Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kbe napisał:

Wytłumacz mi proszę jak, w obecnym systemie prawnym chcesz dołożyć krajanom. Chyba, że myślisz o darowiźnie, którą przekażesz ze swoich środków 

Naprawdę nie wiesz jak pomóc :) 

Podam na swoim przykładzie 

1. Jadę na na skitury uruchomiony wyciąg, zabieram znajomych co skorzystają z wyciągu, jemy w  knajpie przy stoku przerobionej na bar zwany restauracją.

2. Kupuję Wiślański Skipass - jak bym nie wykorzystał to przechodzi na następny sezon.

3. Wspieram aktywnie protest.

4. Uświadamiam że na stoku szansa zarażenia jest mniej prawdopodobna niż 6 w totolotka.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kwestii pomocy - można zapłacić za parking.

Czarny Groń od dzisiaj  14.01.2021 prosimy Was o wniesienie opłaty parkingowej w wysokości 20PLN lub wielokrotność u zawsze uśmiechniętego Pana/Pani parkingowej.👴🏻
Liczymy, że symboliczna kwota w wysokości 20zł zostanie przez Was zrozumiana, a dla nas będzie stanowiła wsparcie na które nie możemy liczyć od tych, którzy odebrali nam radość z zimy. 
Wasze liczne odwiedziny Beskidu Małego podczas naszego zamknięcia dodają nam mnóstwo sił do dalszego działania i nieustannego tworzenia tego miejsca wspólnie z Wami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, surfing napisał:

Naprawdę nie wiesz jak pomóc :) 

Podam na swoim przykładzie 

1. Jadę na na skitury uruchomiony wyciąg, zabieram znajomych co skorzystają z wyciągu, jemy w  knajpie przy stoku przerobionej na bar zwany restauracją.

2. Kupuję Wiślański Skipass - jak bym nie wykorzystał to przechodzi na następny sezon.

3. Wspieram aktywnie protest.

4. Uświadamiam że na stoku szansa zarażenia jest mniej prawdopodobna niż 6 w totolotka.

To co ja zrobię nie ma żadnego znaczenia. Kolega, do którego była moja odpowiedź sugerował, że będzie pomagał poprzez zapisy tzw. "tarcz" przygotowywanych przez wybrany przez suwerna (nie)rząd. Moje pytanie dotyczyło tego jak on chce pomagać systemowo działając w aktualnie obowiązujących ramach prawnych. Cały czas podkreślam, że nie chodzi mi o pomoc, ze tak napiszę: "indywidualną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Chrumcia napisał:

tylko że to nie ta stacja narciarska....

Podobno nie jest pewne, czy to ta stacja (sprawdzę to), więc temat do zbadania. Nie mam zamiaru uderzyć w stację (działają, jak mogą), ale w zachowanie pani minister, która nas trzyma w domu, a sama nie widzi nic złego w wyjeździe na ferie z mężem i dziećmi (przecież mogą, no nie) - to skandal!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Bardzo ładne to oświadczenie i bardzo konkretne. Takiego języka oczekujemy, a nie Janosików grożących chipami w szczepionkach.

Wątpię, że da to cokolwiek, ale brawa za ten list.

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tatita napisał:

Bardzo ładne to oświadczenie i bardzo konkretne. Takiego języka oczekujemy, a nie Janosików grożących chipami w szczepionkach.

Wątpię, że da to cokolwiek, ale brawa za ten list.

Czytałem, świetnie napisane, żadna hucpa, konkrety i argumenty.

Pytanie, czy ktoś w ogóle jakiekolwiek argumenty tu bierze pod uwagę???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Czytałem, świetnie napisane, żadna hucpa, konkrety i argumenty.

Pytanie, czy ktoś w ogóle jakiekolwiek argumenty tu bierze pod uwagę???

Rzeczywiście, dobrze napisane. Obawiam się tylko, że nikt się tym nie przejmie...

4ED6E6A1-D1CC-4801-B311-394EF2213AE9.thumb.jpeg.3ec9d02a285b54a9c764521bfa7f5153.jpeg

tymczasem pozdro od Pana Mietka z ratraka :)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synowie Emilewicz jeździli bez licencji. Polski Związek Narciarski potwierdza

Wnioski o wydanie licencji dla trzech synów byłej wicepremier trafiły do Polskiego Związku Narciarskiego 7 stycznia - podaje tvn24.pl. Zgrupowanie narciarskie, w którym uczestniczyli synowie Jadwigi Emilewicz, zakończyło się 6 stycznia. Potwierdzają się tym samym wcześniejsze informacje, że dzieci byłej minister łamały obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa, czemu zaprzeczyła Emilewicz w oświadczeniu.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/synowie-emilewicz-jezdzili-bez-licencji-polski-zwiazek-narciarski-potwierdza/tgp0dxn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Synowie Emilewicz jeździli bez licencji. Polski Związek Narciarski potwierdza

Wnioski o wydanie licencji dla trzech synów byłej wicepremier trafiły do Polskiego Związku Narciarskiego 7 stycznia - podaje tvn24.pl. Zgrupowanie narciarskie, w którym uczestniczyli synowie Jadwigi Emilewicz, zakończyło się 6 stycznia. Potwierdzają się tym samym wcześniejsze informacje, że dzieci byłej minister łamały obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa, czemu zaprzeczyła Emilewicz w oświadczeniu.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/synowie-emilewicz-jezdzili-bez-licencji-polski-zwiazek-narciarski-potwierdza/tgp0dxn

Czyli jednak mój graf był słuszny!

ONI MOGĄ, TY NIE!

To jaskrawy przykład wynoszenia się władzy ponad społeczeństwo. Chociaż z drugiej strony - świetny tzw. "case".

Oto pani minister Emilewicz dowiedziała się na WŁASNYM PRZYKŁADZIE, jakie durnoty JEJ RZĄD wprowadza. Dzieciom nie wolno jeździć na nartach, nawet w szkółkach? Tak, nie wolno, Szanowna Pani Emilewicz! Sami to wprowadziliście! Na sankach też nie wolno, co potwierdza szalejąca straż miejska w katowickim parku!

Prawdopodobnie zapłaci za to stanowiskiem, choć - przy tych ludziach - może nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Podobno nie jest pewne, czy to ta stacja (sprawdzę to), więc temat do zbadania. Nie mam zamiaru uderzyć w stację (działają, jak mogą), ale w zachowanie pani minister, która nas trzyma w domu, a sama nie widzi nic złego w wyjeździe na ferie z mężem i dziećmi (przecież mogą, no nie) - to skandal!

a ja na 100% wiem że to nie w Suche Ski..... nawet pisali w artykule o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...