Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Parę fot z zasypanego Samnaun


Rekomendowane odpowiedzi

Dojechaliśmy z dodatkowym noclegiem w aucie (bo Szwajcarzy zamknęli w nocy o 24:00 wszystkie drogi do Samnaun bo nie chciało im się odśnieżać). Na szczęście opady wynagrodziły ten "bonus" i cztery dni spędziłem na off piste. Parę fotek dla tych co lubią takie klimaty.

IMG_20210131_131337.thumb.jpg.a164fa7ffe3f6724970d2acb988c4e87.jpg

IMG_20210131_131343.thumb.jpg.8c610af93f757f63f5c81a341fdac90d.jpg

IMG_20210131_131556.thumb.jpg.858822c351c8ca1e165ffe00e5871d85.jpg

IMG_20210130_142606.thumb.jpg.06c3db87c0ca39a6d39deceaa9039d67.jpg

IMG_20210131_094216.thumb.jpg.d75d1770a2c9b92639728305646304a0.jpg

IMG_20210129_125629.thumb.jpg.76aaee9c7c62518d65e30ad1cb118c09.jpg

IMG_20210129_132637.thumb.jpg.a1fc4cb94190bb88e70c33b316b809db.jpg

IMG_20210130_145434.thumb.jpg.c8e416139ec66fca924439eda79675e8.jpg

IMG_20210131_094221.thumb.jpg.e6c0dac0e46b9b38988b8e8df49adc88.jpg

IMG_20210131_105145.thumb.jpg.6d4e7d614f7a1435adb8c5707a2c374c.jpg

IMG_20210131_105346.thumb.jpg.3605be60df32a9be9343053183878ec5.jpg

 

 

Pozdro

Wiesiek

IMG_20210131_094221.jpg

IMG_20210131_105145.jpg

IMG_20210131_105346.jpg

Edytowane przez Wujot
  • Like 32
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wujot changed the title to Parę fot z zasypanego Samnaun
17 minut temu, marionen napisał:

Wiesiu, za olewanie skitourowe Karkonoszy, nie zasłużyłeś na taki bonus🤪. A poważnie to dziękuję @Wujot za foty ze świetnego i niesłusznie szkalowanego ON i obyś miał zawsze takie warunki pod nartami jak w Swiss...

Nie olewam Sudetów. Byłem 3x w ciągu ostatnich 2 tygodni i wierz mi - dostałem 3x solidny wycisk.

 

Pozdro

Wiesiek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wujot napisał:

Nie olewam Sudetów. Byłem 3x w ciągu ostatnich 2 tygodni i wierz mi - dostałem 3x solidny wycisk.

 

Pozdro

Wiesiek

Tylko winni się tłumaczą, nie nawiązywałem do ostatnich 2 tygodni, a pisałem w szerszej perspektywie czasowej. Już Ty wiesz co mam na myśli. To nie czas na głębsze dywagacje, musielibyśmy wrócić do opracowań Philipa Zimbardo, Johna Boyda, na ale to może podczas jakiejś wspólnej narciarskiej wyprawy, gdy czasu będzie dużo...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marionen napisał:

Tylko winni się tłumaczą, nie nawiązywałem do ostatnich 2 tygodni, a pisałem w szerszej perspektywie czasowej. Już Ty wiesz co mam na myśli. To nie czas na głębsze dywagacje, musielibyśmy wrócić do opracowań Philipa Zimbardo, Johna Boyda, na ale to może podczas jakiejś wspólnej narciarskiej wyprawy, gdy czasu będzie dużo...

Chętnie powrócę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Dojechaliśmy z dodatkowym noclegiem w aucie (bo Szwajcarzy zamknęli w nocy o 24:00 wszystkie drogi do Samnaun bo nie chciało im się odśnieżać). Na szczęście opady wynagrodziły ten "bonus" i cztery dni spędziłem na off piste. Parę fotek dla tych co lubią takie klimaty.

...

IMG_20210131_094221.jpg

Wyciągi czynne? Bo trasy zrobione, ale jakieś puste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to niby okres feryjny to było bezludnie. Na niektórych wyciągach (np na Greitspitze) zajęte co 3-4 krzesło i to przez jedną, dwie osoby. Ale było też, że na wyciągu M1 jeździliśmy w 2-3 osoby.

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wujot napisał:

Mimo, że to niby okres feryjny to było bezludnie. Na niektórych wyciągach (np na Greitspitze) zajęte co 3-4 krzesło i to przez jedną, dwie osoby. Ale było też, że na wyciągu M1 jeździliśmy w 2-3 osoby.

Wiesiu, w St Anton byl by raj caly dzien,  przy tak malej frekwencji :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wujot napisał:

Mimo, że to niby okres feryjny to było bezludnie. Na niektórych wyciągach (np na Greitspitze) zajęte co 3-4 krzesło i to przez jedną, dwie osoby. Ale było też, że na wyciągu M1 jeździliśmy w 2-3 osoby.

Cześć

No właśnie... i jaki to ma sens? Tłuc się tyle godzin, żeby jeździć po pustych stokach? Człowiek jest istotą społeczną i sens jego istnienia zawiera się w kontakcie z innymi ludźmi a tu... Zupełnie tego nie rozumiem.

Pozdrowienia

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

No właśnie... i jaki to ma sens? Tłuc się tyle godzin, żeby jeździć po pustych stokach? Człowiek jest istotą społeczną i sens jego istnienia zawiera się w kontakcie z innymi ludźmi a tu... Zupełnie tego nie rozumiem.

Pozdrowienia

Jestem istotą społeczną i z przyjemnością pośmigałbym po pustych stokach, bez kolejek do kolejek ;) ale rozumiem, że to kwestia gustu. A piszę to po dwóch dniach jazdy w Wiśle, gdzie ludź na ludziu, ludziem pogania. I dlatego moje spojrzenie może być skrzywione...i pragnę ośrodka do jazdy, a nie do stania w kolejkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No właśnie... i jaki to ma sens? Tłuc się tyle godzin, żeby jeździć po pustych stokach? Człowiek jest istotą społeczną i sens jego istnienia zawiera się w kontakcie z innymi ludźmi a tu... Zupełnie tego nie rozumiem.

Pozdrowienia

Co tu rozumieć. Jestem ponurym odludkiem co najlepiej czuje się na odludziu. A i tak przeszkadza mu ten jeden co zawsze mu towarzyszy.

Poza tym mój plecak chce mieć swoje własne miejsce a moje kije bardzo lubią leżeć na czterech wolnych miejscach. Czyli na 6-ce ledwo styka.

 

Pozdro

Wiesiek 

Edytowane przez Wujot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, artix napisał:

Wiesiu, w St Anton byl by raj caly dzien,  przy tak malej frekwencji :)

No tak, już cały Ischgl by mi wystarczył. Ta część szwajcarska to przecież "ubogi" krewny. Zjazdy z Greitspitze (na południe i wschód) złe nie są ale... kudy im do tych na północ. Czy pod E4. Czy z E5.

Ale wróciliśmy strasznie zadowoleni,  już myślałem, że w tym sezonie będę skazany tylko na Sudety...

Może jeszcze, znów w tak kameralnym składzie, uda się coś zrobić...

 

pozdro

Wiesiek 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krakus81 napisał:

Jestem istotą społeczną i z przyjemnością pośmigałbym po pustych stokach, bez kolejek do kolejek ;) ale rozumiem, że to kwestia gustu. A piszę to po dwóch dniach jazdy w Wiśle, gdzie ludź na ludziu, ludziem pogania. I dlatego moje spojrzenie może być skrzywione...i pragnę ośrodka do jazdy, a nie do stania w kolejkach.

Cześć

Masz rację - wygłupiam się oczywiście... Choć z dwojga złego wolę stać w kolejkach i mieć pusty stok niż "nadprzepustowy" wyciąg i stok po, którym nie da się jeździć.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Masz rację - wygłupiam się oczywiście... Choć z dwojga złego wolę stać w kolejkach i mieć pusty stok niż "nadprzepustowy" wyciąg i stok po, którym nie da się jeździć.

Pozdrowienia

Poza trasa nie dla kazdego "da sie jezdzic" 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wujot napisał:

Parę fotek dla tych co lubią takie klimaty.

Klimaty miód - lubię oceniać czasem (na własny użytek) Twoje zdjęcia- a to czy nie "spaprałeś" kadru czy może jakieś "przepalenia" albo "zawirowania" w perspektywie a może chociaż jakieś artefakty po obróbce (oczywiście wiem ze to album ale bycie zawodowcem zobowiązuje 😉) ..kombinuje co ja bym zrobił gdybym trafił do takiego narciarskiego nieba.🙂

Zawsze z przyjemnością oglądam Twoje foty ..  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...