Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SNOW EXPO 2023 - BIałka Tatrzańska


JC

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, marionen napisał:

No to się minęliśmy, bo ja w niedzielę, szkoda bo byłoby co powspominać...

Cze

No widzisz, ja też byłem w niedzielę, ale gościa z napisem na klacie i plecach "Mario" nie widziałem :). Szkoda. Trafiłem na pogadankę mastersów, fajne chłopaki, ciekawe. Kijki młodemu kupiłem za dobre pieniądze. Ale generalnie to bardzo mała impreza. Mało wystawców. Szkoda. Ludzi średnio, niektóre stoiska puste. Pewnie prelekcje ciekawe, wartościowe. @JC gdzieś tam mignął, ale nie zaczepiałem. Wiem że przy 6 000 000 aktywnych użytkowników ciężko znaleźć czas aby odpisać choćby "zapraszam". Trudno, ja się tam nie lubię narzucać, każdy ma swoje priorytety.

pozdrawiam

Edytowane przez marekbtl
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 12:00, marekbtl napisał:

Cze

No widzisz, ja też byłem w niedzielę, ale gościa z napisem na klacie i plecach "Mario" nie widziałem :). Szkoda. Trafiłem na pogadankę mastersów, fajne chłopaki, ciekawe. Kijki młodemu kupiłem za dobre pieniądze. Ale generalnie to bardzo mała impreza. Mało wystawców. Szkoda. Ludzi średnio, niektóre stoiska puste. Pewnie prelekcje ciekawe, wartościowe. @JC gdzieś tam mignął, ale nie zaczepiałem. Wiem że przy 6 000 000 aktywnych użytkowników ciężko znaleźć czas aby odpisać choćby "zapraszam". Trudno, ja się tam nie lubię narzucać, każdy ma swoje priorytety.

pozdrawiam

Cześć. No nie dane nam było się spotkać, trzeba będzie jednak na śniegu. Byłem od 10.30 do 16. W Krakowie faktycznie dużo mniej wystawców jak w Warszawie. Czasy takie, że większość firm szuka oszczędności. Pogadanki czy prelekcje jednak warte uwagi i odwiedzin przez osoby zainteresowane narciarstwem. Tauron Arena prezentuje się ciekawie.

PSX_20231113_225127.thumb.jpg.81555a7c83d543793b2816bf6e33e614.jpg

Na wywiadzie z mastersami Jakubem Gajewskim-Głodkiem i  Bartoszem Hamerą oczywiście byłem i fajnie było ich posłuchać. 

PSX_20231113_224433.thumb.jpg.5129bb75882b33c3f5eb9d7202baf248.jpg

A @Chrumcia lub Mikołaj (byli razem ) zrobili mi nawet zdjęcie...

PSX_20231115_214958.thumb.jpg.be401c6a80ee1dfea7eccfcb37a53db2.jpg

Z Kubą G-G miałem okazję kilka razy nawet trenować, ale nie ze względu na poziom sportowy, tylko znamy wspólnie kilku trenerów. Ostatni raz jeździliśmy ładnych (może 8-9) kilka lat temu w Kamienicy. My na jednych nartach, a Kuba miał chyba z 5 par samych slalomek Rossignola, wszystko codziennie ostrzone i smarowane. On i Krzysztof "Śląski" Ślęzak (który zginął tragicznie 3 lata temu na skiturach w Tatrach) wieczorami zajmowali się sprzętem i omawiali techniczne aspekty slalomowych skrętów, a my pozostali na wieczorne (nocne) Polaków rozmowy. Wszyscy karnie jednak stawialiśmy się na kolejnym dniu treningowym. 

Jakub G-G w akcji...

kuba.thumb.png.5f180c18cf7f2ff5a822f11a11c5457b.png

kuba2.thumb.png.4f29b671cdc33344793be7d30a552e93.png

kuba3.thumb.png.b0ed2bc4abec4c23b049ccff4a445af2.png

Ja też coś tam próbowałem...

mario.thumb.png.13ee660b78ef3eb41ed88a225d281ae0.png

mario3.thumb.png.2eec5c4479c9fb21f673009c207fa44d.png

Marek a dlaczego się nie spotkaliśmy? Ja miałem przed Snow Expo bardzo zajęty piątek i sobotę, na forum zaglądałem w nocy, jednak Twój piątkowy post był dla mnie już niewidoczny. Nawet w niedzielę rano patrzyłem czy ktoś coś nie napisał, niestety było dużo postów w innych tematach i niedziela przeleciała. Pozdrawiam i czekam na kolejną okazję gdzieś na śniegu... 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Cześć. No nie dane nam było się spotkać, trzeba będzie jednak na śniegu. Byłem od 10.30 do 16. W Krakowie faktycznie dużo mniej wystawców jak w Warszawie. Czasy takie, że większość firm szuka oszczędności. Pogadanki czy prelekcje jednak warte uwagi i odwiedzin przez osoby zainteresowane narciarstwem. Tauron Arena prezentuje się ciekawie.

PSX_20231113_225127.thumb.jpg.81555a7c83d543793b2816bf6e33e614.jpg

Na wywiadzie z mastersami Jakubem Gajewskim-Głodkiem i  Bartoszem Hamerą oczywiście byłem i fajnie było ich posłuchać. 

PSX_20231113_224433.thumb.jpg.5129bb75882b33c3f5eb9d7202baf248.jpg

A @Chrumcia lub Mikołaj (byli razem ) zrobili mi nawet zdjęcie...

PSX_20231115_214958.thumb.jpg.be401c6a80ee1dfea7eccfcb37a53db2.jpg

Z Kubą G-G miałem okazję kilka razy nawet trenować, ale nie ze względu na poziom sportowy, tylko znamy wspólnie kilku trenerów. Ostatni raz jeździliśmy ładnych (może 8-9) kilka lat temu w Kamienicy. My na jednych nartach, a Kuba miał chyba z 5 par samych slalomek Rossignola, wszystko codziennie ostrzone i smarowane. On i Krzysztof "Śląski" Ślęzak (który zginął tragicznie 3 lata temu na skiturach w Tatrach) wieczorami zajmowali się sprzętem i omawiali techniczne aspekty slalomowych skrętów, a my pozostali na wieczorne (nocne) Polaków rozmowy. Wszyscy karnie jednak stawialiśmy się na kolejnym dniu treningowym. 

Jakub G-G w akcji...

kuba.thumb.png.5f180c18cf7f2ff5a822f11a11c5457b.png

kuba2.thumb.png.4f29b671cdc33344793be7d30a552e93.png

kuba3.thumb.png.b0ed2bc4abec4c23b049ccff4a445af2.png

Ja też coś tam próbowałem...

mario.thumb.png.13ee660b78ef3eb41ed88a225d281ae0.png

mario3.thumb.png.2eec5c4479c9fb21f673009c207fa44d.png

Marek a dlaczego się nie spotkaliśmy? Ja miałem przed Snow Expo bardzo zajęty piątek i sobotę, na forum zaglądałem w nocy, jednak Twój piątkowy post był dla mnie już niewidoczny. Nawet w niedzielę rano patrzyłem czy ktoś coś nie napisał, niestety było dużo postów w innych tematach i niedziela przeleciała. Pozdrawiam i czekam na kolejną okazję gdzieś na śniegu... 

cze

Ja na prelekcji siedziałem na górze, bo z daleka lepiej widzę😉. Cóż…. NEXT time.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
55 minut temu, moruniek napisał:

@marekbtl @marionen mam wasze nr telefonów, przy następnej okazji Was ze sobą skontaktuję. Tylko dajcie znać wcześniej, bo fajne z Was chłopaki i na nartach stać umiecie. 

Dzięki Krzysiu, najwyższy czas nauczyć się na tych nartach jeździć, bo stanie mamy opanowane😉. Ja, nie wiem jak Mario od soboty będę się uczył we Włochach…. Ale nie tych pod Wawą.

pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marekbtl napisał:

Dzięki Krzysiu, najwyższy czas nauczyć się na tych nartach jeździć, bo stanie mamy opanowane😉. Ja, nie wiem jak Mario od soboty będę się uczył we Włochach…. Ale nie tych pod Wawą.

pozdro

To żeś teraz pojechał 😉. Włochy to dzielnica Warszawy o 1951 roku. Żadne tam pod Wawą a w Warszawie. (Wiem, w Internetach jest napisane, że to dzielnica podmiejska) Wyjazdu zazdroszczę i powoli przebieram nóżkami, bo nie mogę doczekać się swojego wyjazdu na narty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to SNOW EXPO 2023 - BIałka Tatrzańska

Już w ten weekend, w dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

Kto się wybiera???

 

IMG_7073.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JC napisał:

Już w ten weekend, w dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

Kto się wybiera???

 

IMG_7073.jpeg

..apage, Satanas... jak najdalej - mam słaby charakter i nie ma bata żebym nie zostawił na takiej imprezie kilku tysi.. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wolcjusz napisał:

Kurczę, waham się czy jechać specjalnie do Białki, popróbowałbym różnych ciekawostek, ale pogodowo na razie wygląda to niespecjalnie i z tego co widzę na kamerach, to Jankulakowski i Remiaszów nadal nie odpaliły, więc pewnie będzie tłoczno.

 

Na stronie podają, że Jankulakowski i Remiaszów mają uruchomić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy ma ktoś wiedzę, kto w trakcie Snow Expo na śniegu reprezentuje poszczególne marki? Chodzi mi czy są tam jacyś dobrzy, otwarci i obiektywni narciarze, którym można zaufać? Może wybrałbym się do Czarnej Góry...bo chyba Sztekle mnie opuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...