Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

St Moritz 16-23.01.2021


Rekomendowane odpowiedzi

Za dwie godziny wyjeżdżamy na jakże wyczekiwane narty. Jeszcze we wtorek rano wydawało się, że nic z tego nie wyjdzie, jednakże potem potoczyło się wszystko błyskawicznie :). Najpierw rezerwacja noclegu, potem zamawianie karnetów. Szwajcaria to nowość dla nas, nie licząc Samnaun przy okazji wizyty w Ischgl.

Mamy zamiar jutro już parę godzinek pojeździć, zobaczymy jaka forma będzie po podróży. Postaram się powrzucać trochę fotek,  jak tylko wi-fi będzie wystarczająco działało, bo wiadomo jak w Szwajcarii z internetem.

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nicram napisał:

Jak wrażenia po 3 dniach? Jeździłeś też na Corviglii, czy tylko Corvatsch? Są jakiekolwiek kolejki?

Półtorej dnia jeździliśmy na Corvatch, natomiast dziś była Corviglia. Kolejek nie ma żadnych, na trasach pustki szczególnie na Corvatch. Warunki do samego końca bardzo dobre, jedyne do czego można się przyczepić to infrastruktura o wiele słabsza niż w ośrodkach austriackich. A mrozy są spore. Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia z dziś.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z synem 10-16 i jestem mega zadowolony.

Widzę że trasa Hahnensee z Corvarch do StMoritz zaliczona - bardzo mi się podobał ten zjazd 😀

I też mieliśmy totalne pustki na trasach - jak na zdjęciu 20210113_143841.thumb.jpg.9ec5bd50b2bd0ecbd0a5df6a213cde24.jpg

Jedyne do czego można by mieć zastrzeżenie to sposób oznakowania tras - w jednym dniu kiedy były bardzo duże opady śniegu i była słaba widoczność parę razy wylądowaliśmy poza trasą.

No ale poza tym rewelacja! Szczególnie jak na obecne warunki

Edytowane przez gkoperek
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gkoperek napisał:

Ja byłem z synem 10-16 i jestem mega zadowolony.

Widzę że trasa Hahnensee z Corvarch do StMoritz zaliczona - bardzo mi się podobał ten zjazd 😀

I też mieliśmy totalne pustki na trasach - jak na zdjęciu 20210113_143841.thumb.jpg.9ec5bd50b2bd0ecbd0a5df6a213cde24.jpg

Jedyne do czego można by mieć zastrzeżenie to sposób oznakowania tras - w jednym dniu kiedy były bardzo duże opady śniegu i była słaba widoczność parę razy wylądowaliśmy poza trasą.

No ale poza tym rewelacja! Szczególnie jak na obecne warunki

No oznakowanie jest niespecjalne, przy słabszej widoczności ta mnogość tyczek może bardzo mylić.

IMG_20210117_105731.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...