Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarioJ napisał:

nie napisze publicznie, bo się obawia hejtu

 

Wiem ale nie powiem kto mi mówił....

To nie jest bezpieczna szczepionka...

Bogaty, widocznie kradł...

Bałkany są specyficzne. Tam nie zawsze jest czysto, nie zawsze jest porządek. Jedzenie może smakować ale także może być uznane za kiepskie. Wyobrażam sobie że trasy tam nie są utrzymywane podobnie jak w Alpach.  Jeśli ktoś ma zastrzeżenia może o nich, ba , powinien o nich napisać, nie jurgać niedopowiedzeniami .Tak się nie robi, to jest krzywdzące dla organizatora wyjazdów bo nawet nie jest w stanie odnieść się do zarzutów!!!  

Edytowane przez Bumer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z filmików ze stoków w Serbii to nie podobała mi się muzyka, ale to mój gust, innym klimat głośnego disco może bardzo pasować. Chętnie dowiedziałabym się więcej i bardziej merytorycznie :) Bo nie ukrywam, że ceny zakwaterowania są bardzo atrakcyjne, stoki też prezentują się zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, idealist napisał:

Hmmm... z filmików ze stoków w Serbii to nie podobała mi się muzyka, ale to mój gust, innym klimat głośnego disco może bardzo pasować. Chętnie dowiedziałabym się więcej i bardziej merytorycznie :) Bo nie ukrywam, że ceny zakwaterowania są bardzo atrakcyjne, stoki też prezentują się zachęcająco.

Muzyka?! A mnie się podoba. Jak tam jestem, tydzień, dwa, słucham bałkańskiej muzyki na okrągło. Taka odskocznia od murzyńskiego zawodzenia naszych rozgłośni.

Wracając do zastrzeżeń odnośnie wyjazdów to należałoby przynajmniej uściślić  czy chodzi o organizatora  czy o klimat i warunki tego bałkańskiego osrodka. No bo jak ktoś wyobraża sobie że na Bałkanach będzie miał organizację, porządek i luksus jak w Aspen czy choćby Solden, srogo się zawiedzie.  

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bumer napisał:

Muzyka?! A mnie się podoba. Jak tam jestem, tydzień, dwa, słucham bałkańskiej muzyki na okrągło. Taka odskocznia od murzyńskiego zawodzenia naszych rozgłośni.

Wracając do zastrzeżeń odnośnie wyjazdów to należałoby przynajmniej uściślić  czy chodzi o organizatora  czy o klimat i warunki tego bałkańskiego osrodka. No bo jak ktoś wyobraża sobie że na Bałkanach będzie miał organizację, porządek i luksus jak w Aspen czy choćby Solden, srogo się zawiedzie.  

Oj,chyba nie trafiłeś z luksusami  i porządkiem ośrodka,z relacji bezpośredniej przed chwilą wynika zupelnie co innego...Raczej poszukam jakiejś ofiary i wsiądę do własnego auta,więc nie organizator,choć tego można polecić,tanio i słownie...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś z @JurekByd w Ishgl. Wszystko było jak zwykle w porządku. 

Jeden zjebany doktorek po kielichu wieczorem zaczął operować sumami, ile to on nie zarabia,  że może  kupić hotel w Ishgl i że  został oszukany bo miał mieszkać przy gondoli. 

Oczywiście skarżył się i buntował pozostałych uczestników wyjazdu ale nie do Jurka. 

Tak to bywa z zadowoleniem za  cztery dni z wyżywieniem  i transportem za 800 złotych. 😔

 

Edytowane przez artix
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 8
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WojtekM napisał:

Jak na skiforum 🤮 

@marionen nie przejmuj się tymi komentarzami i daj relację. Ludzie są ciekawi.

Cześć

To znaczy co jak na SkiForum Wojtek???

Znam Mariusza dość dobrze i chciałbym się zapytać czym to niby Mariusz ma się przejmować? Konkretnie. Uważasz, że zwraca uwagę przy pisaniu na głupoty wypisywane przez jakichś Bumerów? Bumera nie ma i nie było na SkiForum nigdy.

Pozdrowienia

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kordiankw napisał:

Nie wrzucił, bo nigdy tam nie byłem. Byłem na Jahorinie i Bjelasnicy, ale to BiH.

Dla niektórych geografia to trudna dziedzina, Serbia czy Bośnia co za różnica, to tylko 400 km. Oba miejsca odwiedziłem zimą i na nartach. Jak znajdę trochę czasu to napiszę własne przemyślenia...

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Dla niektórych geografia to trudna dziedzina, Serbia czy Bośnia co za różnica, to tylko 400 km. Oba miejsca odwiedziłem zimą i na nartach. Jak znajdę trochę czasu to napiszę własne przemyślenia...

Pozdrawiam serdecznie.

Oj tak. Wołgę na lekcji tez pokazywałem od ujścia, jak Stalin.

ps cytując z filmu Jarmusha indians niggers all the same.

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem przedwczoraj więc info na świeżo. Ośrodek na przyzwoitym poziomie w skali 1...10 daję mocne 7.

W Polsce możemy pomarzyć o takim ośrodku, jeśli ktoś szuka czegoś innego od Ischgl to polecam ,karnet 5 dni 120 euro.

Los był dla nas bardzo łaskawy w 5 dni spadło około metra śniegu, codziennie świeża dostawa puchu .

Miałem szerokie dechy i byłem w narciarskim raju w Serbii 👍👍

 

 

IMG20210322092006.jpg

IMG20210322092019.jpg

IMG20210322093202.jpg

IMG20210322095704.jpg

IMG20210322140730.jpg

IMG20210323152134.jpg

IMG20210324114203.jpg

IMG20210324115003.jpg

  • Like 33
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...