Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nauka jazdy na nartach


Gosia.K

Rekomendowane odpowiedzi

Karpacz Winterpool , póżniej przejdzesz na  Padok na Kopie, lub od razu na Padok N3,  lub od razu N3 . zerkniesz Pod Wang , póżniej na Euro, później...  ludzie moga być, ale gdzie nie ma, kwestia terminu, 

dodatkowo jak na dłuzszy wyjazd masz i rekreacje możesz i pochodzić na wycieczki Śniezka i pozwiedzać Światynia Wang , skocznia itp , odpoczac basen Gąłebiewski  czy po biesiadować🙂

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexi  ty chyba ten Dziadek jesteś  jak ktoś jedzie na dwa tygodnie bo tak mis się gdzies wydawało ze kolezanka napisała , to moze jechac do dziury na stoczek 20 metrowy , i siedzieć  w pokoju i tego  tez nie neguje , Można tez jechać w innne miejsce i łączyc odpoczynek z rekreacja i sportem i poznawaniem kultury rejonu ,  a co w tym żłego ze pojdzie do knajpy i napije sie grzańca zje smazonego sera itp to jakieś problem jest ? moze ty wozisz ze sobą słoiki.  Chyba tylko dla hipokryzji Polków którzy ida do sklepu i kupuja szczeniaka jest ok

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gorny7 napisał:

Lexi  ty chyba ten Dziadek jesteś  jak ktoś jedzie na dwa tygodnie bo tak mis się gdzies wydawało ze kolezanka napisała , to moze jechac do dziury na stoczek 20 metrowy , i siedzieć  w pokoju i tego  tez nie neguje , Można tez jechać w innne miejsce i łączyc odpoczynek z rekreacja i sportem i poznawaniem kultury rejonu ,  a co w tym żłego ze pojdzie do knajpy i napije sie grzańca zje smazonego sera itp to jakieś problem jest ? moze ty wozisz ze sobą słoiki.  Chyba tylko dla hipokryzji Polków którzy ida do sklepu i kupuja szczeniaka jest ok

Można też wziąć książkę do nauki języka polskiego. A jakże, przyda się, zaprawdę powiadam. A ile wstydu pozwoli uniknąć!

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Bumer said:

Można też wziąć książkę do nauki języka polskiego. A jakże, przyda się, zaprawdę powiadam. A ile wstydu pozwoli uniknąć!

Polonista 😂Tobie bym radziła poczytać o zasadach dobrego wychowania.  Poza tym bardzo nie podobało cię się moje główne pytanie a wracasz tu jak bumerang. Jeżeli to nie problem to proszę nie wracaj na ten czat więcej bo akurat ja cię tu nie chce i także twoich rad. 
Ps. W świecie gdzie możesz być wszystkim bądź po prostu miły i przestań się czepiać każdego o wszystko. Ze tez ci się chce na to czas marnować😂 Żegnam !

  • Like 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, gorny7 said:

Lexi  ty chyba ten Dziadek jesteś  jak ktoś jedzie na dwa tygodnie bo tak mis się gdzies wydawało ze kolezanka napisała , to moze jechac do dziury na stoczek 20 metrowy , i siedzieć  w pokoju i tego  tez nie neguje , Można tez jechać w innne miejsce i łączyc odpoczynek z rekreacja i sportem i poznawaniem kultury rejonu ,  a co w tym żłego ze pojdzie do knajpy i napije sie grzańca zje smazonego sera itp to jakieś problem jest ? moze ty wozisz ze sobą słoiki.  Chyba tylko dla hipokryzji Polków którzy ida do sklepu i kupuja szczeniaka jest ok

Tak chcialabym aby to były przynajmniej dwa tygodnie ☺️ Jak się da to trochę dłużej wiec starczy czasu i na naukę i na przyjemności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gorny7 napisał:

Lexi  ty chyba ten Dziadek jesteś 

Tak jestem.. na stoki słoików nie wożę i nie wymagam żeby inni wozili ale wymagam (często życzeniowo) żeby ktoś czytając moje posty lub samemu je pisząc używał mózgu - na tym forum to w dobrym tonie jest i w dodatku nie boli ..uwierz 

36 minut temu, gorny7 napisał:

pojdzie do knajpy i napije sie grzańca zje smazonego sera itp to jakieś problem jest ?

 Kosmita czy z Zanzibaru?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gosia.K napisał:

Polonista 😂Tobie bym radziła poczytać o zasadach dobrego wychowania.  Poza tym bardzo nie podobało cię się moje główne pytanie a wracasz tu jak bumerang. Jeżeli to nie problem to proszę nie wracaj na ten czat więcej bo akurat ja cię tu nie chce i także twoich rad. 
Ps. W świecie gdzie możesz być wszystkim bądź po prostu miły i przestań się czepiać każdego o wszystko. Ze tez ci się chce na to czas marnować😂 Żegnam !

Proszę pani, polonistą to ja nie jestem. Zasady dobrego wychowania także znam. Na tym forum jestem obecny ponad 10 lat. Nie uzurpuję sobie z tego powodu jakichś specjalnych przywilejów, nie mniej jednak zainteresowany jestem poziomem tego forum dyskusyjnego. Po prostu chciałbym mieć jakieś korzyści, nauczyć się czegoś, dowiedzieć, korzystając z wymiany  wiedzy, doświadczeń, poglądów  itp. A czego to ja mogę się dowiedzieć od osoby pani pokroju? Pisze pani o zasadach dobrego wychowania. A jakież to pani posiada to wychowanie skoro w chamski sposób zawłaszcza sobie pani wątek który założyła? Zauważyła pani chyba, że do pani infantylnych i pełnych prymitywnej pisaniny komentarzy nie odnoszę się. Ten jest ostatnim, mam nadzieję, że wejdzie on pani w piety i zrozumie pani jakim jest jełopem. Zastanawiam się skąd biorą się tacy niedouczeni a zarazem pewni siebie ludzie?   Narciarstwo jest, a w każdym bądź razie było, w pewnym sensie zajęciem elitarnym. Uprawiali go ludzie posiadający pewien szeroko rozumiany poziom i status społeczny. Jako aktywny narciarz jestem zainteresowany eliminowaniem spośród braci narciarskiej osób prymitywnych, które swymi komentarzami, zachowaniem, sadzeniem się,  zaniżają poziom grupy. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mario33 napisał:

Widać, że koleżanka jest zadaniowa, a Wy się rozdrabniacie na pierdoły 🙄 odpowiedzcie na pytania i tyle. Nauczy się.

Jedna rzecz - buty kup własne, dobrze dopasowane (dobry sklep z bootfitterem). Raz, że względy higieniczne, dwa - niedopasowane buty przeszkodzą w sprawnym osiągnięciu celu. Serio. Resztę na razie wypożyczaj.

Cześć

Nie Mariusz. Koleżanka nie jest zadaniowa tylko jest zwykłym bufonem i nie będzie z niej narciarza, jedynie zjeżdżacz, jeżeli w ogóle. Jak na razie jest tu gościem a rozstawia wszystkich po kątach. Sugerowałem grzecznie wyluzowanie oraz zaproponowałem konkretną pomoc ale nawet nie dostałem tekstu typu "pocałuj mnie w d... " więc niech gosia spada tam skąd się wzięła. Rozumie?

Pozdrowienia

  • Like 5
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bumer napisał:

Zastanawiam się skąd biorą się tacy niedouczeni a zarazem pewni siebie ludzie?  

to chyba kwestia wieku i dodatkowo nastawienia: mnie się należy, ja jestem najważniejsza. Też próbowałem zasugerować, że naukę można rozpocząć blisko miejsca zamieszkania na małej górce i odpowiedź @Gosia.K była taka, abym się nie wtrącał czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Nie Mariusz. Koleżanka nie jest zadaniowa tylko jest zwykłym bufonem i nie będzie z niej narciarza, jedynie zjeżdżacz, jeżeli w ogóle. Jak na razie jest tu gościem a rozstawia wszystkich po kątach. Sugerowałem grzecznie wyluzowanie oraz zaproponowałem konkretną pomoc ale nawet nie dostałem tekstu typu "pocałuj mnie w d... " więc niech gosia spada tam skąd się wzięła. Rozumie?

Pozdrowienia

Forum jest publiczne ale post był mój i to tylko proszący o podpowiedz i o sugestie wiec chyba mogę sobie życzyć aby ludzie zostawili sugestie a nie pluli jadem i krytyka jakby było co krytykować jeszcze. Ktoś pyta ludzie odpowiadają chyba tak to działa, prawda? Nie interesowalo mnie czy moje pytanie się komuś podoba czy nie. Masz sugestie to się podziel, nie lubisz pytania to przejdź do wątku bardziej interesującego nikt nikogo nie zmusza aby pomagał.

Tak przy okazji to wysłałam ci wiadomość w pełni odpowiadając na pytania ale dopiero sprawdziłam ze niestety nie została wysłana ponieważ nie wpisałam tematu. Coz rzeczy nie dzieją się przypadkiem jak widac. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gosia.K napisał:

Forum jest publiczne ale post był mój i to tylko proszący o podpowiedz i o sugestie wiec chyba mogę sobie życzyć aby ludzie zostawili sugestie a nie pluli jadem i krytyka jakby było co krytykować jeszcze. Ktoś pyta ludzie odpowiadają chyba tak to działa, prawda? Nie interesowalo mnie czy moje pytanie się komuś podoba czy nie. Masz sugestie to się podziel, nie lubisz pytania to przejdź do wątku bardziej interesującego nikt nikogo nie zmusza aby pomagał.

Tak przy okazji to wysłałam ci wiadomość w pełni odpowiadając na pytania ale dopiero sprawdziłam ze niestety nie została wysłana ponieważ nie wpisałam tematu. Coz rzeczy nie dzieją się przypadkiem jak widac. 
 

Cześć

Forum jest publiczne i fachowe. Wiesz co to znaczy fachowe? Pisałaś gdzieś, że coś trenujesz itd. - więc powinnaś ogarniać. Laik nie komentuje fachowych ocen. Dostałaś sensowne rady, wiesz na czym masz się skupić. Jak zawarłaś w priv do mnie coś w rodzaju przepraszam to prześlij jeszcze raz  - jak nie. Żegnam.

Pozdrowieniia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Forum jest publiczne i fachowe. Wiesz co to znaczy fachowe? Pisałaś gdzieś, że coś trenujesz itd. - więc powinnaś ogarniać. Laik nie komentuje fachowych ocen. Dostałaś sensowne rady, wiesz na czym masz się skupić. Jak zawarłaś w priv do mnie coś w rodzaju przepraszam to prześlij jeszcze raz  - jak nie. Żegnam.

Pozdrowieniia

Dziękuje za rade i żegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 15:57, Bumer napisał:

A propos szkolenia narciarzy. Kiedyś w Solden byłem świadkiem zadziwiającej  sceny. Instruktor uczył początkującą adeptkę  narciarstwa. Adeptka była trochę zapasiona, ewidentnie ciężko i niezbyt lekko się ruszała. Instruktor robił co mógł, kiedy słownie się nie dało, ustawiał jej pozycję ręcznie, ustawiał ręcznie narty, po prostu dwoił się i troił. Skutki tej nauki były mizerne, panienka ociężale zsuwała się po płaskim stoku szkółki upadając dość często. Raczej narty ją prowadziły nie ona narty. Lekcja dobiegła końca, spocony instruktor oznajmił to adeptce. A ta na niego, huzia na Józia. Jak to koniec lekcji kiedy ona jeszcze nie umie jeździć?

i naprawdę nie miałeś nic lepszego do roboty przez tyle czasu w Solden że musiałeś podglądać całą lekcję tej kursantki

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

i naprawdę nie miałeś nic lepszego do roboty przez tyle czasu w Solden że musiałeś podglądać całą lekcję tej kursantki

Kurs odbywał się zaraz przy stacji i knajpie. Przy tej knajpie zostawiłem plecak. Rozpoczęcie nauki  tej pani zapamiętałem bo rzucała się w oczy, miała dość szerokie podwozie i koloooorowy strój. Ledwo podwoziem mieściła się w bramce. Widziałem to odpoczywając w słoneczku na ławce. Widziałem też niefortunne zakończenie nauki i kłótnię z instruktorem, która odbyła się bezpośrednio koło mnie,  bo akurat wtedy znów zajechałem na przerwę i odpoczynek. Tak się złożyło. No ale do dziś pamiętam choć było to chyba w 2001 czy 2002 roku. Takich scen się nie zapomina!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jeeb said:

i naprawdę nie miałeś nic lepszego do roboty przez tyle czasu w Solden że musiałeś podglądać całą lekcję tej kursantki

Zapasiona to zawsze lepiej brzmi 😂 bardzo obrazowo. Cóż za gentleman. Moze miala cukrzyce albo inne schorzenie. Z mojej  strony to bylby  szacunek za probe podjecia jakichkolwiek dzialan aby poruszac jak twierdzi  internetowy fit troll - “zapasione “ cialo . Mysle, ze historia wymyslona na potrzeby chwili tak  czy siak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gosia.K napisał:

Zapasiona to zawsze lepiej brzmi 😂 bardzo obrazowo. Cóż za gentleman. Moze miala cukrzyce albo inne schorzenie. Z mojej  strony to bylby  szacunek za probe podjecia jakichkolwiek dzialan aby poruszac jak twierdzi  internetowy fit troll - “zapasione “ cialo . Mysle, ze historia wymyslona na potrzeby chwili tak  czy siak. 

Bumera nie każdy lubi, ale nie jest to troll. Na forum owszem kłótni jest dużo, ale bardzo mało trolli. Trolli masz dużo na forach plotkarskich takich jak kafeteria, w komentarzach pod artykułami na WP, na forach w których przeważa młodzież w wieku szkolnych. Natomiast na bardzo tematycznych forach, jak rowerowe, żeglarskie, lotnicze, narciarskie, wyprawowe, modelarskie zazwyczaj jest ich dużo mniej.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ziemowit napisał:

Bumera nie każdy lubi, ale nie jest to troll. Na forum owszem kłótni jest dużo, ale bardzo mało trolli. Trolli masz dużo na forach plotkarskich takich jak kafeteria, w komentarzach pod artykułami na WP, na forach w których przeważa młodzież w wieku szkolnych. Natomiast na bardzo tematycznych forach, jak rowerowe, żeglarskie, lotnicze, narciarskie, wyprawowe, modelarskie zazwyczaj jest ich dużo mniej.

Dla mnie są to bajkopisarze forumowi

a ich aktywność wirtualna jest odwrotnie proporcjonalna do godzin spędzonych na  stoku

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...