Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kayak na wulkanie, czyli wyjazd sezonu!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Pakuje się na wyjazd sezonu! W piątek lecę samolotem na narty do... Turcji! Odwiedzę jeden z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Turcji, wybudowany na zboczach wulkanu - Erciyes Ski Resort.

Przy okazji polecę balonem w Kapadocji oraz zwiedzę miasto Kayseri. Relacja z wyjazdu będzie na moim profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/skionline.pl/

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już spakowany, bilety na pociąg kupione, karty pokładowe wydrukowane. Czas zbierać się na wyjazd sezonu :).

Zastanawiam się, jaki będzie ten wyjazd, jakie będą moje wrażenia w pierwszego mojego wyjazdu na narty do Turcji, napisze więcej, pierwszego w życiu pobytu w Turcji!
Nie licząc małego epizodu na tragu w Bodrum, gdzie trafiłem na kilka godzin z greckiej wyspy Kos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/19/2021 at 9:06 AM, Jeeb said:

oglądałem i wielkie dzięki bo już wiem że destynacja turecka jest dla mnie zupełnie bez sensu

Jak dla mnie, to ma to sens np. w przypadku 2 tygodniowych wczasów wyskoczyć parę razy na narty w ramach ciekowostki, a poza tym pozwiedzać tamtą część Turcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przed Tobą pierwsza część filmu ze słonecznej Turcji. Zapraszam Cię w podróż do środkowej Anatolii, na narty do położonego na wulkanie, najmłodszego ośrodka narciarskiego w Turcji - Erciyes. Zobaczysz, jak dojechałem do Kayseri, jak wygląda ośrodek narciarski na wulkanie. Drugą część filmu znajdziesz wkrótce na moim kanale. Zapraszam!

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie wyjazdu do Turcji były nie tylko narty. Jak pamiętacie z pierwszej części, wiatr unieruchomił krzesła, dzięki którym mogłem dotrzeć, to wysuniętego najbardziej na północ, regionu ośrodka Erciyes. Drugiego dnia, mimo zachmurzenia, pogoda była już bardziej łaskawa i udało mi się, z przygodami, odkryć na nartach resztę ośrodkach narciarskiego.

Kolejny dzień spędziłem w Kapadocji, którą znałem z kolorowych zdjęć w Internecie i filmów w TV i na YouTube. Był nocleg w skalnej grocie, Dolina Miłości oraz wędrówka na czworaka w głębi ziemi. Z resztą zobacz sam!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JC napisał:

Tak, latają. Ja niestety trafiłem na zbyt silny wiatr.

Szkoda, mam nadzieję że następnym razem będziesz miał więcej szczęścia!

Jeśli ktoś wybiera się do Kapadocji to lot balonem jest super przeżyciem. Pomimo bardzo wysokiej ceny warto! :)

Zdjęcie na zachętę dla potomnych

 

DSC_0189.thumb.JPG.536eb6d5f30697de05eea173e81aa71e.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...