Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojeżdżone wbrew rozporządzeniom i kaczystom z rządu :D 

GOPR3170.thumb.JPG.404e9ed566c46d6307e886708087bb87.JPG

Szwajcaria Bałtowska :) 

Dzisiaj, po dwóch latach stania ruszyła kolej krzesełkowa.

Pełna relacja w wątku o warunkach narciarskich, pod linkiem:

Zapraszam do poczytania :)

Pozdro!

PS. Policji brak, Sanepidu brak ;) 

Edytowane przez marboru
  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 16:32, fredek321 napisał:

Ten komunikat jest chwilowo zgodny z chwilowo obowiązującym przez chwilę rozporządzeniem. 

Znów jasnowidz 😉 Zaraz będzie zmieniał co trzeba.

W dniu 15.01.2021 o 20:44, Author napisał:

Ok to otwórzmy jutro wszystko jak leci od stoków po galerie. Posądzam, że większa cześć Europy uzna nas już wtedy za kompletnych idiotów i w gruncie rzeczy niebezpiecznych, których w razie czego trzeba izolować od siebie. 

Kłiz.

Ciekawe dlaczego ta "europa" tak zrobi ...

A. Z uwagi na rzeczywiste zagrożenie ?

B. Z uwagi na jakieś tam układziki ?

W dniu 15.01.2021 o 22:05, surfing napisał:

Fredek, znowu pokazujesz mi język zamiast argumentu, z Twojej strony liczyłem co najmniej na dyskusję, twierdzisz że to prawica nienawidzi własności prywatnej i tych wrednych górali właścicieli np. z Gronika?

Od dawna o tym pisałem ... @fredek321 unika odpowiedzi jak ten z rogami święconej wody, za to głosi armagiedon półsłówkami, półprawdami i jak widać zawsze z wyprzedzeniem. Niestety zapomniał o przysiędze Hipokratesa jak i wielu innych poza nielicznymi, chlubnymi wyjątkami.

W dniu 15.01.2021 o 22:52, surfing napisał:

Zapytałem tylko o różnice prawicy i lewicy w podejściu do prywatnej własności, cóż widzę że temat cię przerósł.

Ile mam zapłacić  za diagnozę  :) 

Jak zapłacisz konkretnie to co innego ... Tylko nie oczekuj diagnozy, a kolejnego "dojenia" z kasy ...

Godzinę temu, marboru napisał:

Dzisiaj pojeżdżone wbrew rozporządzeniom i kaczystom z rządu :D

Śmiem wręcz twierdzić, że każda inna ekipa rządząca zrobiłaby dokładnie samo co robi aktualna.

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

no i pięknie że dziewczyny też skaczą, może niebawem osiągną poziom chłopaków

 

3 godziny temu, Jeeb napisał:
3 godziny temu, lu5asz napisał:

To już dziś w Zakopanem 🤣🤣🤣

05A1BF79-6602-493A-870F-F00029B6C27B.thumb.png.b53324646078d45cf22b232aaf210f4f.png

Expand  

no i pięknie że dziewczyny też skaczą, może niebawem osiągną poziom chłopaków

..nooo.. ta dziewczyna już raczej nie poskacze.. Jarek ja za kostium zdyskwalifikuje..😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lu5asz napisał:

Na kamerce widziałem wczoraj i dziś rano kilku policjantów -stali tylko i patrzyli na zjeżdżających.

Nie widziałem dziś żadnych policjantów dziś przy stoku. Za to przy wejściu stoją ochroniarze i pilnują porządku. Można ich chyba pomylić bo stali tam gdzie wczoraj policja (przynajmniej tak mi się wydawało)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lu5asz napisał:

Na kamerce widziałem wczoraj i dziś rano kilku policjantów -stali tylko i patrzyli na zjeżdżających.

Policjanci są w bardzo trudnej sytuacji, abstrahując od tego ze ktoś będzie na nich krzywo patrzył jak będą interweniować - jest jeszcze jedna strona medalu. Kto im zagwarantuje ze jak władza się zmieni (a zmieni się) to następna władza nie dojdzie do wniosku ze można na policjantach ugrać parę złotych zabierając im emerytury. W drugim zdaniu roty ślubowania każdy z nich obiecuje strzec konstytucji i prawa a dopiero dalej słuchać poleceń wiec wspieranie rządowego "majstrowania" przy prawie może im się odbić czkawką. Powinno być łatwiej niż z SBkami... szlaki przetarte

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fredek321 napisał:

Ty musisz być Sławomirem Grzywą z Interii.

Kurła siok 😂 Alle zmartwię cię: nie trafiłeś. Pacz jak to trudno jak się nie ma jasnych hmmm wykładników.

Jednakże skoro coś tam próbujesz znowu ugrać ja zapytam po raz ostatni pomimo tego, iż wiem, że nie otrzymam odpowiedzi. Co pan na poniższe pisemko doktorku ? W razie gdybyś po raz enty nie odpowiadał bądź odpowiadał półprawdami i domysłami to oczywiście pytam o tekst podkreślony na czerwono.

Drodzy forumowicze. Wy nie komentujcie bo pewnikiem moderacja będzie musiała interweniować. Natomiast zdanie forumowego medyka być musi 😉

eksper.jpg

Edytowane przez Sławek Nikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Kurła siok 😂 Alle zmartwię cię: nie trafiłeś. Pacz jak to trudno jak się nie ma jasnych hmmm wykładników.

Jednakże skoro coś tam próbujesz znowu ugrać ja zapytam po raz ostatni pomimo tego, iż wiem, że nie otrzymam odpowiedzi. Co pan na poniższe pisemko doktorku ? W razie gdybyś po raz enty nie odpowiadał bądź odpowiadał półprawdami i domysłami to oczywiście pytam o tekst podkreślony na czerwono.

Drodzy forumowicze. Wy nie komentujcie bo pewnikiem moderacja będzie musiała interweniować. Natomiast zdanie forumowego medyka być musi 😉

 

Medykiem nie jestem, komentował nie będę, ale zadam Ci pytanie: czy sprawdzałeś definicję eksperymentu medycznego w ustawie o zawodach lekarza i lekarza dentysty?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Bałtowie. Biorąc pod uwagę patriotyczną wystawkę na płocie okalającym ośrodek nad górną stacją właściciel nie wyglądają na przeciwników obecnej władzy. Więc chyba włos im z głowy nie spadnie.  Swoją droga chętnych na branie udziału w tym "szkolenie narciarskim" było bardzo dużo. Najwięcej chyba było chętnych do wypożyczalni bo stała całkiem masywna kolejka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lexi napisał:

..nooo tak ..ale tam trza mieć jakiś papier, śmieszną "gumę" i płaszcz Batmana.. 😉

Tak wygląda gość, który naprawdę jeździ. Płaszcz to najpopularniejszy strój trenerski i zawodniczy. Jak się stoi po 5,6 czasami więcej godzin na mrozie... wierz mi. Nie ma się co śmiać, tylko raczej podziwiać.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mitek napisał:

Tak wygląda gość, który naprawdę jeździ. Płaszcz to najpopularniejszy strój trenerski i zawodniczy. Jak się stoi po 5,6 czasami więcej godzin na mrozie... wierz mi. Nie ma się co śmiać, tylko raczej podziwiać.

Pozdrowienia

Wiem wiem🙂. Naprawdę podziwiam- @lski@interia.pl to dla mnie niebywały "kozak" zwłaszcza ze kwalifikuje się do młodzieży starszej.

Śmieje się bo oczami wyobraźni zobaczyłem siebie w gumie. Zapewne wyglądałbym jak pompowana żaba ..i do tego "batmania" pelerynka (najlepiej różowa)..hehehe.. 

Zdrawim serdecznie..

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lexi napisał:

..nooo tak ..ale tam trza mieć jakiś papier, śmieszną "gumę" i płaszcz Batmana.. 😉

To nie jest istota sprawy.W zaufaniu Ci powiem,że można przyjść nawet w standartowym stroju demonstranta równopłciowego z warszawskiej ulicy,i tak Ci sprzedadzą.Wystarczy znać tajne hasło i powiedzieć je w kasie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...