Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PNiedzielna wyprawa ski tour-owa , z Wierchomla stacja dolna, do Jaworzyna stacja dolna. Rewelacyjna  pogoda, snieg i ... słońce. Thx Ok 14 km marszu. Krotki przystanek przy Bacówce -  herbatka i dalej przez Runek , na Jaworzynę. Tam 2 zjazdy I jedno podejscie, do polowy wyciagu ... I super dzien 😉👌❄️🎿F4867AB2-AF5E-4F14-9B25-EE623C1BC466.thumb.jpeg.c4f1a28b9600245af4ffddd0e8d7a797.jpego

BBA4E938-F552-4F7C-84AB-C7A2C5F8ED23.jpeg

 

C38A5381-4F8E-4FF2-961A-ED63648E3166.jpeg

E499654D-E0FF-4784-99C6-F6E7301B45D5.jpeg

D2F6047A-DBE2-452C-845F-C8995D8AE736.jpeg

264110FD-FDBA-42DB-A37E-E7FB6188F2DD.jpeg

A452AD0A-5BA7-41A4-B208-E5053B35EC26.jpeg

138A8E1A-1116-41CD-AEED-25908EB9C94D.jpeg

A4B93C55-9F54-456A-AC87-C89DC0920CEF.jpeg

76DC606B-713D-4022-8F2F-7E6002DC949A.jpeg

Edytowane przez Majkel
  • Like 22
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
8 minut temu, nikdob napisał:

@Majkel Jest jakiś bezpośredni dojazd Krynica-Wierchomla czy trzeba pociągiem a potem "jakoś" od torów w górę?

Do Wierchomli jest kilka kursów firmy Marpol, w relacji Nowy Sącz - Wierchomla Mała (część tylko od Piwnicznej). Jadąc z Krynicy trzeba się niestety przesiadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerald napisał:

Do Wierchomli jest kilka kursów firmy Marpol, w relacji Nowy Sącz - Wierchomla Mała (część tylko od Piwnicznej). Jadąc z Krynicy trzeba się niestety przesiadać.

Dzięki. Wczoraj wracałem autem z Krynicy przez Muszynę i Piwniczną i zastanawiałem się jak by wrócić po wycieczce spod Jaworzyny na Wierchomlę. Za rok będę rozkminiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nikdob napisał:

Dzięki. Wczoraj wracałem autem z Krynicy przez Muszynę i Piwniczną i zastanawiałem się jak by wrócić po wycieczce spod Jaworzyny na Wierchomlę. Za rok będę rozkminiał ;)

To zapraszam we wtorek. Tak to chcę rozkminić. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerald napisał:

Jak z kamieniami? Bez problemu wszędzie na górze? Aż mnie to zdziwiło, myślałem że wszystko wytopiło w Beskidzie Sądeckim. W takim razie rozważam wtorek w Sądeckim...

To jest stary post, ja go odgrzebałem :D Byłem na krótkiej turze na Jaworzynę z Czarnego Potoku w czwartek. Podejście cały czas po śniegu zielonym potem drogą serwisową. W lesie na górze śnieg jest więc kilka zakrętów w lesie na górze dałem radę zrobić na północym stoku (tak gdzie kiedyś orczyk był) ale niżej pewnie lipa (zjeżdżałem z dzieciakami po stoku bo ich ze szkoły odbierałem więc nie wiem)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, nikdob napisał:

To jest stary post, ja go odgrzebałem :D Byłem na krótkiej turze na Jaworzynę z Czarnego Potoku w czwartek. Podejście cały czas po śniegu zielonym potem drogą serwisową. W lesie na górze śnieg jest więc kilka zakrętów w lesie na górze dałem radę zrobić na północym stoku (tak gdzie kiedyś orczyk był) ale niżej pewnie lipa (zjeżdżałem z dzieciakami po stoku bo ich ze szkoły odbierałem więc nie wiem)

k**** ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...