Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jeeb napisał:

I byłeś zadowolony z efektów tego szkolenia ?

Każdy dzień na nartach  to jakiś progres. Nie jestem instruktorem, ale dla mojej partnerki moja obecność obok i drobne wskazówki są wielkimi wsparciem. Przeskok z Nosala/szkółki na  niebieski  stok uważam za sukces. Nigdy wcześniej nie miała na to odwagi. Wciaz jest początkująca narciarką z bardzo małymi umiejętnościami.  Młody natomiast ma przykaz jazdny sznurkiem za mną i wykonywania tego o co go poproszę, ale jak to dzieciak, wiecie jak słucha ojca. Mimo to podobna sytuacja. W tamtym roku szkółka Nosal, wczoraj we mgle na czerwonych sotokach. 

Podsumowując jestem bardzo zadowolony. 

Uważam że nie ma nic skuteczniejszego niż dni na stoku i te ostatnie dwa z których musieliśmy zrezygnować dołożyły by kolejna cegiełkę. Pogoda ma być petarda. 

Ale są ważniejsze a nawet przykre sprawy😔

Edytowane przez artix
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artix napisał:

Delszej relacji nie będzie gdyż urlop został przerwany nagłą chorobą w rodzinie. 😔

Oczywiście gdyby ktoś w przyszłości potrzebował info lub  pomocy w wyjeździe do Skandynawii piszcie bez wąchania. 

Miało być oczywiście "wachania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix,muszę przyznać, że trochę mnie zainspirowałeś tą Szwecją. Nawet nie wiedziałem, że tam są całkiem duże ośrodki narciarskie.

Tym bardziej, że mieszkam w Gdyni. Z Gdańska mam prom do Nynashamn koło Sztokholmu i dalej 6,5 godz. do Salen. Nie licząc podróży promem to tyle samo co do Szczyrku.

Mogę jechać na narty po 20 marca więc ewentualnie mógłbym pojechać dalej na północ do Are (8,5 godziny z Nynashamn). Ośrodek według opisu wydaje się ciekawy i większa gwarancja śniegu. No i w tym roku nie powinno być za dużo ludzi bo Norwegowie siedzą u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Romanek napisał:

Artix,muszę przyznać, że trochę mnie zainspirowałeś tą Szwecją. Nawet nie wiedziałem, że tam są całkiem duże ośrodki narciarskie.

Tym bardziej, że mieszkam w Gdyni. Z Gdańska mam prom do Nynashamn koło Sztokholmu i dalej 6,5 godz. do Salen. Nie licząc podróży promem to tyle samo co do Szczyrku.

Mogę jechać na narty po 20 marca więc ewentualnie mógłbym pojechać dalej na północ do Are (8,5 godziny z Nynashamn). Ośrodek według opisu wydaje się ciekawy i większa gwarancja śniegu. No i w tym roku nie powinno być za dużo ludzi bo Norwegowie siedzą u siebie.

Z tego co się dowiadywałem Åre jest nr 1. 

W Twoim wypadku prom to żadna strata czasu gdyż możesz wziąć nocny i się wyspać. Jedyny minus to dodatkowe koszta. 

Dobrą alternatywą jest lot Katowice-Malmö. To zaledwie godzina lotu z hakiem. Dalej auto z lotniska. 

Edytowane przez artix
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Romanek napisał:

Z tego co czytałem to wyjazd na narty do Szwecji do najtańszych nie należy.

Ale jak pozamykają wszystko na południu to trzeba będzie jechać do Szwedów. Za karę. :)

W domkach masz wszystko co potrzeba. Prowiant z PL i jakos to dopniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, artix napisał:

W domkach masz wszystko co potrzeba. Prowiant z PL i jakos to dopniesz ;)

Cześć

Przeczytałem cały temat, obejrzałem zdjęcia, przeanalizowałem szacunku kosztów oraz zupełnie nową logistykę podróży (co dla mnie ma dodatkowy silny walor bo wakacje zaczynam w momencie jak wsiądę do samochodu pod domem) i z dumą zadzwoniłem do Rybelka za swoim (oczywiście najpierw Twoim) pomysłem na fajne narciarskie wakacje i usłyszałem:

"Tak jest daleko, do tego przez morze, zimno no i dzień krótki i góry z lasem, śnieg twardy a w ogóle to na północ nawet w lecie nie pojedzie"... I co ja mam teraz k.....a z takim fajnym pomysłem zrobić...?

A tak ładnie wszystko zbadałeś i opisałeś!

Pozdrowienia

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

zimno no i dzień krótki i góry z lasem, śnieg twardy a w ogóle to na północ nawet w lecie nie pojedzie"... I co ja mam teraz k.....a z takim fajnym pomysłem zrobić...?

Kiedyś chciałem moją panią "wyrwać" na ryby do Szwecji...reakcja podobna..😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...