Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

t

4 minuty temu, Bumer napisał:

Czyli mieszany kapitał ruski i pies wie jaki jeszcze, uznał za stosowne  pozbywanie się napompowanego balona w obecnym czasie. 

Ty to jednak jesteś zabawny i...

Powiem tak: Często żałuję, że ni urodziłem się 10 lat wcześniej - woodstock, led zeppelin a przede wszystkim ...

A ty walczysz nadal z ruskimi, nie no szacun.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kbe napisał:

ale to @Sławek Nikt posłużył się skanem strony dziennika ustaw i zaczął dorabiać, że tak napiszę, do słownictwa używanego w języku prawniczym teorie wynikające ze znaczenia potocznego słów. Dlatego się czepiam. Jak to gdzieś było: "nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych"

Nie odbieraj tego jak krytyki. Właśnie takie mieszanie systemów jest dla mnie działaniem dziwnym kiedy chodzi o dyskusje czy załatwianie ważnych spraw. Nie jest to uwaga do Twoich komentarzy a uwaga w sprawie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fredek321 zapewne jesteś bardzo wykształconym człowiekiem i dobrym lekarzem, ale przestań już nas zasypywać swoją megalomańską wiedzą na każdy temat. Skup się na swojej dziedzinie i tyle. Do szczepienia też nie namawiaj, są tu dorośli ludzie i zapewne podejmą dla siebie najlepsze decyzje w tej kwestii.

Chyba już wszyscy mają głęboko w piździe tę całą pandemię. Kaczor zresztą sam kica po Sejmie bez maski. Ileż można o tym słuchać i się ograniczać. Fajnie było, rok trwało i się skończyło. Ryj się cieszy z każdym dniem coraz bardziej jak widzę informację o wiślańskim skipassie, dzisiaj o sklepach RTV EURO AGD czy o zwykłych małych rodzinnych restauracjach. Głowa do góry i do przodu, nie takie reżimy upadały.

Tarcze: działam w branży beauty, głównie internetowo. Każdy powie "super, to sprzedajesz". Otóż nie sprzedaje. Wesel, 18-nastek brak, ludzie do pracy nie chodzą, restauracje zamknięte, to po cholerę "być piękną"? Moja branża stoi, ale nikt tego nie widzi. Albo nie chce widzieć.

Polki i Polacy głowy do góry! Czas się budzić!

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

 

Gdzie Wy żyjecie? Trochę jesteście chyba oderwani od rzeczywistości.

Ja z tarczy prawdopodobnie dostanę 18 000. Komuś może się wydawać dużo, ale... Cały sezon mam w plecy... o tym, że przychodów praktycznie nie mam od marca 2020, nie wspomnę. Być może zacznę uzyskiwać przychody na poziomie poprzednich lat dopiero w październiku 2021.

Jadę na tym samym wózku co stacje narciarskie i cała branża turystyczna.

Stąd pisałem, że wątpię, czy stacje się "załapią".

Znam te reguły i są ... porąbane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mitek napisał:

t

Ty to jednak jesteś zabawny i...

Powiem tak: Często żałuję, że ni urodziłem się 10 lat wcześniej - woodstock, led zeppelin a przede wszystkim ...

A ty walczysz nadal z ruskimi, nie no szacun.

Pozdrowienia

Led Zeppelin to nikt w Polsce nie miał szans zobaczyć. Mogłeś sobie Eleni posłuchać w PRL-u!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Led Zeppelin to nikt w Polsce nie miał szans zobaczyć. Mogłeś sobie Eleni posłuchać w PRL-u!

He he koleś. Nie martw się, nie martw. Jesteś sporo młodszy i historię znasz z opowiadań więc się nie...j. OK? Czy wiesz lepiej co się działo w 67, 68 czy 69 w Warszawie... Wiesz lepiej?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Led Zeppelin to nikt w Polsce nie miał szans zobaczyć. Mogłeś sobie Eleni posłuchać w PRL-u!

Miałem chyba 2 czy 3 płyty. Przegrywałem na kasety i sprzedawałem na giełdzie, w komisach i wszędzie gdzie ktoś chciał kupić. Prawdę powiedziawszy inne kapele, np. Queen czy Rolling Stones szły lepiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Led Zeppelin to nikt w Polsce nie miał szans zobaczyć.

Ktoś mógł pojechać za granicę, aby zobaczyć - jeżeli oczywiście miał taką możliwość. Większość mogła jedynie u Kaczkowskiego w Trójce posłuchać. Teraz Zeppów już nie zobaczysz nigdzie ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy Led Zeppelin nie koncertował w krajach socjalistycznych, a wyjazd za „żelazna kurtynę” był tylko dla wybrańców. 
Planowany był koncert Quenn ale podwieszanego systemu nagłaśniającego nie wytrzymałaby żadna hala w PRL.

Wyjazd na koncert Quenn w Budapeszcie kosztował 6-miesięczne dochody☹️- nie stać mnie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, WojtekM napisał:

Ktoś mógł pojechać za granicę, aby zobaczyć - jeżeli oczywiście miał taką możliwość. Większość mogła jedynie u Kaczkowskiego w Trójce posłuchać. Teraz Zeppów już nie zobaczysz nigdzie ;(

 

Cześć Od 80 roku nie zobaczysz ich nigdzie, niestety.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Z ciekawostek (może nie wszyscy wiedzą) Polski zespół Breakout supportował m.i. Led Zepellin w Hadze.

  Basista Breakout pochodził z "mojego" miasta więc nie mogłem sobie odmówić takiej być może dla niektórych ciekawostki,choć wiem że to nie w temacie : Co dalej z Polskim stacjami po...

Edytowane przez MarianS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarianS napisał:

   Z ciekawostek (może nie wszyscy wiedzą) Polski zespół Breakout supportował m.i. Led Zepellin w Hadze.

  Basista Breakout pochodził z "mojego" miasta więc nie mogłem sobie odmówić takiej być może dla niektórych ciekawostki,choć wiem że to nie w temacie : Co dalej z Polskim stacjami po...

Cześć

Który?

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekM napisał:

Mam wszystko co trzeba ;)

 

IMG_20210122_212130.jpg

Toto co masz to nie jest tym o co chodziło. Winyl panie, winyl powinien być. A on kosztował 12 do25 dolców, co przekładało się na 1500 zł do 3000 zl za płytę. Dla przypomnienia średnia krajowa na początku lat 70 to coś koło 2200-2400 zł Średnia krajowa! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej mam wrażenie, że z tym badziewiem będziemy się użerać przez długie lata. Okazuje się, że przeciwciała wyprodukowane po przejściu europejskiej wersji covida nie reagują na południowo-afrykańską i brazylisją wersję. Co rok możemy mieć nową odmianę jak z grypą.

https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,26709761,wariant-koronawirusa-wykryty-w-afryce-poludniowej-ryzyko-ponownej.html#s=BoxMMt2

 

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Dzięki. Pytałem bo pamiętam, że tam nawet chyba Skrzek grał na basie.

O suportowaniu nie wiedziałem - Fajna informacja. Dzięki.

Idę spać bo jutro 5.30 na narty. :)

Pozdro

Na basie grał Michał Muzolf, później gościnnie Józef Skrzek. Oczywiście ma na myśli okres zaraz po zmianie nazwy z Blackout. Wtedy gdy znanibyli z "Na drugi brzegu tęczy" Czy "Gdybyś kochał hej". Byłem na kilku koncertach w tamtych czasach i widziałem a scenie jednego i drugiego oraz W. Nahornego. Ale był szał! Tadek Nalepa był wujkiem Lenki, mojej koleżanki z liceum. Często do niej przyjeżdżał, miała plakaty, a to było coś! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...