Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, lika napisał:

Tymczasem coraz więcej branż naciska coraz bardziej zdecydowanie na 1 lutego. Oto fragment komunikatu Polskiej Federacji Fitness:

Rząd już zrobił "unik".

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Morawiecki-w-lutym-rzad-bedzie-chcial-wdrazac-protokoly-sanitarne-dot-fitness-i-gastronomii,217797,14.html

Wydaje mi się że od teraz ew. luzowanie obostrzeń będzie zależne od nastrojów społecznych. Pandemia już spowszedniała. A przez ponadnormatywną śmiertelność na jesień kto miał umrzeć to umarł.

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @Zagronie, wspmniał - Życie zasłania ludziom wszystko, ale narty zasłaniają jeszcze wiecej w zimie. Naprawdę nie umiecie wytrzymac sezonu bez nart?. Przeciez w takiej przerwie można zbudować konkretną formę pod nastepny seozn - cwiczącz w domu. Mozna odnowić relacje z Rodziną i bliskimi. Mozna lepiej gotować - piekarnik nie bedzie służył juz za nastepna szafkę :), mozna teraz lepić bałwana, zrobić iglo i fort, a poźniej bitwe na śniezki. Wiecej czaasu spedzać z dziećmi, praca zdalna daje mase mozliowości. Ale gdy wybraliscie spedzanie czasu poaza domem to nie bezie wam to pasować,

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Andres napisał:

Naprawdę nie umiecie wytrzymac sezonu bez nart?

 

20 minut temu, Andres napisał:

Mozna odnowić relacje z Rodziną i bliskimi. Mozna lepiej gotować

Można również nie dyktować innym, co mają robić i jak spędzać czas. Chcesz to siedź w domu i pielęgnuj relacje rodzinne oraz szlifuj kulinarny warsztat, reszcie pozwól żyć.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla pasjonatów z aglomercjii śląskiej. Cisowa na Jurze również otwarta, w ofercie całodniowe szkolenia narciarsko-snowboardowe :

Cytat
uszamy ponownie‼‼‼
Wszystkich spragnionych białego szaleństwa zapraszamy na GRUPOWE SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE 🏂🎿🎿
Realizujemy program pod nazwą: "Trzymaj formę! Dbaj o zdrowie na sportowo" skierowany dla dzieci oraz dorosłych 💙
Przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety:
✅ Pakiet podstawowy (2, 3 lub 4-godzinny)
✅ Pakiet rozszerzony (2, 3 lub 4-godzinny, organizator zapewnia sprzęt narciarski i snowboardowy)
Aby wziąć udział w grupowym szkoleniu narciarskim i snowboardowym należy dokonać wcześniejszej rezerwacji pod numerem - 608 146 666 ☎️
❗️ oraz wydrukować i wypełnić oświadczenie uczestnictwa - http://cisowa.pl/pdf/01_Oswiadczenie.pdf

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Andres said:

Życie zasłania ludziom wszystko, ale narty zasłaniają jeszcze wiecej w zimie. Naprawdę nie umiecie wytrzymac sezonu bez nart?. Przeciez w takiej przerwie można zbudować konkretną formę pod nastepny seozn - cwiczącz w domu. Mozna odnowić relacje z Rodziną i bliskimi. Mozna lepiej gotować - piekarnik nie bedzie służył juz za nastepna szafkę :), mozna teraz lepić bałwana, zrobić iglo i fort, a poźniej bitwe na śniezki. Wiecej czaasu spedzać z dziećmi, praca zdalna daje mase mozliowości. Ale gdy wybraliscie spedzanie czasu poaza domem to nie bezie wam to pasować,

Nie obraź się, ale brzmisz jak wysłannik rządowy. 

Każdy tu czeka na otwarcie stoków by cieszyć się śniegiem, który wreszcie spadł, a nie czekać na następny rok. Kto wie co będzie za rok.

Ale generalnie trzymam za Ciebie kciuki - rób formę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 21:04, fredek321 napisał:

Dlaczego spamujesz?

Jak zawsze bardzo elokwentna i poparta solidnymi argumentami odpowiedź na moje pytanie o ubezpieczenie od eksperymentu medycznego (skan na stronie 15 tego wątku) jaki się na naszych oczach i naszych bliskich dzieje.  Niestety dla ciebie po raz kolejny pokazałeś wielkie nic czyli zero. Mam nadzieję, że choć kilka osób zobaczy kim jesteś ... 

Pomimo tego, że nie odpowiadasz na pytania dam ci maleńką szansę na zachowanie odrobinki godności, a raczej przyzwoitości na tym forum i być może jak będziesz w lustro spoglądał. Wrzuć tu oryginalny tekst z ulotki tej super szczepionki pfajzera, którą tak promujesz. Jeśli nie zrobisz tego ty, ja to zrobię wraz z tłumaczeniem. Niech się wszyscy dowiedzą co tak naprawdę promujesz, co można, a czego nie po tej szczepionce i inne szczegóły, o których "zapomniałeś" napisać. Na przykład o fakcie, że w grupie "testerów" nie było osób po 55 roku życia ...

  • Like 3
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Sławek Nikt said:

Na przykład o fakcie, że w grupie "testerów" nie było osób po 55 roku życia ...

Piszesz bzdury, może lepiej nie wypowiadaj się na ten temat.

"spośród wszystkich zaszczepionych w połączonej 2. i 3. fazie badań 41 proc. stanowiły osoby powyżej 56. roku życia. "

https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/koronawirus-polprawdy-i-nieprawdy-o-szczepionce-pfizera-wyjasniamy,1040976.html

https://www.pfizer.com/science/coronavirus/vaccine

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sławek Nikt napisał:

Jak zawsze bardzo elokwentna i poparta solidnymi argumentami odpowiedź na moje pytanie o ubezpieczenie od eksperymentu medycznego (skan na stronie 15 tego wątku) jaki się na naszych oczach i naszych bliskich dzieje.  Niestety dla ciebie po raz kolejny pokazałeś wielkie nic czyli zero. Mam nadzieję, że choć kilka osób zobaczy kim jesteś ... 

Pomimo tego, że nie odpowiadasz na pytania dam ci maleńką szansę na zachowanie odrobinki godności, a raczej przyzwoitości na tym forum i być może jak będziesz w lustro spoglądał. Wrzuć tu oryginalny tekst z ulotki tej super szczepionki pfajzera, którą tak promujesz. Jeśli nie zrobisz tego ty, ja to zrobię wraz z tłumaczeniem. Niech się wszyscy dowiedzą co tak naprawdę promujesz, co można, a czego nie po tej szczepionce i inne szczegóły, o których "zapomniałeś" napisać. Na przykład o fakcie, że w grupie "testerów" nie było osób po 55 roku życia ...

Wiem, że pytanie jest do @fredek321 , ale też w tej wymianie zdań uczestniczyłem. Nie wiem @Sławek Niktczy zdajesz sobie sprawę z faktu, że często znaczenie słów używanych w „języku potocznym” różni się od ich znaczeń w języku prawniczym. Napisz wprost co masz na myśli przywołując po raz kolejny problem „eksperymentu medycznego”. Uważasz, że jesteśmy poddawani eksperymentowi medycznemu? Jeśli tak, to czy to jest eksperyment leczniczy, czy eksperyment badawczy?  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Andres napisał:

Jak @Zagronie, wspmniał - Życie zasłania ludziom wszystko, ale narty zasłaniają jeszcze wiecej w zimie. Naprawdę nie umiecie wytrzymac sezonu bez nart?. Przeciez w takiej przerwie można zbudować konkretną formę pod nastepny seozn - cwiczącz w domu. Mozna odnowić relacje z Rodziną i bliskimi. Mozna lepiej gotować - piekarnik nie bedzie służył juz za nastepna szafkę :), mozna teraz lepić bałwana, zrobić iglo i fort, a poźniej bitwe na śniezki. Wiecej czaasu spedzać z dziećmi, praca zdalna daje mase mozliowości. Ale gdy wybraliscie spedzanie czasu poaza domem to nie bezie wam to pasować,

1)nie umiecie wytrzymac sezonu bez nart?

 - Nie umiem

2) można zbudować konkretną formę pod nastepny seozn - cwiczącz w domu.

- Formę mam niczym Ingemar Stenmark w 1975r.

3) Mozna odnowić relacje z Rodziną i bliskimi.

- Relację z rodziną i bliskimi mam tak wyśmienitą, że pozazdrościć mi mogą Kardashianowie

4) Mozna lepiej gotować - piekarnik nie bedzie służył juz za nastepna szafkę

- Magdalena Gessler oraz sam Robert Makłowicz chcieliby tak gotować jak ja, natomiast gdy mi się nei chce gotować zamawiam z miasta żeby wspierać gastronomię.

ps. uwielbiam meble typu piekarnik, w salonie mam komodę z piekarników.

5)mozna teraz lepić bałwana, zrobić iglo i fort, a poźniej bitwe na śniezki.

-Bałwana jednego spotkałem na forum Skionline ;) 

6) Wiecej czaasu spedzać z dziećmi,

- Nie mam dzieci, obcych nie lubię

7)praca zdalna daje mase mozliowości

- po co pracować? lepiej ten czas wykorzystać w inny sposób, patrz pkt powyżej

 

Jakieś inne propozycje jak wypełnić dziurę po sezonie narciarskim? 

 

 

  • Like 4
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...