Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

krzysiek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

przybyłem bo skiforum wcięło. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego? :/

Narciarska brać pewnie jest i tu, więc proszę o przyjęcie. Kilka osób znam ze skiforum,

wiele mi pomogli (Mitek, Fredowski i kilka innych osób które wypowiadały się pod moimi filmikami).

 

Pozdrawiam

Krzysiek K

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzysiek_ napisał:

przybyłem bo skiforum wcięło. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego? :/

Kara za olewanie forum przez adminów / moderatorów. 
Ścieki wybiło ponad limit.
(to tak półprawdą) 

A naprawdę to sfajczyły się serwery we Francji na których było forum.
https://www.usnews.com/news/world/articles/2021-03-10/fire-breaks-out-in-ovh-building-in-strasbourg-france

  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Ja też przywędrowałem tutaj ze skiforum, w tamtym miejscu byłem użytkownikiem przez 12 lat 😀

Też byłem od 2008 roku ale skończyłem udzielanie się rok temu. Za dużo mułu. :)

 

27 minut temu, yoss napisał:

Chciałbyś dodatek za pracę w trudnych warunkach? 

Może przynajmniej jakieś darmowe skipassy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzysiek_ napisał:

Witam wszystkich,

 

przybyłem bo skiforum wcięło. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego? :/

Narciarska brać pewnie jest i tu, więc proszę o przyjęcie. Kilka osób znam ze skiforum,

wiele mi pomogli (Mitek, Fredowski i kilka innych osób które wypowiadały się pod moimi filmikami).

 

Pozdrawiam

Krzysiek K

Z głupia frant zapytam Fred ma tutaj bana? Może na kn się objawi? Szkoda chłopa.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawelb91 napisał:

Kara za olewanie forum przez adminów / moderatorów. 
Ścieki wybiło ponad limit.
(to tak półprawdą) 

- admin skiforum: Czy wszystko, nawet backupy się spaliły i nic już nie odzyskamy? 😭

- OVH support: Nasze zespoły ciężko pracowały i w końcu udało się odzyskać pana dane.

- admin skiforum: Oh shit! Nic mi nie wysyłajcie. Powiem im, że nic nie dało się zrobić. 😨

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ziemowit napisał:

- admin skiforum: Czy wszystko, nawet backupy się spaliły i nic już nie odzyskamy? 😭

- OVH support: Nasze zespoły ciężko pracowały i w końcu udało się odzyskać pana dane.

- admin skiforum: Oh shit! Nic mi nie wysyłajcie. Powiem im, że nic nie dało się zrobić. 😨

Chyba tak nie jest. Mieli jakaś wersje na ovh recovery, ale mogli jej nie wykupić i wtedy d...

postawienie od nowa może jedynie zniechęcać ew wymagać czasu i tu mogą odpuścić co rozumiem bo sam mam (nie)winny serwer

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ziemowit napisał:

Fredowski występował pod nickiem alfredoo i ostatni raz pisał tu niecałe 10 lat temu: https://www.skionline.pl/forum/profile/914-alfredoo/

Fred był jednym z niewielu forumowiczów z którymi kiedyś jeździłem na nartach, w Studenov. 
Inni jak zeberka, b4me już nie piszą. Colgate i Jaro od wyjazdow tez chyba nie. No jeszcze Bruner, nie wiem czy tu pisze? ja tu pisałem od początku mej kariery na estradzie na pewno sobie poradzę rownolegle poniekąd w wątkach soelden mon amour czy śladami boruty o cortinie no i o skiturach bo tu a nie ma sf mekka, choć z tym różnie bywało, bo zdarzało mi się mieć wycięty post o co żal do admina i Mario, bo o 1g za ciężko dla wątku, ot taka łyżka dziegciu w skądinąd fajnym forum i ekipie

5F8E0B54-49DB-414D-AEC9-C8F5FDBAC5E0.jpeg

Edytowane przez sstar
Edit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim użytkownikom, pozdrawiam serdecznie zarówno starych kolegów jak i mam nadzieję tych nowopoznanych. Dla tych którzy mnie nie znają - mam na imię Adam, wiosen 50, na nartach coś ok. 45, od ok dekady zawodowo trudnię się szkoleniem narciarskim na każdym stopniu zaawansowania.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adam ..Duch napisał:

Dzień dobry Wszystkim użytkownikom, pozdrawiam serdecznie zarówno starych kolegów jak i mam nadzieję tych nowopoznanych. Dla tych którzy mnie nie znają - mam na imię Adam, wiosen 50, na nartach coś ok. 45, od ok dekady zawodowo trudnię się szkoleniem narciarskim na każdym stopniu zaawansowania.

Witamy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja również przybywam tu ze skiforum.pl. Lubiłem tam dzielić się relacjami z warunków na stokach. Trochę wstyd że dopiero teraz tu jestem, ponieważ filmy Jacka oglądam od dawna, przeglądam portal ale jakoś nie trafiłem wcześniej na to forum :) Natomiast co do awarii OVH, to naprawdę skala jest poważna. Sam z racji zawodu mam z nimi wiele wspólnego, na szczęście nie padło mi osobiście nic istotnego. Sytuacja jednak spowodowała że jeszcze mocniej zweryfikowałem swoje backupy :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podepnę się pod Krzyśka i się przywitam :)

Cześć Wszystkim umiłowanym w nartowaniu Braciom i Siostrom (...jak mawia Szabir - tak, od trzech lat byłam współ... innego forum). Imię mi Beata i nie mogę żyć bez nart. Moje stadium umiejętności jest larwalne, do "motylem jestem" jeszcze mi brakuje. Cenię sobie szczerość, wolność i poczucie humoru. Pozdrawiam!

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...