Narty - skionline.pl
Jump to content

Plecak skitour/freeride Dakine Heli Pro nowy

Recommended Posts

Odstąpię plecak ski/snowboard/skitour Dakine Heli Pro. Kolor brązowy.

Wyposażony w dedykowaną kieszeń na gogle, wygodny dostęp do głównej komory przez tylny panel oraz przednią kieszeń na sprzęt antylawinowy.

Plecak jest kompletnie nieużywany, tylko rozpakowany i usunięte metki. Leży w szafie, może się komuś przyda.

Nowe chodzą po 300, powiedzmy 199 zł.

DF15BCA0-63F4-4612-8B05-FC1054EBE7F8.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By iksigrekigrek
      Witam wszystkich. Poszukuje plecaka skiturowo/trekkingowego, dotychczas korzystałem z Wisporta, lecz nie staje on na wysokości zadania jeżeli chodzi o funkcjonalność mimo trwałości. Nie chcę kupować dwóch plecaków, wolałbym jeden. Na jednodniowe tury celowałbym w 35L max, ale na parę dni od schroniska do schroniska braknie, stąd celuję w 40-45L. Plecak musi mieć: - litraż jak wyżej - osobna kieszeń na lawinowe ABC - mocowanie na narty - możliwość przytroczenia czekana/kijków - siatka na kask - kieszonka na pasie biodrowym (niby błachostka ale dla mnie istotna)   Wytypowałem kilka plecaków lecz ciężko mi podjąć decyjzę: - Gregory Targhee 45 - Ortovox Peak 45 - Pieps Summit 40 - Osprey Kamber 42   Swoje typy mam lecz chciałbym poznać wasze zdanie. Widełki cenowe 500-800 pln Jeżeli ktoś z grupowiczów posiada któryś z w/w plecaków lub inny niż wymieniłem i zechce się podzielić swoją opinią oraz spostrzeżeniami zapraszam do dyskusji
    • By hijodenieve
      Cześć!
      Jeździłem kilka "sezonów" (od 2 do 3 tygodni w roku) na nartach - od 7-8 roku życia do 15, a potem przesiadłem się na snowboard.
      10 i trochę lat później pora wrócić na narty, auto wymienić na wyższe i zapisać się do okolicznej przychodni... A tak serio, to zatęskniłem za nartami i już od kilku lat zastanawiałem się nad powrotem. To ten rok!
      Chciałbym w 2021  spędzić dużo więcej czasu na śniegu - minimalnie miesiąc, a jak się uda to i 3 😍 Muszę jednak jeszcze skompletować sprzęt, ale i do deski mam jedno "małe" usprawnienie do kupienia, które delikatnie ogranicza mi budżet, a z niej całkowicie jeszcze rezygnować nie zamierzam. 🥰
      Rok temu zajarałem się skiturami i od razu w głowie miałem zakup sprzętu uniwersalnego - do freeride'u i skiturów (odpowiednie wiązania i buty), bo pierwsze wyszukiwania potwierdziły, że tak można.. Później od kilku znajomych bardziej ogarniętych ode mnie usłyszałem, że nie jest to najlepszy pomysł... No i tak zawędrowałem tutaj, gdzie pewnie spędzę wiele godzin poszukując odpowiedzi na pytania. Pewnie sam (nie)jedno zadam, ale to już innym razem.

Do zobaczenia w górach! 
    • By Kolorowy
      Witam. Poszukuję plecaka na plecy na wypady narciarskie. Szukam plecaka małego myślę że 8-10l powinien wystarczyć, na schowanie jakiegoś batona napoju i podobnych rzeczy.
      Zaciekawiły mnie te dwa plecaki ten oraz ten 
      Plecak musi być dopasowany do pleców tak aby nie odstawał i nie podwiewał mi go wiatr podczas jazdy.
      Może macie jakieś fajne plecaki które użytkujecie i jesteście zadowoleni
      Dzięki 
    • By AndKur
      Cześć
      Czy ktoś z Was miał okazję przetestować wiązania z tematu ? Ewentualnie ma  jakieś sprawdzone informacje ?
      W teorii i na filmikach w necie prezentuje się sensownie ale zastanawiam się jak praktyka. 
      Dla mnie była by to część pierwszego zestawu więc nie mam się do czego odnieść ale podoba mi się opcja posiadania jednego zestawu, który da radę na wycieczkach po okolicy i na beskidzkich stokach.

• By MarioJ
      Założyłem temat który jest skrótem do mojej relacji w większym wątku 🙂 Łatwiej będzie znaleźć 🙂 
      Przejście Tatr Wysokich w 4 dni:

Przełęcze:
      Barania (2393m) Lodowa (2372m) Zółta Ławka (2310m) Rohatka (2288m) Wschodnie Żelazne Wrota (2255m) Stwolska (Lucne Sedlo) (2168m) Niżnia Koprowa Przełęcz (2120m) Zawory (1879m) Gładka (1994m)  
      Doliny:
      Dolina Kieżmarska Białej Wody Dolina Zielona Kieżmarska / Dolina Zielonego Stawu Dolina Pięciu Stawów Spiskich (część większej Doliny Małej Zimnej Wody) Dolinka Lodowa Strzelecka Kotlina Dolina Staroleśna (Velka Studena Dolina) Dolina Litworowa Dolina Kacza Dolina Złomisk Dolina Mięguszowiecka Dolina Hlińska Dolina Koprowa Kobyla Dolinka Dolina Pięciu Stawów Polskich Dolina Roztoki Dolina Białki
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...