Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Znam tylko jeden sport, gdzie krawędź jest jeszcze bardziej krytyczna w doskonaleniu techniki i nie da się tego samemu ogarnąć. Łyżwiarstwo/hokej. Na tępych nartach da się jakoś „zsunąć”. Na tępych łyżwach nie da się zrobić jednego ślizgu... o profilach można książkę napisać ale dla rekreacji nie trzeba z tego NIC znać 😀 

Przyszly kółeczka. Jakiś pijany pakował. Nici z „nowych” rolek w ten weekend. Dziecko rozczarowane, tata też.

83DD4FC0-58C2-4257-A96D-9C140CD88E23.jpeg

Edited by mario33
  • Like 1
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobra, nie ma co się już przepychać, RB już są... czekajcie, muszę przykręcić ten hamulec... 🤪😉 Kupujesz rolki, a za oknem śnieg...

Można majtki zmieniać codziennie, ale jak ktoś chce to może jak się przetrą. Pozdrawiam serdecznie. PS. Nie rozumiem gości którym fachowie z doświadczeniem tłumaczy co i jak, a jednak idą w

1) zapomnij o hamulcu 2) dlaczego sztywne skoro dystans ? Np. E3 z opcją zdjęcia góry i przejścia na niską? Swoją drogą, podobnie jak w narciarskim warto wygrzać i skorzystać z custom wkładki - k

Posted Images

47 minut temu, mario33 napisał:

Znam tylko jeden sport, gdzie krawędź jest jeszcze bardziej krytyczna w doskonaleniu techniki i nie da się tego samemu ogarnąć

I zaraz zjawi się jakiś znawca "odwszystkiego" i zacznie majaczyć...... chcesz mnie Mariusz zabić ?...😉

• Haha 1

Gdybym jeździł na czas i profesjonalnie to może bym się przejmował łożyskami, a tak to mam wywalone. 

A jak  często wymieniacie i smarujecie w rowerze? 😆 

Edited by artix

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Hulk
      Witam.Chcę zacząć przygodę z rolkami, ostatnio na rolkach jezdzilem jak mialem z 15 lat, pamietam ze ciezko sie na nich jezdzilo (jakies kółka plastikowe to byly, w ogole sie nie kręciły)

Teraz mam 23 lata , mój wzrost to 178-179 cm 80 kg wagi

Teraz chcialbym kupic jakies porzadniejsze rolki.Rolki będę uzywal do jazdy po asfalcie.

Zalezy mi na tym aby rolki byly szybkie - tzn móc szybko rozwinąć prędkość - po prostu gdy sie odepchne to będą leciały

Ktore lepiej wybrac 3 kołowe czy 4 kołowe? Duze kółka czy małe?

Wyczytałem ze pod moje wymagania odpowiednie będą rolki do jazdy szybkiej ale chce sie tez was upewnic jakie kupic,

Proszę o poradę na co zwrocic uwage przy kupowaniu takich rolek? Widzę ze tam tez jest np twardość kół podane 82A - prosze o wyjasnienie

Mam na oku takie rolki https://allegro.pl/oferta/rolki-duze-kola-do-szybkiej-jazdy-agresywnej-r-43-10479259112 co powiecie na ich temat?
      A moze cos lepszego w tej cenie sie znajdzie?

• By JC
      Czas "odpalić" sezon rowerowy. Wybrałem się moim rowerem na Szyndzielnię, aby sprawdzić jak najlepiej nagrywać dla Was kolejne "letnie" filmy. Oglądając dowiecie się, jakie mam plany na nadchodzący sezon wiosenno - letnio - jesienny.
      Jeżeli masz propozycję ciekawych miejsc, jakie mógłby odwiedzić, napisz do mnie na adres: youtube@skionline.pl

• By Spiochu
      W  weekend 15-17 wybieram się na Rollcamp.
      https://www.facebook.com/events/209066630133818/
      Jadę już 4 raz i mogę z czystym sumieniem polecić, taką formę przygotowania do sezonu. Są grupy na różnym poziomie. Atmosfera też jest świetna.
      Może ktoś z forumowiczów chciałby dołączyć?

Do JC:
      Nie jest to żadna forma reklamy. Organizator, nie tylko mnie nie sponsoruje, ale nawet nie wie o tym poście.
    • By SPEEDTBI
      Witam, jak wygląda u was waszych dzieci braci sióstr nauka zdalna w czasie pandemii ? 
    • By artix
      I tak doczekałem się pierwszych płatków śniegu  30 marca .
      Przypominam że mieszkam na południu Skandynawii
      Poranek vs po południu 😉

Booking.com

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...