Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Licencja FIS Masters


swall

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Plywak napisał:

W PZNie dział licencji wyłączył telefon, bo teraz wszyscy wyrabiają :D 

Cześć

Jak wyłączył???

Wczoraj załatwiałem rozszerzenie moich amatorskich nieunifikowanych od paru lat papierów instruktorskich na trenerskie oraz przeniesienie do PZN licencji dzieci - Kacper z PZKT (karate tradycyjne) a Amelka PZP (pływanie).

Bez problemu.

Od jutra mogą trenować. Kacper nawet rozważa start w Kitzbuhel bo był ze dwa razy...

Pozdrowienia

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Jak wyłączył???

do krakowskiego od dwóch dni sie nie mogę dodzwonić, dziś się zgłasza automat i informuje, że wszystkie informacje znajdę na stronie

 

edit: tu probowałem https://pzn.pl/public/strefa-pzn/licencje

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Plywak napisał:

do krakowskiego od dwóch dni sie nie mogę dodzwonić, dziś się zgłasza automat i informuje, że wszystkie informacje znajdę na stronie

W ubiegłym roku załatwiałem licencję FIS przez stronę internetową, wszystko tam jest, w ciągu dnia miałem licencję na mailu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wszystkim za informacje.

Oczywiście zależy mi na możliwości korzystania ze stoków. Już od dawna nie mogę usiedzieć na %^&(*&%# wieć informacja o przedłużeniu zamknięcia stoków, dobiła mnie:-(

Edytowane przez swall
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Plywak napisał:

wszystko jest w dziale dokumenty, wypełniasz, podpis klubu, podpis lekarza i skan na maila

Wymieszałeś wszystko,to nie są wymagania do FiS code,czyli licencji masters,tylko zwykłej.Poczytaj co  Mitek  załączył ze strony FiSu.Zresztą w mieszaniu różnych sfer i tak nie przebijesz PKLu  ,na stronie są ich wymagania,i posiadacze licencji masters się na nie  nie łapią.Dla ich zaspokojenia  jedyne wyjście,podpisać umowę z wujem,który ufunduje Ci stypendium za jeżdżenie na nartach i wystawi zaświadczenie o tym sponsoringu,i jest to najprostszy i najbardziej uczciwy i przejrzysty pomysł na przybicie budyniu gwoździem do ściany...

https://www.pkl.pl/data/posts/1457/Regulamin korzystania z tras 28.12.20- 17.01.21.pdf

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A poważniej...

Gdybym chciał sobie załatwić licencję to pewnie byłby to jakiś moment. Nie chwale się. Po prostu przez prawie 5o lat jeżdżenia i ponad połowę tego pracy jako instruktor na stoku poznałem parę osób. Myślę, że mogłaby to być nawet licencja zawodnika niepełnosprawnego...

Tylko... byłoby mi wstyd z niej korzystać.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

A poważniej...

Gdybym chciał sobie załatwić licencję to pewnie byłby to jakiś moment. Nie chwale się. Po prostu przez prawie 5o lat jeżdżenia i ponad połowę tego pracy jako instruktor na stoku poznałem parę osób. Myślę, że mogłaby to być nawet licencja zawodnika niepełnosprawnego...

Tylko... byłoby mi wstyd z niej korzystać.

Pozdrowienia

A niby czego wstyd? Ja się swojej nie wstydzę, choć 10 lat temu była załatwiana w zgoła innym celu, niż odnalezienie się w dziwnym galimatiasie sportowo wirusowym, który miał nastąpić za 10 lat. Choć teraz pewnie spasowałbym w walce z infolinią i tłumem moich kolegów, którzy wpadli na ten pomysł, jak pisałem, nie w pełni kompatybilny z resztą regulacji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chrumcia napisał:

To że będziecie mieli licencje FiS masters to nie znaczy że wam wyciąg puszcza... Wtedy możecie podzwonic po klubach kto robi treningi i gdzie i czy się dla Was znajdzie miejsce i wchodzicie na tyczki 

Na stronie pzn wszystko napisane jak wyrobić, 144 zł chyba za sezon kosztuje

Może znajdzie się jakiś tzw. Dobry Samarytanin, ale raczej zakładam że do tych 144 PLN należy doliczyć wpisowe do klubu i składki członkowskie... do tego IMHO, po aferze min. Emilewicz dzisiaj nie będzie zbyt wiele kombinowania. W poniedziałek w jednej ze stacji była kontrola policji, we wtorek w tej samej stacji Sanepid, dzisiaj względny spokój - może służby zasypało... To było zanim wybuchła afera z ministrom - zakładam, że być może wizyta obu tych służb będzie teraz codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cosworth240 napisał:

Może znajdzie się jakiś tzw. Dobry Samarytanin, ale raczej zakładam że do tych 144 PLN należy doliczyć wpisowe do klubu i składki członkowskie... do tego IMHO, po aferze min. Emilewicz dzisiaj nie będzie zbyt wiele kombinowania. W poniedziałek w jednej ze stacji była kontrola policji, we wtorek w tej samej stacji Sanepid, dzisiaj względny spokój - może służby zasypało... To było zanim wybuchła afera z ministrom - zakładam, że być może wizyta obu tych służb będzie teraz codziennie...

Jakie składki? Są robione treningi na tyczkach, zapisujesz się i jedziesz. Płacisz za karnet i trening....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś było tak:

 
Cytat

 

Udało mi się bezboleśnie sprawę załatwić więc piszę jak to się robi:

należy zadzwonić pod numer (012)26 09 970 do sekretariatu PZNu i pani tam pracująca wszystko wytłumaczy, bądź od razu napisać do niej maila na adres office@pzn.pl z prośbą o przyznanie licencji fis-masters, należy podac imię i nazwisko oraz datę urodzenia. licencja jest bezpłatna i uzyskuje się ją tego samego dnia, otrzymując fis code. można się od razu namierzyć na

http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/masters/competitorbiographies.html

 

ale teraz trzeba zapłacić 

Cytat

 

Panie Marku,

Zmieniły się procedury w sprawie przyznawania i aktywowania FIS kodów Masters, który jest ważny od 01.07 danego roku do 30.06 następnego roku. Każdy chętny do posiadania go musi:

  1. Wypełnić , podpisać i odesłać mi emailem Deklarację z załącznika
  2. Wnieść wymaganą opłatę rejestracyjną FIS: równowartość w PLN 33 CHF po średnim kursie NBP na konto PZN i przesłać mi potwierdzenie zapłaty:

Numer konta bankowego:
92 8591 0007 0021 0051 7915 0001

 

Pozdrawiam,

Wanda Wojtas

 

 

Best Regards

  

Wanda Wojtas

Office Director

*********************************

stopka

 

deklaracja jest tu:

https://assets.fis-ski.com/image/upload/v1536910202/fis-prod/assets/Athletes_declaration.pdf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

A niby czego wstyd? Ja się swojej nie wstydzę, choć 10 lat temu była załatwiana w zgoła innym celu, niż odnalezienie się w dziwnym galimatiasie sportowo wirusowym, który miał nastąpić za 10 lat. Choć teraz pewnie spasowałbym w walce z infolinią i tłumem moich kolegów, którzy wpadli na ten pomysł, jak pisałem, nie w pełni kompatybilny z resztą regulacji... 

Cześć

Bo ani nie startuję w zawodach Masters czy innych, ani nie trenuję a przede wszystkim nie reprezentuję poziomu odpowiedniego poziomu sportowego. Nienawidzę ściemniania.

TY z tego co wiem raczej dajesz radę.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...