Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodki narciarskie Szwajcaria


Matthewinf

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Matthewinf napisał:

Witam czy orientuje się się czy można do Szwajcarii przywieść: banany, mandarynki?

Nie popadaj w jakaś paranoje . Przewieźć można wszystko w normach turystycznych(wjazdu rodzinnego czy solo na kilka dni-nikt na granicy słowa nie powie na kaszankę,golonkę, kiełbasę czy cokolwiek ), chyba ze zabierasz ze sobą kontener bananów wiec pewnie będziesz musiał wstąpić do celnego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś sprawdzone noclegi w Samnaun w dobrej cenie? :) Teraz mam wstępnie rezerwację na apartament 3/4 osobowy - 2,5 km od Gondoli w cenie 830CHF/4 noclegi ze śniadaniem kontynentalnym. Kuje mnie w oczy brak Wifi. Apartament oczywiście z kuchnią itd (45m2). Dobra cena? 

Edytowane przez michall1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, michall1992 napisał:

A macie jakieś sprawdzone noclegi w Samnaun w dobrej cenie? :) Teraz mam wstępnie rezerwację na apartament 3/4 osobowy - 2,5 km od Gondoli w cenie 830CHF/4 noclegi ze śniadaniem kontynentalnym. Kuje mnie w oczy brak Wifi. Apartament oczywiście z kuchnią itd (45m2). Dobra cena? 

Casa Sereina, można zjechać na nartach bezpośrednio pod kolejkę

pisz bezpośrednio do właściciela bo przez Booking trochę zdzierają

https://shop.engadin.com/Engadin/ukv/house/TDS00020010504530950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę chcę ruszyć do Szwajcarii. Rozważam ze względu na odległość/dojazd trzy ośrodki:
- Arosa/Lenzerheide
- Laax/Films
- Scuol

Ja sam wyboru z pośród większej ilości ośrodków dokonałem na podstawie informacji na ich stronach. Zostały te trzy. Był ktoś we wszystkich? Co polecicie na 4-5 dni? Gdzie najlepsza infrastruktura?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie się zastanawiam nad wyjazdem w piątek/sobotę do St Moritz, miało być tydzień później, ale chyba to przyspieszymy, czekamy jeszcze tylko do środowej decyzji Szwajcarów. 

Jechał ktoś z Was teraz przez Czechy i Austrię.? Bezproblemowo? Czy trzeba się liczyć z jakimiś ograniczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gacek1964 napisał:

Też właśnie się zastanawiam nad wyjazdem w piątek/sobotę do St Moritz, miało być tydzień później, ale chyba to przyspieszymy, czekamy jeszcze tylko do środowej decyzji Szwajcarów. 

Jechał ktoś z Was teraz przez Czechy i Austrię.? Bezproblemowo? Czy trzeba się liczyć z jakimiś ograniczeniami?

Austriacy wprowadzili w weekend stałe kontrole graniczne na granicy z Czechami i Słowacją. Kontrole są na większych przejściach, a te mniejsze są zamknięte, więc sprawdź sobie lepiej trasę.

Na środową decyzję szwajcarskiego BAG nie musicie czekać, bo aktualne regulacje obowiązują po 15 stycznia. To jest cywilizowany kraj, a nie taki, w którym decyzje zapadają z dnia na dzień.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tanova napisał:

Austriacy wprowadzili w weekend stałe kontrole graniczne na granicy z Czechami i Słowacją. Kontrole są na większych przejściach, a te mniejsze są zamknięte, więc sprawdź sobie lepiej trasę.

Na środową decyzję szwajcarskiego BAG nie musicie czekać, bo aktualne regulacje obowiązują po 15 stycznia. To jest cywilizowany kraj, a nie taki, w którym decyzje zapadają z dnia na dzień.

Czyli myślisz że termin od 16 do 23 stycznia jest bezpieczny pod względem nowych restrykcji?

Sam już w sumie nie wiem czy rezerwować czy jednak się wstrzymać do środy, tym bardziej że będzie miało to też przełożenie w cenach skipasow, które są tam bardzo dynamiczne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gacek1964 napisał:

Czyli myślisz że termin od 16 do 23 stycznia jest bezpieczny pod względem nowych restrykcji?

Sam już w sumie nie wiem czy rezerwować czy jednak się wstrzymać do środy, tym bardziej że będzie miało to też przełożenie w cenach skipasow, które są tam bardzo dynamiczne :)

 

 

Proszę, tu jest strona oficjalna, rządowa strona internetowa, po angielsku:

https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/empfehlungen-fuer-reisende/quarantaene-einreisende.html

Stoi jak byk. Zawsze możesz się jeszcze skontaktować z gospodarzem, czy są jakieś regionalne uregulowania ponad to, co obowiązuje w całym kraju.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...