Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, JC napisał:

Tylko uzupełnieniem tego, co się teraz dzieje. Czy już słyszeliście o nowych zawodowych sportowcach w PZN o nazwisku Emilewicz, którzy ciężko trenują przed zawodami?

I tyle, nie ma co więcej komentować.

Mnie to nie dziwi. Ta pani dała znać o sobie prezentując stanowisko w sprawie blokady sprowadzania używanych aut do Polski. Ja rozumiem, ze ona obecnie nie jest zainteresowana jakimkolwiek używanym autem. Nie sadzę aby kiedykolwiek jeszcze była zainteresowana używką. Nie po to jest politykiem i nie po to jej mąż ma intratną posadę aby walczyć o byt i martwić się jak przeżyć  od wypłaty do wypłaty. To jest typowy przedstawiciel nomenklatury partyjnej, i nie ma tu znaczenia  do jakiej partii ona należy. Zajdzie potrzeba, zmieni. Jedno mnie tylko zastanawia, może nawet zbyt. Mianowicie, w większości  przypadków  ta siara wypływa od ludzi pochodzenia  ży.. mskiego. Ferment, zadyma, nadużycie władzy, przywileje jak choćby te sławne szczepionki czy nawet nieuprawnione korzystanie ze stoków narciarskich, jak w tym przypadku,  jakoś dziwnie wiążą się z ży. mianami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Tylko uzupełnieniem tego, co się teraz dzieje. Czy już słyszeliście o nowych zawodowych sportowcach w PZN o nazwisku Emilewicz, którzy ciężko trenują przed zawodami?

I tyle, nie ma co więcej komentować.

Jak kogoś nie stać na rodzinny wyjazd do CH, to wykorzystuje swoje koneksje - totalna głupota.

Ciekawe czy w TVPiS o tym beda trąbić tak jak o zaszczepionych poza kolejnością - czego tez nie popieram.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdopodobne, że stoki pozwolą otworzyć dopiero na przełomie pierwszego i drugiego kwartału, czyli okolice 1 Kwietnia 2021 (data z pewnych względów idealna).

Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński:

Cytat

Mam nadzieję, że już za 2-3 tygodnie obostrzenia będą trochę mniejsze, że szczepionka zacznie działać (...), a za 2-3 miesiące możemy myśleć, że powoli wracamy do normalności - powiedział szef resortu finansów.

Niektóre obostrzenia zostaną dość długo, ale myślę, że 80 proc. tych obostrzeń na przełomie pierwszego i drugiego kwartału zacznie znikać - dodał.

Minister zdrowia Adam Niedzielski:

Cytat

Na pewno nie można liczyć, że w przypadku ustabilizowanej sytuacji, zakładając optymistycznie, że będziemy nadal na poziomie średnio ok. 10 tys. zachorowań tygodniowo, po 1 lutego dokonamy jakiegoś dużego poluzowania obostrzeń - zapowiedział minister Niedzielski.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/gospodarka/news-koscinski-na-przelomie-i-i-ii-kwartalu-80-proc-obostrzen-zac,nId,4984187

Te wypowiedzi jasno dają do zrozumienia, że są gotowi przedłużać obostrzenia jeszcze długo.

 

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fredek321 napisał:

Po prostu mój sport jest bardziej "mojszy" niż wasz sport.

I dlatego stoki powinny być zamknięte dla tej wszelkiej maści pseudo Alpejczyków czy innych pseudo zawodników co to mogli by uczestniczyć tylko w zawodach o "złote kalesony" wójta Pcimia. Rozumiem jak ktoś jest naprawdę zawodowcem albo jest mu do tego blisko. Ale ja widzę na przykładzie Mosornego (bo to państwowe i już się niektórzy dowiadują co i jak) kto tam się fajnie bawi a inne dzieci i nie tylko muszą obejść się smakiem. Wszyscy won ze stoków. 

Edytowane przez Author
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, wojgoc napisał:

Zastanawiam sie, czy  w tej  grupie trenujących „zawodowych narciarzy”😡 nie było przypadkiem więcej takich wybitnych sportowców🙄😉😡

Oczywiście ze byli. Na treningi byli wpuszczani wszyscy chętni, nikt o żadne licencje nie pytał. I dotyczy to wielu organizatorów szkoleń sportowych i nie tylko. Nie krytykuję ich podejścia, to tylko pokazuje absurd całej sytuacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JC napisał:

Ja jestem przekonany, że ośrodki narciarskie nie otworzą się w poniedziałek. Być może jakiś właściciel otworzy jeden wyciąg, ale większość stacji nie uruchomi kolei i wyciągów.

I teraz pytanie do Was - Jak myślicie dlaczego?

Jestem zdania, że ewentualne otwarcie wymagałoby pełnej solidarności wszystkich stacji - to jedyna metoda. Jeśli otworzy X, a Y i Z nie - X będzie bardzo łatwy do przypilnowania przez smutnych panów w niebieskich mundurach.

Z tego co widzę, w otwartych restauracjach legitymowani są również klienci - czyli metoda zgnojenia i zniechęcania do wszelkich aktywności.

Rzygać się chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, surfing napisał:

Paradoksalnie pani minister załatwiła nam otwarcie stoków, bo tylko taka decyzja uciszy temat narciarzy zawodowych ;

Oglądam w TVN24 wideo z przejazdu tych „zawodowych narciarzy”  - jeśli tak jeżdżą dzieciaki trenujące od kilku lat w klubie to juz wiem czemu nie odnosimy sukcesów w narciarstwie alpejskim.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...