że mam żale. 

Wczoraj jeden z rządowych speców od wirusów stwierdził, że być może co 3 lata trzeba się będzie szczepić bo wirus będzie mutował. Dziś jeden z producentów twierdzi, że z wirusem będziemy jeszcze nawet 10 lat i więcej. Cóż rubta tak dalej w kwestii informacji to na pewno sukces będzie. Tylko się nie zdziwić jak po tekstach o przymusie ktoś dostanie po ryju. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fredek321 napisał:

Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś. Jak widać wszystkie informacje są łatwo dostępne.

Te informacje nie są podawane na codzień w mediach, tylko słyszy sie polityków.

To co przytoczyłem to tylko dlatego że jak może zauważyłeś w jednym z pierwszych zdań nawet pracownicy Cm UJ mają wątpliwości.

  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

W ChPL szczepień p-grypie ;) 

Trochę to kompromitujące w obliczu szczepień na Covid :) . Ale masz rację przed zaszczepieniem czytamy 34 strony ChPL :). Mówcie to ludziom, Wy, lekarze, wtedy napewno będzie wiecej chętnych.

Ps. Pisze serio. Trzeba mówić i uświadamiać. Ale są tacy co maja zone od doktoratu na papierze i wyzywaja innych od idiotów.

Edytowane przez Arti51
  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 minut temu, Author napisał:

Czemu do mnie piszesz w taki sposób a innych wyzywasz od idiotów. Boli Cię coś czy jesteś od tych rządowych s..ów? Pieprzysz tutaj od rzeczy bo masz zły dzień czy nie kapujesz w czym jest naprawdę kłopot? Największa finansowa kaszana od lat, największe szczepienie w dziejach a ten mi tu wyskakuje, że mam żale

Nie spoko, do rządzących mi daleko... Dzień mam całkiem dobry, dzięki za troskę ;) Ale chciał bym przypomnieć,że to forum o tematyce narciarskiej ! i jakiekolwiek żale do kolegi @fredek321 ,że nie ma jakiejś kampani uświadomiającej w tv na temat szczepień jest śmieszne. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pasazer85 napisał:

 

 

Ale chciał bym przypomnieć,że to forum o tematyce narciarskiej ! i jakiekolwiek żale do kolegi @fredek321 ,że nie ma jakiejś kampani uświadomiającej w tv na temat szczepień jest śmieszne. 

Jeszcze bardziej śmieszne jest wyzywanie od idiotów ludzi którzy zadają pytania dotyczące szczepionki. Szczególnie gdy takie pytania zadaje się lekarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arti51 napisał:

Jeszcze bardziej śmieszne jest wyzywanie od idiotów ludzi którzy zadają pytania dotyczące szczepionki. Szczególnie gdy takie pytania zadaje się lekarzowi.

To drugi raz Ci napiszę,że jesteśmy na forum narciarskim, w wątku lekarzy amatorów! Nie szukaj tu pomocy, spróbuj u lekarza rodzinnego ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pasazer85 napisał:

To drugi raz Ci napiszę,że jesteśmy na forum narciarskim, w wątku lekarzy amatorów! Nie szukaj tu pomocy, spróbuj u lekarza rodzinnego ...

 

Nie szukam tu pomocy. Mam medyka w domu i mi wystarczy. Mam do niej wieksze zaufanie niż do Fredka i Twojej żony. Zadałem proste pytanie lekarzowi skąd brał wiedze o szczepionce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pasazer85proszę Cię szanujmy się. Ja mam pretensje do jednego z forumowiczów o brak kampanii? @fredek321oraz inni chcą przymusu a można by było sporo uzyskać bez gdyby była już prowadzona akcja informacyjna. Zdajesz sobie chyba sprawę jak mocno już uderzają przeciwnicy w mediach i sieci . Takich się powinno zwalczyć wyprzedzająco. Do jasnej cholery zwykła kobitka z YT biotechnolog zrobiła 20 min materiał, który powinien lecieć 24/7 w publicznej TV i jako słuchowisko w radiu. Kolega @fredek321martwił się organizacją bo to szczepienie jest technicznie skomplikowane i trudne. Brak kampanii wpisuje się we wszech obecny burdel a to nie wymaga sił i środków podobnych do podboju Marsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Author napisał:

@fredek321oraz inni chcą przymusu a można by było sporo uzyskać bez gdyby była już prowadzona akcja informacyjna. Zdajesz sobie chyba sprawę jak mocno już uderzają przeciwnicy w mediach i sieci . Takich się powinno zwalczyć wyprzedzająco. Do jasnej cholery zwykła kobitka z YT biotechnolog zrobiła 20 min materiał, który powinien lecieć 24/7 w publicznej TV i jako słuchowisko w radiu. Kolega @fredek321martwił się organizacją bo to szczepienie jest technicznie skomplikowane i trudne. Brak kampanii wpisuje się we wszech obecny burdel a to nie wymaga sił i środków podobnych do podboju Marsa. 

Zgadzam się w 100%, że dobrze skoordynowana kampania informacyjna na temat szczepień powinna być już teraz prowadzona jako kontra do obecnie trwającego zalewu antyszczepionkowych wypowiedzi w internecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Author napisał:

@pasazer85proszę Cię szanujmy się. Ja mam pretensje do jednego z forumowiczów o brak kampanii? @fredek321oraz inni chcą przymusu a można by było sporo uzyskać bez gdyby była już prowadzona akcja informacyjna. Zdajesz sobie chyba sprawę jak mocno już uderzają przeciwnicy w mediach i sieci . Takich się powinno zwalczyć wyprzedzająco. Do jasnej cholery zwykła kobitka z YT biotechnolog zrobiła 20 min materiał, który powinien lecieć 24/7 w publicznej TV i jako słuchowisko w radiu. Kolega @fredek321martwił się organizacją bo to szczepienie jest technicznie skomplikowane i trudne. Brak kampanii wpisuje się we wszech obecny burdel a to nie wymaga sił i środków podobnych do podboju Marsa. 

Ale ja Cię szanuje, jak każdego człowieka, mam po prostu inne zdanie...

Udostępniaj film tej biotechnolog, albo pisz do ministerstwa, a nie walcz z narciarzem na forum narciarskim tylko dlatego, że jest lekarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pasazer85 napisał:

Ale ja Cię szanuje, jak każdego człowieka, mam po prostu inne zdanie...

Udostępniaj film tej biotechnolog, albo pisz do ministerstwa, a nie walcz z narciarzem na forum narciarskim tylko dlatego, że jest lekarzem. 

Ale chyba nikt tu nie walczy z lekarzami. Kazdy z nas chciałby konkretnego źródła informacji. Jeżeli lekarz takie ma to fajnie by było jakby się podzielił. Zamieściłem rozmowę z prof. Szczeklikiem bo uważam że takich informacji mam brakuje. Szkoda że zwyzywaliśmy się od idiotów :). Chociaż czytam że szanujesz każdego człowieka :). Spokojnych świąt i spotkania na stoku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arti51 napisał:

koda że zwyzywaliśmy się od idiotów :). Chociaż czytam że szanujesz każdego człowieka :). Spokojnych świąt i spotkania na stoku :).

Przepraszam,jeśli poczułeś się urażony,  przepraszam bo mnie poniosło... @Arti51 ta cała sytuacja też mnie już przerasta.  Uwierz, że wolał bym się tu dzielić fotkami ze stoku niż rozmawiać o szczepionkach...  

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pasazer85 napisał:

Przepraszam,jeśli poczułeś się urażony,  przepraszam bo mnie poniosło... @Arti51 ta cała sytuacja też mnie już przerasta.  Uwierz, że wolał bym się tu dzielić fotkami ze stoku niż rozmawiać o szczepionkach...  

Mnie też przez chwilę poniosło. Również przepraszam. A zgadzam się z Tobą w zupełności co do tych fotek :). Wracając do szczepionek :), ale na spokojnie to nie jestem przeciwnikiem. Brakuje mi tylko rzetelnej informacji medycznej, a nie rządowej. Pozdrawiam.

Ps. Męczy mnie ta zima bo jeszcze nie założyłem nart na nogi :) Stąd też frustracja :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...