Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Bumer napisał:

Kasina jest w grupie Pingwina. Ta grupa "słucha"  władz i ich poleceń. Dlaczego to robi, nie wiem, mogę tylko przypuszczać. Inni, którzy nie mogą liczyć na jakieś tam tarcze czy dopłaty, muszą sobie radzić, więc nie będą zamykać swych stoków.   

Ale zauważ że akurat w Kasinie otworzyli się na szkolenia w czasie obostrzeń. Dziwiło mnie to też to podejście że otwiera się tylko jedna stacja z grupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ppown napisał:

Ale zauważ że akurat w Kasinie otworzyli się na szkolenia w czasie obostrzeń. Dziwiło mnie to też to podejście że otwiera się tylko jedna stacja z grupy 

Poprzednio działały Kasina, Skolnity i Kurza Góra, więc trzy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bumer napisał:

Kasina jest w grupie Pingwina. Ta grupa "słucha"  władz i ich poleceń. Dlaczego to robi, nie wiem, mogę tylko przypuszczać. Inni, którzy nie mogą liczyć na jakieś tam tarcze czy dopłaty, muszą sobie radzić, więc nie będą zamykać swych stoków.   

Miszcz teorii spiskowych 😂. Napisz proszę kiedy ostatnio byłeś na nartach?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JC napisał:

Miszcz teorii spiskowych 😂. Napisz proszę kiedy ostatnio byłeś na nartach?

Jakiej teorii? Spiskowej? A gdzie widzisz spisek? Czyj spisek?  "Miszczu" drogi skionlajnu, aleś się zagalopował!

PS. Na nartach byłem w lutym.  Mogę tylko dodać, że nie życzę jednak nikomu, aby z uwagi na to co mnie się przytrafiło, musieli ograniczyć swą aktywność. Gdzieś do 60, a nawet więcej , do 62 roku życia wydawało mi się że kalendarz mnie się nie ima. Prawda jest jednak inna, o czym trzeba pamiętać. Tak więc pamiętaj, wszystko przed Tobą, a życie lubi zaskakiwać, nie tylko dobrymi  zdarzeniami. I to często w najmniej spodziewanej chwili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, JC napisał:

Poprzednio działały Kasina, Skolnity i Kurza Góra, więc trzy!

O kurcze, to się teraz wiedzą popisałem 🤣 czyli jedynie Słotwiny i Czarny Groń wyszly z tego układu.

Edytowane przez ppown
Czarny Groń
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzone informacje czy będą szkolenia w Zieleńcu w następnym tygodniu? Evtl. w Czarnow ski. Bo bardziej by mi pasowało na dwa dni we wtorek pojechać, niż jutro do Świeradowa na jeden dzień. Jazda na nartach od ok. 12-16 i 18-22. Mieszkam 30 km na północ od Gorzowa, więc na dojazd potrzebuje 3,5-4 godzin. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość stacji narciarskich jeszcze rano pisało że koniec sezonu a teraz wpisy pousuwane i pojawiły się nowe, że wpuszczają z licencją zawodniczą polskiego związku sportowego.

https://www.facebook.com/skijurgowski/posts/4054929074566020

Edytowane przez Oskarek89
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, protekt1 napisał:

Ma ktoś sprawdzone informacje czy będą szkolenia w Zieleńcu w następnym tygodniu? Evtl. w Czarnow ski. Bo bardziej by mi pasowało na dwa dni we wtorek pojechać, niż jutro do Świeradowa na jeden dzień. Jazda na nartach od ok. 12-16 i 18-22. Mieszkam 30 km na północ od Gorzowa, więc na dojazd potrzebuje 3,5-4 godzin. 

Pozdrawiam 

Na razie jedynie skromna część pod nazwą "diament" zapowiedziała szkolenia od soboty. Świeżo postawiona kanapa w tym roku i parę talerzyków, niestety to typowa ośla łączka na 500 metrów jazdy.

Większość poprzednich buntowników czeka na treść rozporządzenia (n.p. Skolnity).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, protekt1 napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie zapakowałem sprzęt do samochodu. Jutro o 7 wyjazd do Świeradowa. Nigdy nie byłem. Pogoda zapowiada się raczej dobra. 

Dobrej Nocy

Właśnie wróciłem z nocnej - jak przymrozi będziesz miał dobre warunki, jedynie może być mgła.

 

Jutro Szklarska, Lola bezkonkurencyjna w tym rejonie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kokoSKI napisał:

W Zieleńcu w kasach wisi info że jutro kręci Diament i Nartorama. Podobną informacje uzyskaliśmy u obsługi wyciągów. W niedziele prawdopodobnie tak samo.

Jakaś odmiana, poprzednio to właśnie tylko Nartorama nie chodziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...