Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Licencja FIS Masters


swall

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Chrumcia napisał:

Jakie składki? Są robione treningi na tyczkach, zapisujesz się i jedziesz. Płacisz za karnet i trening....

Nie chce robić zamieszania , bo moze coś sie zmienilo, ale do wydania licencji potrzebne było z tego co pamietam oświadczenie klubu o przynależności do niego. Klub na formularzu do licencji zdaje sie podbija i podpisywał. Moze ludzie znaleźli drogę na skróty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Cosworth240 said:

Nie chce robić zamieszania , bo moze coś sie zmienilo, ale do wydania licencji potrzebne było z tego co pamietam oświadczenie klubu o przynależności do niego. Klub na formularzu do licencji zdaje sie podbija i podpisywał. Moze ludzie znaleźli drogę na skróty. 

do zwykłej nadal potrzeba podpisu klubu na wniosku

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli celem wątku ma być znalezienie luki w przepisach,która Wam pozwoli pojeździć,to naprawdę ta,którą podsuwałem na podstawie wycinka z wymagań PKLu,jest dużo prostsza,niż galimatias licencyjny.Mijacie całkowicie udział PZNu w procedurze,dostarczacie zaświadczenie od kolegi,który Wam ufundował "wynagrodzenie lub stypendium sportowe",może to być z wzajemnością,i tyle,nic wiecej Wam nie potrzeba,jeździcie obaj...Paragraf 1,ust.3 pkt.1 regulaminu korzystania z tras narciarskich PKL.Nawiasem,ważnego do 17.01.2021...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skontaktować z PZN w sprawie licencji. Jak ktoś chce, to wystarczy wypełnić prosty formularz (PZN przesyła e-mailem), wpłacić na konto PZN 33 CHF i licencję wydają (jeszcze nie wiem, jak szybko).

To pierwsza bardzo dobra wiadomość.

Druga bardzo dobra wiadomość, jest taka, że szybko odpisują na e-maila office@pzn.pl.

Niestety 3-cia wiadomość jest zła - z taką licencją PKL (na ich stokach chciałem jeździć) nie sprzeda mi skipassa. Przynajmniej tak mi powiedzieli przez telefon. Ale jak będę miał licencję, to na pewno spróbuję bezpośrednio w kasie;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, swall napisał:

Niestety 3-cia wiadomość jest zła - z taką licencją PKL (na ich stokach chciałem jeździć) nie sprzeda mi skipassa. Przynajmniej tak mi powiedzieli przez telefon. Ale jak będę miał licencję, to na pewno spróbuję bezpośrednio w kasie;-)

Mogę Ci raczej zaoszczędzić tę wycieczkę - nie sprzedadzą...

Dziś w jednej ze stacji PKL znów kontrola policji - w tym tygodniu to trzecia kontrola w tym miejscu, a mamy czwarty dzień tygodnia...  

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cosworth240 napisał:

Mogę Ci raczej zaoszczędzić tę wycieczkę - nie sprzedadzą...

Dziś w jednej ze stacji PKL znów kontrola policji - w tym tygodniu to trzecia kontrola w tym miejscu, a mamy czwarty dzień tygodnia...  

No to znaczy się, że w Polsce spokój, bandyterka śpi skoro psy puszczone na stoki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bumer napisał:

No to znaczy się, że w Polsce spokój, bandyterka śpi skoro psy puszczone na stoki. 

Nie chcę zaczynać wielkiego off-top'u, ale w tym co piszesz na pewno trochę racji jest, bo dzisiaj akurat mi znajomy opowiadał, że jego znajoma pracująca w jednym z wydziałów zajmujących się sprawami cyberprzestępczości nie może doprosić się kolegów o pomoc w terenie (ona to zleca, bo sama jest od tropienia bandziorów w sieci, ale niekoniecznie ich aresztowania lub prowadzenia jakiś przeszukań), bo Ci zajęci są topieniem przewinień covidow'ych... 

Nic kończę temat, bo sprawa ograniczeń i obostrzeń jest tak kontrowersyjna, że mam wrażenie, że relacje izraelsko-palestyńskie to przy tym betka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swall napisał:

Udało mi się skontaktować z PZN w sprawie licencji. Jak ktoś chce, to wystarczy wypełnić prosty formularz (PZN przesyła e-mailem), wpłacić na konto PZN 33 CHF i licencję wydają (jeszcze nie wiem, jak szybko).

To pierwsza bardzo dobra wiadomość.

Druga bardzo dobra wiadomość, jest taka, że szybko odpisują na e-maila office@pzn.pl.

Niestety 3-cia wiadomość jest zła - z taką licencją PKL (na ich stokach chciałem jeździć) nie sprzeda mi skipassa. Przynajmniej tak mi powiedzieli przez telefon. Ale jak będę miał licencję, to na pewno spróbuję bezpośrednio w kasie;-)

ja juz wczesniej pisałam ze to ze ktos dostanie licencje to nie znaczy ze mu kazdy wyciag otworzą i bedzie mogl wszedzie jezdzic... bedzie mogl brac udzial w treningach na tyczkach ktore są organizowane na roznych stacjach przez rozne kluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Chrumcia napisał:

ja juz wczesniej pisałam ze to ze ktos dostanie licencje to nie znaczy ze mu kazdy wyciag otworzą i bedzie mogl wszedzie jezdzic... bedzie mogl brac udzial w treningach na tyczkach ktore są organizowane na roznych stacjach przez rozne kluby

A gdzie Ty byłaś, jak Ciebie nie było?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Chrumcia said:

ja juz wczesniej pisałam ze to ze ktos dostanie licencje to nie znaczy ze mu kazdy wyciag otworzą i bedzie mogl wszedzie jezdzic... bedzie mogl brac udzial w treningach na tyczkach ktore są organizowane na roznych stacjach przez rozne kluby

a kto mu zabroni wypadać z trasy zaraz po pierwszej bramce

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Masters na forum :) i jutro jadę na trening z zaświadczeniem od Skionline.

Polski Związek Pływacki zapisał do kadry narodowej kilkanaście tysięcy osób, by ci mogli kontynuować treningi na basenach. To samo zrobił Polski Związek Triathlonu, który powoła wszystkich swoich członków do kadry narodowej, zapisać się można przez aplikację w 10 minut. 
W siłowniach można zapisać się do Polskiego Związku Przeciągania Liny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chrumcia napisał:

......

Cześć

Dokładnie. Mamy tu parę osób, które jeżdżą i startują ( a to wysiłek spory dla amatora bo za wszystko zazwyczaj płaci sam - treningi, starty, kwatery itd. I... Szacun dla kogoś kto tak fajnie traktuje narciarska pasję i mu się chce, a samo pytanie się teraz o "licencję" świadczy o wieśniactwie totalnym i tylko przez wzgląd na Jacka nie pojadę dalej.

Ale znacie mnie więc sobie dopowiedzcie...

I koniec Chrumciu.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza, że będzie trzeba nabijać kasę pasibrzuchom z PZN i płacić za jakąś durną licencję.

Na treningi jeżdżę od lat, ale świstków nie kolekcjonuję. Podobnie jak dzieci pani Emilewicz.

Gdyby dziennikarzyny nie zrobiły afery, można by dalej trenować normalnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Spiochu napisał:

Najbardziej wkurza, że będzie trzeba nabijać kasę pasibrzuchom z PZN i płacić za jakąś durną licencję.

Na treningi jeżdżę od lat, ale świstków nie kolekcjonuję. Podobnie jak dzieci pani Emilewicz.

Gdyby dziennikarzyny nie zrobiły afery, można by dalej trenować normalnie.

Cześć

Nie Piotruś, tak nie jest. Dziennikarz  robi swoją robotę. Ten kto trenuje wie, że trenuje, może to pokazać na trasie SL lub GS itd. I może sobie wyrobić licencję - jak chce startować. Ale jak ktoś nie trenuje, nie jeździ i teraz zainteresował się taką czy inną licencją albo jawnie oszukuje to jest zwykłą k.....ą, i koniec.

Jakby się choć trochę postarał to pewnie mógłbym mieć ze dwie licencje, nawet PKPar chyba szybciej - ale nie jestem śmieciem - Szanuję sportowców, choć pewnie w tej formie to postawa dość anachroniczna.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden drobny problem. Bardzo dużo osób wyrabia obecnie licencje, pytanie tylko co będzie jak w przyszłym (i kolejnym) sezonie będą chcieli startować w zawodach amatorskich. Przypomnę, iż np. w MPA mamy zapis:

" Uczestnikami zawodów mogą być osoby, które najpóźniej w dniu zawodów ukończyły 18 rok życia i nie były czynnymi zawodnikami w ciągu ostatnich 5 sezonów tj. nie mieli licencji.."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, moruniek said:

Jest jeszcze jeden drobny problem. Bardzo dużo osób wyrabia obecnie licencje, pytanie tylko co będzie jak w przyszłym (i kolejnym) sezonie będą chcieli startować w zawodach amatorskich. Przypomnę, iż np. w MPA mamy zapis:

" Uczestnikami zawodów mogą być osoby, które najpóźniej w dniu zawodów ukończyły 18 rok życia i nie były czynnymi zawodnikami w ciągu ostatnich 5 sezonów tj. nie mieli licencji.."

 

MPA będzie musiało zmienić ten zapis, bo albo nikt nie przyjedzie, albo się poziom obniży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te problemy z licencją masters,które powstały po ostatnich zawirowaniach emilewiczowskich,to głownie PKL.Mogę podpowiedzieć,jedźcie z nią do Jurgowa i Tylicza,a bez niej do Chyrowej,gdzie p.Schabiński po wpłaceniu datku na kapliczkę ,znajdującą się na stoku,wywiezie Was wyciągiem na górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...