Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuację przewidziałem:

https://ekonomiaplussport.blogspot.com/2020/12/wkrotce-pozegnamy-rok-szwejka-i.html

(Wkrótce pożegnamy rok Szwejka i powitamy rok Stalina. Dobrze nie jest, ale nie trzeba tracić nadziei — jak mawiał Cygan Janeczek w Pilznie)

 

A dziś dodałem swoje zdanie, zanim jeszcze padły te decyzje:

https://ekonomiaplussport.blogspot.com/2021/03/maski-lockdown-dystans-suzba-zdrowia.html

(Maski, lockdown, dystans, służba zdrowia. Rok pandemii. Odpowiadam koledze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Chyba że Kasprowy.

Ale nie ma co się łudzić. Sezon zakończony, do zapomnienia, żeby drugi taki się nie wydarzył.

Oj, wydarzy, wydarzy. To dopiero... początek.

Przecież covid jest rodziny koronawirusów, wirusów nam znanych, nie do wyeliminowania, odpowiedzialnych między innymi za przeziębienia. Mają te koronawirusy niemal wszystkie... koty i psy domowe. To jest nie do wyeliminowania. A oni tych statystyk. lockdownów, sterowania ludźmi nie odpuszczą. To ma potencjał na co najmniej kilka lat.

Kolejny lockdown: jesień, Boże Narodzenie i przyszły sezon zimowy.

Kolejny: wiosna

Kolejny...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tanova napisał:

Taka mnie naszła refleksja:

Skoro ten, co się rozwiódł - to rozwodnik, to może ten, co się zawiódł - to zawodnik? To co, wszyscy jesteśmy zawodnikami? :D

Zacne.

Mam inną zagadkę, może nie tak wesołą, ale na pewno trudną. Kto to jest kolarz, co to jest kolarstwo i czym jest kolarzówka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ppown napisał:

W Bałtowie wracają od soboty szkolenia na stoku. Ciekawe które stacje ponownie zdecydują się na takie podejście do tematu.

Wszystkie te które mają śnieg i  okresie poprzednich zaleceń dot. obostrzeń sanitarnych, powtarzam, zaleceń, uruchomiły swoje stoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bumer napisał:

Wszystkie te które mają śnieg i  okresie poprzednich zaleceń dot. obostrzeń sanitarnych, powtarzam, zaleceń, uruchomiły swoje stoki. 

Chyba niektórzy już nie chcą aż tak ryzykować. Np. w Kasinie napisali że w piątek jeżdżą ostatni raz w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ppown napisał:

Chyba niektórzy już nie chcą aż tak ryzykować. Np. w Kasinie napisali że w piątek jeżdżą ostatni raz w tym tygodniu.

Kasina jest w grupie Pingwina. Ta grupa "słucha"  władz i ich poleceń. Dlaczego to robi, nie wiem, mogę tylko przypuszczać. Inni, którzy nie mogą liczyć na jakieś tam tarcze czy dopłaty, muszą sobie radzić, więc nie będą zamykać swych stoków.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...