Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dzięki wszystkim za info


Patrykos

Rekomendowane odpowiedzi

MACIE JKIEś WRAżENIA PO SLX?? SL12??

Tzn czy mieliście okazje jeździć na którejś z tych nart... Zdaje sobie sprawę że jak ktos jest dobry to na każdeych nartach zjedzie nawet na cheblach!

jednakże kolega, który wypisuje (szanuje zdanko każdego) że ta firma jest ok a ta nie mija się z celem. Jeśli ktoś na nich nie jeżdził to nie może o nich nic powiedzieć :)

CZY KTOś JEźDZIł NA ELAN SL,SLX??? ATOMICSL9 SL 11,12???

EWENTUALNIE FISCHER WC SC, RACE SC????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE JKIEś WRAżENIA PO SLX?? SL12??

Witam , polecam SL 12 165cmATOMIC. Jest sztywna poprzecznie , dobrze trzyma na lodzie, krawędzie ma grube - jak to sklepówka. Co do SLX nie jeździłem na tych nowych z tego sezonu ale polecam z 04/05 , mają szerokie piętki więc przyspieszają wręcz wystrzeliwują po wyjściu ze skrętu(miały zamontowaną płytę VIST 35mm!!!!!). Polecam także Dynastar

Omeglass Comp z 05/06 , twarde solidne narty , bardzo stabilne do silnych gości. Oczywiście jeśli jesteś lżejszy (ok 65 kg) to mogą Tobie wystarczyć drugie slalomki z kolekcji firm.

Wybór pozostawiam Tobie zależny oczywiście od osobistych upodobań.

Pozdrawiam wszystkich spragnionych śniegu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE JKIEś WRAżENIA PO SLX?? SL12??

Ja dwa sezony temu przesiadłem się z Atoma SL9 Na Fis. Race SC i jestem z tej zamiany bardzo zadowolony: do SL moim zdaniem byłem za lekki(ważyłem wtedy 67 kg). Co do odczuć to mogę stwierdzić coś takiego: zapoczątkowanie skrętu na SL to jak w samolocie typu pasażer, a w Race SC to jak F 16 i podobna sytuacja z krawędzi na krawędź SL pewnie ale dość ociężałe, a Race SC błyskawicznie.

Najlepiej to pożyczyć do testów jak jesteś gdzieś z okolic Bielska to zadzwoń do Carwingsportu, Agnieszka Ci na parking na Folwarku przyniesie Elany jakie będziesz chciał,Fischery w Szczyrku pożyczysz w nowym centrum testowym namiary na skionline znajdziesz a nawet na tym forum tylko jak to BOBIC radzi zadzwoń wcześniej i umów się bo tam zimy nie ma, a nawet jak będzie to pewnie trasy.. no odbiegłem od tematu, Atomy SL9 czy 11 to tak brzydko powiem byle gdzie pożyczysz.

POzdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE JKIEś WRAżENIA PO SLX?? SL12??

Witam witam,....

.... ciekawa przesiadka, sam byłem użytkownikiem tego modelu , później "popadłem wręcz w fascynację" RC4WCSC /A.D. 2004/. W związku z tym wydaje mi się jednak, że tamten atomic (nawet SL11) był/jest miększy od WC SC, a o wyraźniejszej inicjacji skrętu w dociążeniu decydowała wyraźna różnica w taliowaniu. Z autopsji wiem, że po zmianie nart (jeździłem wcześniej na "Felkach") najnormalniej zacząłem się bardziej przykładać, :-)...hehehehe do jazdy.

P.S.

Ciekawe skąd nazwa "czarna mamba"

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE JKIEś WRAżENIA PO SLX?? SL12??

Jeżdzę od 2 lat na SLX są po prostu super. Pozostałe marki są napewno dobre . Musisz znależc coś co Cię pchnie do zakupu Twojego modelu . Ja jeżdze na Elan bo je po prostu lubię i dobrze czuje . Zyczę udanego wyboru. Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...