Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

Emilewicze mogą jechać - komunikat Złoty Groń:
 
Zawodniczki i zawodnicy❗️‼️
Otwieramy się dla sportowców, a to oznacza, że najbliższych dniach, stok będzie czynny dla Was, członków klubów narciarskich z ważną licencją PZN‼️❗️
Od 16 stycznia (sobota) ośrodek czynny w godzinach 8:00 - 16:00.
🎿 Zapraszamy szkoły narciarskie na treningi slalomu i slalomu gigant na stoku.
⛔️ Ze względu na panujące obostrzenia, ośrodek narciarski nadal pozostaje zamknięty dla narciarstwa amatorskiego do 31.01; zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r.
✅ Otwarty będzie również punkt gastronomiczny, w którym można zakupić dania i napoje na wynos.
📧 Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 510 250 210 oraz pod adresem mailowym biuro@zlotygron.pl
  • Haha 3
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Podobno nie jest pewne, czy to ta stacja (sprawdzę to), więc temat do zbadania. Nie mam zamiaru uderzyć w stację (działają, jak mogą), ale w zachowanie pani minister, która nas trzyma w domu, a sama nie widzi nic złego w wyjeździe na ferie z mężem i dziećmi (przecież mogą, no nie) - to skandal!

.. to sprawdzaj co piszesz zanim w kogoś łupniesz .. wysiłek skromny - w publikacjach wyraźnie pisano o "Jędrolu" ...

M.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku (18 stycznia) Poniwiec - Mała Czantoria otwiera trasę narciarską dla klubów sportowych zrzeszonych w Polskich Związkach Sportowych. Wstęp na stok będzie możliwy w 2,5 godzinnych blokach treningowych. Warunkiem skorzystania z tej oferty po uprzednim skontaktowaniu się i zarezerwowaniu terminu jest dostarczenie w dniu treningu listy zawodników oraz trenerów.
🎫 Nominalna cena karnetu 60 zł
📞 W celu zapisów oraz otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: 693-051-141

139196198_3418742571581979_3436620962500

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, surfing napisał:

Mylisz się bardzo, co Ty zrobisz ma kolosalne znaczenie, bo to działa trochę jak efekt śnieżnej kuli.

#otwieraMy

 

 

nie wyrywaj, proszę zdań z kontekstu. Trochę zmienia to sens całości. Po raz kolejny wyjaśniam, że mój wpis dotyczył pomocy z tarcz (nie)rządowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marboru napisał:

Szwajcaria Bałtowska rusza już jutro, zaprasza na lekcje edukacyjne 😉

W piątek slalom przy orczyku, a w weekend rusza po dwóch latach (brak śniegu) główna trasa i wyciąg krzesełkowy 👍💪

FB_IMG_1610637373664.jpg.79a5f7d484ff55bbedac49ad44799e85.jpg

Wybierasz się być może jutro? Dziś chyba otwarte tylko lodowisko. Planuje pojawić się w niedzielę ale zastanawiam się czy obejdzie się bez żadnych dodatkowych atrakcji ze strony policji/sanepidu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem na nartach w Polsce, teraz Covid niepewna zagranica, miała być Szwajcaria ale to co zostało to ceny kosmos więc stwierdziliśmy że po prostu w tym roku rezygnujemy. 

Wiadomo że w Polsce też jeszcze nic pewnego ale jak mielibyście jechać na narty w PL to dokąd? interesuje mnie największa liczba kilometrów tras w kupie, połączonych ze sobą. który ośrodek narciarski jest największy? próbowałem grzebać w internetach ale nie do końca jest to jasne więc wolę zapytać tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, dezext said:

Nigdy nie byłem na nartach w Polsce, teraz Covid niepewna zagranica, miała być Szwajcaria ale to co zostało to ceny kosmos więc stwierdziliśmy że po prostu w tym roku rezygnujemy. 

Wiadomo że w Polsce też jeszcze nic pewnego ale jak mielibyście jechać na narty w PL to dokąd? interesuje mnie największa liczba kilometrów tras w kupie, połączonych ze sobą. który ośrodek narciarski jest największy? próbowałem grzebać w internetach ale nie do końca jest to jasne więc wolę zapytać tutaj. 

SMR + COS w Szczyrku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 09:45, fredek321 napisał:

Czym innym jest umowa, a czym innym jednostronne oświadczenie woli.

Przepraszam za wpychanie tematyki prawniczej na tym Forum, ale powinniśmy unikać wprowadzania w błąd. Jednostronne oświadczenie woli złożone drugiej osobie jest co do zasady tak samo wiążące jak umowa. Natomiast są sytuacje, kiedy oświadczenie woli jest bezskuteczne lub można się skutecznie uchylić od jego skutków. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 21:06, fredek321 napisał:

Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy uprawdopodobnić. 

O proszę bardzo, pan lekarz już jest prawnikiem i skazuje za uprawdopodobnienie ... Odrobinkę hmmm, mało prawdopodobna  interpretacja 🤣

W dniu 13.01.2021 o 21:52, kbe napisał:

Wytłumacz mi proszę jak, w obecnym systemie prawnym chcesz dołożyć krajanom. Chyba, że myślisz o darowiźnie, którą przekażesz ze swoich środków 

Naprawdę nie wiesz ... ? Ech ... Zabrakło mi słów prostu ...

W dniu 14.01.2021 o 00:46, MARCIN S napisał:

Pojedzie na otwarty stok w Polsce, kupi karnet i zje w barze?

 

W dniu 14.01.2021 o 10:54, surfing napisał:

Naprawdę nie wiesz jak pomóc :) 

Podam na swoim przykładzie 

1. Jadę na na skitury uruchomiony wyciąg, zabieram znajomych co skorzystają z wyciągu, jemy w  knajpie przy stoku przerobionej na bar zwany restauracją.

2. Kupuję Wiślański Skipass - jak bym nie wykorzystał to przechodzi na następny sezon.

3. Wspieram aktywnie protest.

4. Uświadamiam że na stoku szansa zarażenia jest mniej prawdopodobna niż 6 w totolotka.

Jak ja się ciesze jak czytam takie wpisy jak te dwa powyższe. Kłaniam się Wam Panowie najniżej jak potrafię.

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lutego otwiera się branża turystyczna w Wiśle i Ustroniu. Otwarte zostaną nie tylko stoki narciarskie, ale również restauracje oraz hotele i pensjonaty. 
Tak ustalono na spotkaniu przedsiębiorców zrzeszonych oraz współpracujących z Wiślańską Organizacją Turystyczną.
https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/otwieraja-stoki-mimo-grozby-kar/47068

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, surfing napisał:

1 lutego otwiera się branża turystyczna w Wiśle i Ustroniu. Otwarte zostaną nie tylko stoki narciarskie, ale również restauracje oraz hotele i pensjonaty. 
Tak ustalono na spotkaniu przedsiębiorców zrzeszonych oraz współpracujących z Wiślańską Organizacją Turystyczną.
https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/otwieraja-stoki-mimo-grozby-kar/47068

Hmmmm...no to jak to  będzie, stoki w Wiśle startują w poniedziałek (jak  zadeklarowali na fb) czy "wymiękli"  i zachowawczo czekają co się będzie działo jak inni się otworzą wcześniej (to by nieładnie było) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lexi napisał:

Hmmmm...no to jak to  będzie, stoki w Wiśle startują w poniedziałek (jak  zadeklarowali na fb) czy "wymiękli"  i zachowawczo czekają co się będzie działo jak inni się otworzą wcześniej (to by nieładnie było) ?

To jest tylko taki "Social Media Happening". 

Ja też się nabrałem.

Edytowane przez lika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sławek Nikt napisał:

🤣

  W dniu 13.01.2021 o 15:51, Sławek Nikt napisał:

 

Ad. 2. To z naszych pieniędzy jest tarcza i jeśli ktoś pisze inaczej to po prostu jest ignorantem.  Ja akurat chętnie się krajanom dołożę w tym trudnym czasie.

 

Wytłumacz mi proszę jak, w obecnym systemie prawnym chcesz dołożyć krajanom. Chyba, że myślisz o darowiźnie, którą przekażesz ze swoich środków 

Naprawdę nie wiesz ... ? Ech ... Zabrakło mi słów prostu ...

 

Nie wiem,ale chętnie poczytam dobre rady

  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Chrzanowie się nie piep…. otworzyli i ludzie śmigają aż miło i wcale nie widać żadnej kolejki do wyciągu. BRAVO BRAVO BRAVO za odwagę i nie boi się tych idiotów co wszystkiego zakazują bezprawnie. Oto dowód  

image.thumb.png.76fe48218406d9063cbda0cb57c60891.png u

 

 

Edytowane przez Milzbi
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...