Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Zwracam się z prośba do Jacka o wyjaśnienie kwestii konkursów z tego sezonu. Chodzi konkretnie o konkursy, gdzie nagrodą miały być sezonówki. Do dzisiejszego dnia nic z tym nie zrobiłeś mimo pytań, stąd post tutaj. Proszę o informację zwrotną.

Wszystkiego dobrego,

Velo

33 minuty temu, Velo napisał:

Zwracam się z prośba do Jacka o wyjaśnienie kwestii konkursów z tego sezonu. Chodzi konkretnie o konkursy, gdzie nagrodą miały być sezonówki. Do dzisiejszego dnia nic z tym nie zrobiłeś mimo pytań, stąd post tutaj. Proszę o informację zwrotną.

Wszystkiego dobrego,

Velo

O jakie konkurs chodzi?

1 godzinę temu, Velo napisał:

Chodzi o konkurs na komentarz związany z pingwinpassem, grupą pingwina i jego ośrodkami. Konkursy na youtube i instagramie.

Wyjaśnię i dam Ci odpowiedź w przyszłym tygodniu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By tomi33
      Witam
      Mam do sprzedania dwa vouchery jednodniowe na stacje Pingwin Pass po cenie zakupu. 2x55 zł.Ja prawdopodobnie ich nie wykorzystam.
    • By JC
      POGADAJMY O ZIMIE, czyli mój pierwszy LIVE. Zapraszam w sobotę 3.10.2020 o godz. 20:00 na YouTube.
      Jaka będzie nadchodząca zima, gdzie już można jeździć na nartach, jakie mam plany wyjazdowe? 
      Do zobaczenia!

• By Szymek005
      Witam,
      mam do odstąpienia cztery jednodniowe karnety na lodowiec Stubai z ważnością do końca roku. Dostałem je w tamtym sezonie w ramach rekompensaty za dni gdy nie można było korzystać z wyciągów. Niestety w tym roku nie mogę wyjechać i je wykorzystać.
      pozdrawiam,
      Szymek005
    • By melo7anthony
      Pomyślałem, że zamiast wrzucać gdzieś w różne inne tematy czy wątki założę swój własny. Będę się tu dzielił ciekawszymi nagrania, które uda mi się nagrać i zmontować.
      Pozdrawiam i miłego oglądania.
      Poniżej filmik który już wrzuciłem wcześniej na forum, następnie 2 kolejne.

• By JC
      Oj bardzo długi wyszedł mi ten odcinek:). Nie wiem czy wytrzymacie ze mną przez ponad 40 min przed monitorem, ale.. Nie mogłem się powstrzymać przed zmieszczeniem większej niż zwykle ilości przepięknych widoków z tras. A i sam ośrodek jest największy z dotychczas odwiedzonych. Do tego dołożyłem konkurs i krótką wycieczkę po moim "pokoiku" w hotelu. 11 grudnia 2019 roku trafiłem do największego ośrodka narciarskiego położonego w Dolinie Pustertal Kronplatz / Plan de Corones, który czeka na nas narciarzy z doskonale przygotowanym 119 km tras. Dojedziecie tutaj samochodem, ale także pociągiem, o czym opowiadam w filmie.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...