Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kris63 napisał:

No to super a jak z zapowiadanym tłumem na stokach?

 

W ciągu mojego pobytu żadnych kolejek nie było ,w weekend trochę więcej osób ale nie dłużej jak 2...3 min do wyciągu.

Pozostałe dni  luz, po takich opadach część narciarzy 😉 twierdzi że w takich warunkach nie da się jeżdzić 🤪

Edytowane przez Mikoski
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Wróciłem przedwczoraj więc info na świeżo. Ośrodek na przyzwoitym poziomie w skali 1...10 daję mocne 7.

W Polsce możemy pomarzyć o takim ośrodku, jeśli ktoś szuka czegoś innego od Ischgl to polecam ,karnet 5 dni 120 euro.

Los był dla nas bardzo łaskawy w 5 dni spadło około metra śniegu, codziennie świeża dostawa puchu .

Miałem szerokie dechy i byłem w narciarskim raju w Serbii 👍👍

 

 

IMG20210322092006.jpg

IMG20210322092019.jpg

IMG20210322093202.jpg

IMG20210322095704.jpg

IMG20210322140730.jpg

IMG20210323152134.jpg

IMG20210324114203.jpg

IMG20210324115003.jpg

No to trochę się rozminęliśmy, szkoda. Fajnie by było ponownie razem pośmigać.

Pozdrawiam serdecznie i może do następnego razu...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikoski napisał:

Wróciłem przedwczoraj więc info na świeżo. Ośrodek na przyzwoitym poziomie w skali 1...10 daję mocne 7.

W Polsce możemy pomarzyć o takim ośrodku, jeśli ktoś szuka czegoś innego od Ischgl to polecam ,karnet 5 dni 120 euro.

Los był dla nas bardzo łaskawy w 5 dni spadło około metra śniegu, codziennie świeża dostawa puchu .

Miałem szerokie dechy i byłem w narciarskim raju w Serbii 👍👍

 

 

IMG20210322092006.jpg

IMG20210322092019.jpg

IMG20210322093202.jpg

IMG20210322095704.jpg

IMG20210322140730.jpg

IMG20210323152134.jpg

IMG20210324114203.jpg

IMG20210324115003.jpg

Napisz coś więcej. Wyprawa autem czy samolot ? Jakie koszty hotelu itp.

Edytowane przez Sławek Nikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris63 napisał:

Też jestem ciekawy w jakim budżecie to wyszło

Wyjazd budżetowy , przejazd busem , transfer na stoki ,4 noclegi w rewelacyjnym apartamencie plus wyżywienie 1200 zł 👍

Karnet 120 euro i to wszystko.

W pensjonacie codziennie dostępna sauna i jacuzzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

He he.

Klasyczny przykład bezczelnej dwulicowości. Obraźliwe i kłamliwe twierdzenia są dopuszczalne jak rozumiem.

Sugeruję ci więc delikatnie i kulturalnie żebyś się ode mnie odwalił. OK?
Pozdro

Chyba już mam siedem głosów poparcia, u Ciebie zero.

Wytłumaczę łopatologicznie o co chodzi. Bumer napisał co napisał, ale nikogo z forum nie obraził. Masz prawo krytykować jego wypowiedź, ale merytorycznie, musisz konkretnie wykazywać co Ci się nie podoba w wypowiedzi, i to musi być przekaz kulturalny.

Ty użyłeś krótkie i ordynarne przezwisko: "Przestań w końcu chrzanić koleś" co jak widać wielu osobom się nie podoba.

 

Tak że z mojej strony nie ma żadnej dwulicowości.

 

  • Like 6
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mitek napisał:

Ale jak widzę nauczyłeś się pisać poprawnie.

Bardzo dobrze! Dzięki.

Napisałem do Bumera, Bumer odpisał i po sprawie.

Przyzwyczaj się, do tego, że będę pisał w taki sposób jak mi się będzie podobało i jaki uznam w danym momencie za odpowiedni. Jeżeli złamie regulamin admin mnie usadzi lub wyrzuci a jeżeli nie gówno ci do tego koleś. Rozumiemy się?

Pozdrowienia

To jest śmieszne. 😂

 To jest bardzo śmieszne. 😂 😂

 To jest bardzo, bardzo śmieszne. 😂 😂 😂

 

No bo jako zwolennik nie moderowanych forów udowadniasz, że jednak moderacja jest niezbędna. Mam nadzieję, że tym razem zadziała...

Pozdro

Wiesiek

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Kogoś spotkam w kwietniu w Kopaoniku,po tych inspiracjach?

Cześć

A czy wiesz do kiedy chłopaki będą jeździć? Damian mówił, że śniegu tyle, że połowa kwietnia to pełne spoko a jak nie będzie jakiegoś armageddonu pogodowego to i później.

Kwarantanne mamy do 5.04 więc na szczęście spokój w święta a później...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

A czy wiesz do kiedy chłopaki będą jeździć? Damian mówił, że śniegu tyle, że połowa kwietnia to pełne spoko a jak nie będzie jakiegoś armageddonu pogodowego to i później.

Kwarantanne mamy do 5.04 więc na szczęście spokój w święta a później...

Pozdrowienia

Jaka to kwarantanna do 5 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lika napisał:

Z całym szacunkiem, ale jakieś referenda w tym przypadku są śmieszne. Wystarczy przeanalizować reakcje kilkanaście godzin wstecz. Ktoś tu najzwyczajniej w świecie zbyt ostro odleciał.

Racja. A priv do admina to słabe. Padłem ofiara takiej praktyki i nie było to miłe. Tylko dlatego, ze mój sprzęt był o 2g za ciężki, no i niechcący kontekst użycia opisałem, znaczy okoliczności przyrody, post zniknął bez słowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarioJ napisał:

Ciężko jest przeciwstawiać się chamstwu, ale razem damy radę. Nie zgadzajcie się na to aby Mitek psuł to forum, aby obrażał ludzi.

 

Wiesz, temat zostanie zamknięty dopiero  gdy obelgi będą nie na "temat" 

Tak jest tu Ok 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kris63 napisał:

Czy tam obowiązują wogóle jakie obostrzenia?

 

Trochę poszukałam. Od 22 marca u nich też obowiązują większe obostrzenia. Szczegóły po angielsku tutaj:

http://rs.usembassy.gov/serbia-covid-19-information/

Niestety widać też duży wzrost zachorowań - prawie 10 tysięcy przy ponad 9 mln mieszkańców i idzie mocno w górę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, idealist napisał:

 

Niestety widać też duży wzrost zachorowań - prawie 10 tysięcy przy ponad 9 mln mieszkańców i idzie mocno w górę.

Nie ukrywam, że z zainteresowaniem śledzę ich wyniki ( w kontekście lżejszego reżimu) i wygląda na to, że mieli (mają) szczyt w okolicach 5,5k: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/serbia/

 

Skąd to info o 10 tysiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kris63 napisał:

Czy tam obowiązują wogóle jakie obostrzenia?

 

W ogóle obostrzenia są. Dystans w kolejce do wyciągu, maseczki w kolejce i  na wyciągu. W przypadku nie stosowania się mogą odebrać karnet., jednak nie spotkałem się z takim przypadkiem. Restauracje przy hotelach tylko dla gości zameldowanych. W weekendy (to może się zmienić na wszystkie dni tygodnia) czynne tylko niektóre restauracje i sprzedaż na wynos. Taki dziwny przepis nas zaskoczył w barze w centrum. Chcieliśmy zamówić pljeskavice kopaonicką. Pracownik baru odkopywał chodnik, żeby złożyć zamówienie musieliśmy dzwonić na telefon, inaczej nie obsłużą. W czasie przygotowania kucharz wyszedł do nas by zapytać jakie chcemy sosy, ale przez drzwi zamówienia nie przyjmie. Spożywka czynna do 21. A warunki obecnie -poza trasami 150 cm śniegu po opadach,  na trasach do 90 cm . Są dostępne wykazy restauracji które sprzedają na wynos...

Pozdrawiam serdecznie

PS. I konieczne łańcuchy, można kupić na miejscu.

Edytowane przez marionen
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, yoss napisał:

Patrz jak ten gugiel łże ;) https://covid19.rs/

 

27 minut temu, idealist napisał:

Nie znam języka, ale wynika z tego, że to raportowanie na godzinę 15:00 więc niekoniecznie są to sprzeczne i wykluczające się informacje. Tak czy inaczej, rozważając sytuację per capita nie jest tam też różowo.

Od zawsze mawiano, że papier wszystko przyjmie ... Teraz jest jeszcze lepiej bo serwery zrobią to o wiele szybciej i od razu globalnie ... A jak ktoś na domowym kompie danych nie zarchwizuje to śmiało można przecinki przesuwać, wszak pamięć ludzka zawodna bywa ...

Dlatego w takiej kwestii to chyba najlepiej zasięgnąć informacji u jakiegoś zorientowanego i nie spanikowanego autochtona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...