Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SNOW EXPO 2023 - BIałka Tatrzańska


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszam na SNOW EXPO SKI TEST.

Sobota: 8:00-15:00
Niedziela: 8:00-15:00

Najnowszy sprzęt na sezon 2021, narty i deski kilkunastu producentów będziecie mogli testować na stoku Skolnity Wisła. Są to największe testy w Polsce i jedyna okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów. Absolutnie za darmo, możecie zmieniać narty lub deski kolejnych marek i sprawdzać je w aktualnie panujących warunkach na stoku. To jedyna możliwość, aby idealnie dobrać wyposażenie do swoich umiejętności i potrzeb, jeszcze przed zakupem. Równocześnie jest to okazja do zdobycia najlepszej wiedzy, bezpośrednio od przedstawicieli producentów, wymiany doświadczeń i przekazania im swoich odczuć. Nie wiesz jak wybrać sprzęt na kolejny sezon?

Przyjedź na „SNOW EXPO – SKI TEST”. Przetestujesz narty ⛷: Blizzard Dynastar Elan HEAD K2 MAJESTY NORDICA Rossignol VÖLKL Wed’ze Decathlon Przetestujesz deski 🏂: K2

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było się dokleić i przybić żółwia Panie Jacku. Pozdro ;)

Co do samych testów póki ze śniegu nie zrobił się cukier, udało mi się pojeździć na slalomowych 2 parach Elanów, 2 parach Nordica i Voelkl. Może dlatego, że na Elanach warunki miałem najlepsze - najbardziej je polecam. Ale co kto lubi... 

Edytowane przez ElectroOnePoland
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Micheł napisał:

@ElectroOnePoland duże kolejki do testowania?

Kolejki do testów małe. Tak naprawdę narty testowało na moje oko kilkanaście osób. Nie było problemu z wzięciem modelu jaki się chciało. Szkoda, że nie było Atomica, bo chciałem spróbować ich nart. Jutro mam zamiar sprawdzić Heady, K2 i Rossignol.

Edytowane przez ElectroOnePoland
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ElectroOnePoland napisał:

Kolejki do testów małe. Tak naprawdę narty testowało na moje oko kilkanaście osób. Nie było problemu z wzięciem modelu jaki się chciało. Szkoda, że nie było Atomica, bo chciałem spróbować ich nart. Jutro mam zamiar sprawdzić Heady, K2 i Rossignol.

Dzięki za info, w takim razie i ja się postaram jutro z rana wybrać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lb2635 napisał:

Od której można wynająć narty do testów? Jakie formalności trzeba spełnić i ile to trwa? Na jaki czas można wynająć do testów?

Pozdrawiam

Od 8. Najlepiej mieć dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Formalności trwają 2 minuty plus dwie minuty na ustawienie wiązań. Nie było limitu czasowego. Chociaż z szacunku dla innych chcących potestować, warto często wymieniać się nartami. Ja zmieniałem co dwa zjazdy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • JC changed the title to SNOW EXPO 2013 - Tauron Arena Kraków
  • JC changed the title to SNOW EXPO 2023 - BIałka Tatrzańska

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...