Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nauka jazdy na nartach


Gosia.K

Rekomendowane odpowiedzi

@Gosia.K nie przejmuj się @Mitek i @Bumer. Znam osobiście obydwóch i w sekrecie Ci napiszę, że to podejrzane Typki 😉😀😁 

A jeśli chodzi o ich umiejętności narciarskie, to lepiej słuchaj @Jeeb, to największy specjalista na forum w tym zakresie. I jeździ, i szkoli...a na dodatek oblatany w Szwajcarii 🤪 tzw Alfa i Omega szusowania 🤔

Nie to co Andrzej @Bumer rajdowiec i 🚗, i na 🎿...albo co gorsza 😁 @Mitek baletmistrz 🤪 🕺 narciarski ⛷️ i mądrala...i na końcu, Warszawiak 😀

Fajny wątek, pozdro! 😂🤣😁

Edytowane przez marboru
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

Fajny wątek, pozdro!

He he, wątek jest prze! Dziękujemy @Gosia.K, że wpadłaś.

Dwa tygodnie w polskich górach, w jednym miejscu, to wyzwanie. To nie są Alpy i na pagórkach można się zanudzić. Sugerowany powyżej Zieleniec może jest i fajny, ale 2 tygodnie??? Co tam robić?

W PL wybierz lepiej Wisłę. Dużo ośrodków - wprawdzie zazwyczaj małych, ale jest wybór. Masz sporo płaskich szutrowisk z kanapą (np. Klepki, czy Złoty Groń w pobliskiej Istebnej), jak i z talerzykiem (Siglany). Masz też nieco większe i bardziej urozmaicone ośrodki (np. Cieńków). A jak już się nauczysz, wtedy można przeskoczyć do Szczyrku na Skrzyczne.

Podobnie jak z lokalizacją Wisła/Istebna/Szczyrk można myśleć o Krynica / Tylicz.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, WojtekM napisał:

 

W PL wybierz lepiej Wisłę. Dużo ośrodków - wprawdzie zazwyczaj małych, ale jest wybór. Masz sporo płaskich szutrowisk z kanapą (np. Klepki, czy Złoty Groń w pobliskiej Istebnej), jak i z talerzykiem (Siglany). Masz też nieco większe i bardziej urozmaicone ośrodki (np. Cieńków). A jak już się nauczysz, wtedy można przeskoczyć do Szczyrku na Skrzyczne.

 

Dodajmy że też na jednym karnecie - http://wislanskiskipass.pl

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bumer napisał:

ja mam zawsze scyzoryk przy sobie

Miałem kiedyś najlepszego kumpla "scyzora", razem dzielnie "stawaliśmy" przeciwko Warszawiakom na Okęciu (lotnisko wojskowe) - a tam wszyscy z Warszawy byli ..nawet jak był jeden z Sochaczewa to do Warszawy się "pucował".😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lexi napisał:

Miałem kiedyś najlepszego kumpla "scyzora", razem dzielnie "stawaliśmy" przeciwko Warszawiakom na Okęciu (lotnisko wojskowe) - a tam wszyscy z Warszawy byli ..nawet jak był jeden z Sochaczewa to do Warszawy się "pucował".😉

http://gwara-warszawska.waw.pl/piosenki/nie-masz-cwaniaka-na-warszawiaka/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie jestem warszawiakiem - tylko w Warszawie mieszkam. Urodziłem się w ... Sosnowcu, a wychowałem w Koszalinie.

Tak naprawdę zawsze lubiłem/lubię Wrocław, którego zresztą w ogóle nie znam, za ludzi i ich zachowanie w czasie powodzi.

Ale tak naprawdę od miast staram się trzymać z dala.

Pozdrowienia

 

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek Sosnowiecki słoiku 😉 wara od mojej Warszawy,pewnie przez myśl Ci przeszło  ..😜

Czym dziś by była Bruksela,Berlin,Paryż bez przyjezdnych ? Tak i dziś w pięknej Warszawie odnaleźć rodowitego ?! W tym siła tych miejsc !  

Tak,wiec @Gosia.K trafiłaś w ul w którym jest kilka szerszeni które czekają na okazje kąsania 😂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 09:26, WojtekM napisał:

Sugerowany powyżej Zieleniec może jest i fajny, ale 2 tygodnie??? Co tam robić?

w latach 70ych ubiegłego stulecia byłem tam 2 tygodnie na zimowisku i naprawdę było co robić

 

W dniu 13.02.2021 o 07:27, marboru napisał:

A jeśli chodzi o ich umiejętności narciarskie, to lepiej słuchaj @Jeeb, to największy specjalista na forum w tym zakresie. I jeździ, i szkoli...a na dodatek oblatany w Szwajcarii 🤪 tzw Alfa i Omega szusowania 🤔

chyba jednak mylisz z inną osobą bo wprawdzie byłem kilka razy w CH i chętnie dziele się posiadaną wiedzą na ten temat ale szkoleniem na nartach nigdy się nie zajmowałem, nie mam do tego ani uprawnień ani umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/13/2021 at 3:48 PM, Victor said:

@Mitek Sosnowiecki słoiku 😉 wara od mojej Warszawy,pewnie przez myśl Ci przeszło  ..😜

Czym dziś by była Bruksela,Berlin,Paryż bez przyjezdnych ? Tak i dziś w pięknej Warszawie odnaleźć rodowitego ?! W tym siła tych miejsc !  

Tak,wiec @Gosia.K trafiłaś w ul w którym jest kilka szerszeni które czekają na okazje kąsania 😂 

 

Szerszeni?😂bardziej muszki owocowki. Szerszen jest grozny muszka natretna. Ciezko sie pozbyc jak widac.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...