Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

OTWARTE STACJE NARCIARSKIE POLSKA 2021


dezext

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobił nam się Burdel odnośnie polskich stacji narciarskich, mamy dwa tematy i ciężko znaleźć ważne info. Zbierzmy co wiemy o otwartych stacjach w tym temacie ale NIE DYSKUTUJMY, do dyskusji mamy 2 tematy.

Wpisujcie Stacje Narciarskie o których wiecie, że są otwarte, bądź macie datę otwarcia! 

Wpisujemy miasto, nazwę.

 

PRZYKŁADOWO:

Kazimierz Dolny - OTWARTY

Wisła - OTWARCIE 23.01.2021

Bałtów - OTWARTY

Poręba Wielka Koninki - OTWARTE

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dezext napisał:

Zrobił nam się Burdel odnośnie polskich stacji narciarskich, mamy dwa tematy i ciężko znaleźć ważne info. Zbierzmy co wiemy o otwartych stacjach w tym temacie ale NIE DYSKUTUJMY, do dyskusji mamy 2 tematy.

Wpisujcie Stacje Narciarskie o których wiecie, że są otwarte, bądź macie datę otwarcia! 

Wpisujemy miasto, nazwę.

 

PRZYKŁADOWO:

Kazimierz Dolny - OTWARTY

Wisła - OTWARCIE 23.01.2021

Bałtów - OTWARTY

Poręba Wielka Koninki - OTWARTE

 

 

 

Wisła -Klepki, doprecyzowując. W Wiśle mamy sporo ON.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Dolny - OTWARTY

Wisła klepki - OTWARCIE 23.01.2021

Bałtów - OTWARTY

Poręba Wielka Koninki - OTWARTy

Jura Krakowsko-Częstochowska (cisowa) -  OTWARTY

Tumlin - od piątku 22.01 16:00

Telegraf - od soboty 23.02 10:00

Krajno - od soboty 23.01 10:00

Edytowane przez christof
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andres napisał:

Oby nie sledziły tego wątku, " Polskie służby porządkowe ", bo sami nagonicie im odwiedziny.

@JC weź tego gościa wy****dol z forum. Wpadł sobie nas uczyć co można robić lepszego poza nartami. Albo czego nie robić by nie mieć problemów. Na tematy narciarskie nie ma nic do powiedzenia.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ski89 napisał:
15 godzin temu, Andres napisał:

 

@JC weź tego gościa wy****dol z forum. Wpadł sobie nas uczyć co można robić lepszego poza nartami. Albo czego nie robić by nie mieć problemów. Na tematy narciarskie nie ma nic do powiedzenia.

Może to PAD z gabinetu wk...y że ‚Towarzysz”z kotem zabrania mu szusowania ...wiec, uważaj bo może zaraz ktoś zadzwonić do drzwi 😜

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sikorsky napisał:

Warto by dopisać która stacja jest czynna dla wszystkich, a która dla zrzeszonych w klubach itp. 

Ha,ha...Ja mógłbym odtworzyć całą mapę wymagań poszczególnych stacji w moim regionie,bo je przerabiałem,ale mi się nie chce,bo one są tak dynamiczne i wyrafinowane...Dziś np.na Słotwinach nie wpuszczono Demo Team Poland,bo mieli tylko listę z PZNu,bez licencji indywidualnych.Musieli pojechac do Tylicza,ha,ha...

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Ha,ha...Ja mógłbym odtworzyć całą mapę wymagań poszczególnych stacji w moim regionie,bo je przerabiałem,ale mi się nie chce,bo one są tak dynamiczne i wyrafinowane...Dziś np.na Słotwinach nie wpuszczono Demo Team Poland,bo mieli tylko listę z PZNu,bez licencji indywidualnych.Musieli pojechac do Tylicza,ha,ha...

No to niezły cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, labas napisał:

To dopisz.

Daj spokój. Kolega pewnie chciał z podziałem na szkolenia i licencje (jakiekolwiek by nie były). Z racji że z licencjami nie zamierzam się wygłupiać (nie mam sumienia a odrobinę przyzwoitości -  jak pewien "mentor" to określa) wymienię te pierwsze:

SN Kazimierz Dolny : 8-22, szkolenia. Tylko 3-godzinne bloki. Trasy 5/5. Wypożyczalnia nie funkcjonuje. Gastronomia TAK.

Wisła Klepki, 8-21 - szkolenia. Wypożyczalnia tylko dla uczestników, ilość ludzi na stoku ograniczona. Chodzą wszystkie trzy wyciągi. Gastronomia TAK.

Szwajcaria Bałtowska - szkolenia. Poniedziałek-piątek:10:00 – 21:00.Sobota: 9:00 – 21:00. Niedziela: 9:00 – 20:00. Wypożyczalnia dla uczestników. Trasy 5/5. Snowpark nieczynny. Gastronomia TAK. 

Ostoja KONINKI - "spotkanie partyjne z zapisami". 9-21. Wypożyczalnia TAK. Gastronomia TAK.

CISOWA O.N. - szkolenia. 10-21. Ilość ograniczona, zapisy telefoniczne.

Tumlin SKI SPORT - szkolenia. Sobota 10.00 - 22.00. Niedziela 10.00 - 22.00. Pon.-Pt. 10.00 - 22.00. Bloki max 3-godzinne.

Telegraf KIELCE- szkolenia. 10-22. Ilość ograniczona. Wypożyczalnia TAK.

SABAT Krajno - szkolenia. Sobota 10.00 - 24.00. Niedziela 10.00 - 22.00. Pon.-Pt. 10.00 - 21.00. Bloki max 3-godzinne. Gastronomia TAK. Czynna tylko TRASA GŁÓWNA (850m).

NARTRAJ Chrzanów - ogólno-dostępne?! 9.00-21.00. Ilość ograniczona. Wypożyczalnia NIE. Gastronomia TAK. Trasy 9/9.

Podstolice SKI - szkolenia. 9.00-21.00. Trasy 2/2. Wypożyczalnia TYLKO DLA UCZESTNIKÓW. Gastronomia TAK.

Tyle co udało mi się zebrać.

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bumer napisał:

Jak widać "szkieletczyzna" tegorocznym centrum narciarskim Polski. W najśmielszych marzeniach  by mi do głowy nie przyszło że doczekam takich czasów. 

"szkieletczyna" i "lubielczyna" czyli krótka Kongresówka rules.  Znowu mamy inne podejście do prawa w byłym zaborze austriackim i pruskim. W Kongresówce łatwiej działać bo wszyscy Ci, którzy mieliby to zabronić siedzą w kieszeni miejscowych małych oligarchów i jeszcze są z "jedynie właściwej partii".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SN Kazimierz Dolny : 8-22, szkolenia. Tylko 3-godzinne bloki. Trasy 5/5. Wypożyczalnia nie funkcjonuje. Gastronomia TAK.

Wisła Klepki, 8-21 - szkolenia. Wypożyczalnia tylko dla uczestników, ilość ludzi na stoku ograniczona. Chodzą wszystkie trzy wyciągi. Gastronomia TAK.

Szwajcaria Bałtowska - szkolenia. Poniedziałek-piątek:10:00 – 21:00.Sobota: 9:00 – 21:00. Niedziela: 9:00 – 20:00. Wypożyczalnia dla uczestników. Trasy 5/5. Snowpark nieczynny. Gastronomia TAK. 

Ostoja KONINKI - "spotkanie partyjne z zapisami". 9-21. Wypożyczalnia TAK. Gastronomia TAK.

CISOWA O.N. - szkolenia. 10-21. Ilość ograniczona, zapisy telefoniczne.

Tumlin SKI SPORT - szkolenia. Sobota 10.00 - 22.00. Niedziela 10.00 - 22.00. Pon.-Pt. 10.00 - 22.00. Bloki max 3-godzinne.

Telegraf KIELCE- szkolenia. 10-22. Ilość ograniczona. Wypożyczalnia TAK.

SABAT Krajno - szkolenia. Sobota 10.00 - 24.00. Niedziela 10.00 - 22.00. Pon.-Pt. 10.00 - 21.00. Bloki max 3-godzinne. Gastronomia TAK. Czynna tylko TRASA GŁÓWNA (850m).

NARTRAJ Chrzanów - ogólno-dostępne?! 9.00-21.00. Ilość ograniczona. Wypożyczalnia NIE. Gastronomia TAK. Trasy 9/9.

Podstolice SKI - szkolenia. 9.00-21.00. Trasy 2/2. Wypożyczalnia TYLKO DLA UCZESTNIKÓW. Gastronomia TAK.

SZCZECIŃSKA GUBAŁÓWKA - ogólnodostępne edukacyjne zajęcia sportowe. 9-22. Gastronomia TAK. Wypożyczalnia TAK

W GOŁDAPIi na Mazurach zajęcia edukacyjne na stoku

TYLICZ Master-Ski  otwarty dla wszystkich

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...